Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

MENORCA

Menorca, zvaná také “zelený ostrov”, je takovým Karibikem ve Středomoří. Ostrov plný zeleně a květin je zařazený mezi biosferické rezervace UNESCO a zároveň patří mezi místa s nejčistší vodou na světě.

Pláže s bělostným pískem a průzračnou vodou vám vezmou dech. Užijte si Menorcu podle svého gusta. Zájezdy na Menorcu jsme připravili pro aktivní a fyzicky zdatné turisty v nejlepších letech i ty z vás, kdo hledáte klid a pohodovou atmosféru.

Menorcu s námi můžete projít pěšky, projet na kole, proběhnout, nebo si ji vychutnat příjemným odpočinkem na pláži. Díky našim zkušeným průvodcům a delegátům si Menorcu užijete skutečně naplno.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

I když Menorca láká své návštěvníky především teplým mořem a písečnými plážemi, za pozornost stojí i vnitrozemí. na jaře se totiž ostrov promění v květinový ráj.

Duben a květen jsou nejlepší k malebným procházkám, jelikož pole jsou v této době plná žlutých zlatní věncových, bílých kopíček, červených italských vičenců a endemických baleárských rostlin, jež rostou na skalách severního pobřeží ostrova.

Na jaře a na podzim se teploty pohybují okolo 25 °C a počasí je vhodné jak k příjemným procházkám, tak k odpočinku na pláži a ke koupání. Zejména na podzim je moře příjemně vyhřáté po horkém létě.

shutterstock_722772085

HOTELY

 • Club Hotel Aguamarina

  MENORCA

  DETAIL

  Hotelový komplex Club Hotel Aguamarina 3*+ je situován na severu ostrova, v jedinečném prostředí zátoky Arenal d’en Castell. Je obklopen zelení, tvoří ho dvě budovy, několika bazénů a sportovišť . Prostorná písečná pláž je vzdálena jen pár metrů od hotelu. Transfer z letiště v Mahónu do hotelu je cca 25 km... více

 • Hotel Carema Club Resort

  MENORCA

  DETAIL

  Apartmánový hotel Carema Club Resort 4* se nachází přímo u písečné pláže překrásné zátoky Cala Tirant na severu Menorcy. V roce 2022 hotel prošel renovací a nyní je jeho typická menorská atmosféra přítomna na každém kroku. Zajisté oceníte komplexní vybavenost resortu, jakož i účelně vybavené pokoje apartmánového typu. Okolí hotelu je jako stvoření pro procházky, výlety do okolí i pěší turistiku.

   .. více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627