Hledat

Aktuality

 • NOVINKY!!

  Milí příznivci cestování do dalekých krajů, do naší nabídky jsme přidali 2 nové zájezdy. V roce 2023 se můžete konečně těšit na Safari v Tanzanii a exotický Zanzibar a zájezd do Nepálu.

 • Thajsko BEZ podmínek

  Od 1. 10. 2022 již není třeba pro vstup do Thajska předkládat potvrzení o očkování proti covid-19, ani negativní výsledek testu. Nouzový stav spojený s pandemií byl zrušen a s ním i všechna proticovidová opatření.  Více informací zde >>

 • Do Itálie bez omezení

  Od 1.6. 2022 ruší Itálie povinnost prokazovat se při příjezdu do země certifikáty o očkování či negativních testech. Vstup do země je tak zcela bez povinností. Bez omezení se dostanete třeba i do Albánie, Maďarska, Norska, Slovinska a od 2.6. 2022 také do Španělska. Více informací zde >>

 • Pojištění proti úpadku

  Vážení cestovatelé,

  s potěšením vám oznamujeme, že i pro nadcházející sezónu 2022 je naše cestovní kancelář pro případ úpadku pojištěna u UNIQA pojišťovny, a.s. Certifikát k náhledu zde>>.

 • GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

  Na všechny zakoupené zájezdy garantujeme vrácení peněz v případě, že se zájezd neuskuteční. Platí pro všechny naše klienty bez omezení věku. Více o nových zvýhodněných podmínkách pro cestování v roce 2022, najdete zde >>.

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627