Hledat

Aktuality

 • Cestujte bez rizika

  Vážení klienti, do 1.5. 2022 máte možnost nakoupit vybrané zájezdy 2022 se sníženou zálohou 8 000 Kč za osobu. Více informací a jak na to se dočtete zde >>

 • Do Španělska bez vstupních formulářů

  Od 6.4. 2022 není potřeba pro vstup do Španělska leteckou cestou vyplňovat příjezdový formulář. Více informací zde >>

 • Itálie zmírňuje opatření

  1.4. 2022 došlo v Itálii k částečnému rozvolnění opatření. Bude-li situace nadále příznivá, od 1.5. bude celkově zrušeno používání EU certifikátů na území celé Itálie (hotely, restaurace, památky atp.), jakožto i nošení roušek a respirátorů. Co si vyjet letos třeba na Ischii?

 • Zrušený zájezd: Carský Petrohrad

  Vážení klienti,

  aktuální dění na Ukrajině se nás hluboce dotýká. S okamžitou platností proto rušíme všechny termíny zájezdu Carský Petrohrad, a to až do odvolání. Klientům, kteří mají zájezd zakoupen bude nabídnuta jeho bezplatná změna, případně vrácení peněz.

 • Pojištění proti úpadku

  Vážení cestovatelé,

  s potěšením vám oznamujeme, že i pro nadcházející sezónu 2022 je naše cestovní kancelář pro případ úpadku pojištěna u UNIQA pojišťovny, a.s. Certifikát k náhledu zde>>.

 • PODÍVEJTE SE NA NOVÉ VIDEO

  První letošní zájezdy jsou za námi a vy se nyní můžete podívat, jak krásně si užívali Menorcu účastníci zájezdu Pochod kolem Menorcy. Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=7hC0P95hUic

 • Cestování – AKTUÁLNÍ PODMÍNKY

  Vážení klienti, sledujte aktuální podmínky pro cestování, které naleznete ZDE.

  Cestování zdar! Tým CK Delfín travel

 • GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

  Na všechny zakoupené zájezdy garantujeme vrácení peněz v případě, že se zájezd neuskuteční. Platí pro všechny naše klienty bez omezení věku. Více o nových zvýhodněných podmínkách pro cestování v roce 2022, najdete zde >>.

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace? přihlášení k newsletteru

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627