Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

SARDINIE

Sardinii někteří nazývají Smaragdem Středomoří, jiní ji přirovnávají k evropskému Karibiku. Ať tak či tak, Sardinie patří mezi evropské legendy.

Proč je tak výjimečná? Od tyrkysového moře s písčitými plážemi se zvedají skalnaté hory. Celý ostrov je protkaný památkami tisíce let starého nuraghského osídlení s jeho typickými kamennými věžemi. Působivou atmosféru dotváří i historická města, jako je Alghero přezdívané Malá Barcelona, nebo Cagliari plné památek z dob Římanů.

Ať už milujete odpočinek, poznávání, nebo turistiku, do Sardinie se zamilujete. Všechny zájezdy se snažíme plánovat na začátek léta a brzký podzim, abyste se vyhnuli spalujícímu žáru, ale stále si užili příjemně teplé počasí.

Samozřejmostí jsou služby našich delegátů a průvodců, kteří se postarají, abyste si dovolenou užili naplno.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

Sardinie má středomořské klima, je zde teplo a prší jen málo, což platí pro období od května do října.

Denní teploty se během června a září pohybují okolo 28 ºC a teplota moře v průměru okolo 23 ºC. Sardinie se může pochlubit až 300 slunečnými dny v roce.

Exotické zájezdy 55+, foto 4

HOTELY

 • Palmasera Village Resort

  SARDINIE

  DETAIL

  Čtyřhvězdičkový hotelový komplex Palmasera Village Resort se nachází v nejoblíbenější části Sardinie, v blízkosti překrásných pláží a známých mořských jeskyní... více

 • Hotel Cala della Torre Resort

  SARDINIE

  DETAIL

  Čtyřhvězdičkový hotelový resort Cala della Torre se nachází přímo v městečku La Caletta na severovýchodě Sardinie, které je známé díky své, téměř 2 kilometry dlouhé, pláži s bělostným pískem. Klienty zajisté potěší i stravování formou plné penze... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627