Hledat

MENORCA

Menorca, zvaná také “zelený ostrov”, je takovým Karibikem ve Středomoří. Ostrov plný zeleně a květin je zařazený mezi biosferické rezervace UNESCO a zároveň patří mezi místa s nejčistší vodou na světě.

Pláže s bělostným pískem a průzračnou vodou vám vezmou dech. Užijte si Menorcu podle svého gusta. Zájezdy na Menorcu jsme připravili pro aktivní a fyzicky zdatné turisty v nejlepších letech i ty z vás, kdo hledáte klid a pohodovou atmosféru.

Menorcu s námi můžete projít pěšky, projet na kole, proběhnout, nebo si ji vychutnat příjemným odpočinkem na pláži. Díky našim zkušeným průvodcům a delegátům si Menorcu užijete skutečně naplno.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

I když Menorca láká své návštěvníky především teplým mořem a písečnými plážemi, za pozornost stojí i vnitrozemí. na jaře se totiž ostrov promění v květinový ráj.

Duben a květen jsou nejlepší k malebným procházkám, jelikož pole jsou v této době plná žlutých zlatní věncových, bílých kopíček, červených italských vičenců a endemických baleárských rostlin, jež rostou na skalách severního pobřeží ostrova.

Na jaře a na podzim se teploty pohybují okolo 25 °C a počasí je vhodné jak k příjemným procházkám, tak k odpočinku na pláži a ke koupání. Zejména na podzim je moře příjemně vyhřáté po horkém létě.

shutterstock_722772085

HOTELY

 • Hotel Vacances Menorca Resort

  MENORCA

  DETAIL

  Hotelový komplex Vacances Menorca Resort se nachází na západě ostrova v těsné blízkosti menší pláže zátoky Sa Caleta s bílým pískem a průzračným mořem. Je situován v klidné vilové čtvrti vzdálené přibližně 2 km od centra Ciutadelly, bývalého hlavního města Menorcy. Klienti jsou ubytováni v jedné ze tří budov resortu: Blanc Palace, Sa Caleta Playa a Blanc Cottage. Transfer z letiště v Mahónu do hotelu je cca 50 km... více

 • Club Hotel Aguamarina

  MENORCA

  DETAIL

  Hotelový komplex Club Hotel Aguamarina 3*+ je situován na severu ostrova, v jedinečném prostředí zátoky Arenal d’en Castell. Je obklopen zelení, tvoří ho dvě budovy, několika bazénů a sportovišť . Prostorná písečná pláž je vzdálena jen pár metrů od hotelu. Transfer z letiště v Mahónu do hotelu je cca 25 km... více

 • Hotel Xaloc Playa

  MENORCA

  DETAIL

  Tříhvězdičkový hotel Xaloc Playa, s klidnou a přátelskou atmosférou a vysokou úrovní služeb, se nachází v letovisku Punta Prima na jihovýchodním pobřeží Menorcy, 50 m od bělostné písečné pláže, 9 km od hlavního města Mahónu (dobré autobusové spojení). Hotel je již několik let oblíbenou volbou našich klientů... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627