Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Akční nabídka

BEZPLATNÁ ZMĚNA ZÁJEZDU DO VYBRANÝCH EVROPSKÝCH DESTINACÍ AŽ 14 DNŮ PŘED ODLETEM

Týká se destinací: Albánie, Španělsko – Mar Menor, Menorca, zájezdu Hory, pouště a moře Andalusie pouze pro termíny s odlety do Murcie, Itálie – Sardinie, Sicílie,
Kampánie – Ischia, Kalábrie, Černá Hora

Pro bližší informace o akci prosíme čtěte dále:

⦁ Při zakoupení zájezdu do výše uvedených destinací kdykoli v průběhu roku 2023/2024 bude moci zákazník automaticky využít speciálních nákupních podmínek a v budoucnu změnit bezplatně svou rezervaci a smlouvu z jakéhokoliv důvodu na jiný zájezd z uvedené nabídky pro rok 2024. Bude tak moci učinit do 14 kalendářních dnů před odletem. V takovém případě si zákazník zvolí nový libovolný zájezd z těchto evropských destinací:  Albánie, Španělska – Mar Menor, Itálie – Sardinie, Sicílie, Kampánie – Ischia, Kalábrie, Černé Hory.  Bude-li tato změna ze strany CK proveditelná, zákazníkovi jí umožní bezplatně. Svěřené finanční prostředky se převedou na nově vzniklou rezervaci.

⦁ V rámci nabízené změny zdarma je možné měnit destinaci, termín, penzi, jména na smlouvě. Avšak nelze ponižovat počet osob na smlouvě.

⦁ Změna nemusí být vždy proveditelná – např. místa v nově vybraném zájezdě jsou již obsazená. V takovém případě bude zákazník požádán o zvolení jiné náhradní varianty.

⦁ V případě, že změna s sebou ponese doplatek v ceně nového zájezdu, pak bude zákazník požádán o dorovnání částky. V opačném případě budou finanční prostředky zákazníkovi automaticky navráceny s uzavřením nové smlouvy.

⦁ Bezplatná změna smlouvy je v rámci roku 2024 možná pouze jednou.

⦁ Akce se vztahuje na všechny smlouvy uzavřené se zákazníky, které splňují parametry akce, včetně těch uzavřených před jejím vyhlášením.

SNÍŽENÉ ZÁLOHY NA ZÁJEZDY ROKU 2024

Na zájezdy do evropských destinací konané po 1.6. 2024 se vztahují minimální zálohy 3 500 Kč za osobu, Tato akce je časově omezená a končí 30.4. 2024.

Na zájezdy do exotických destinací konané v podzimních termínech 2024 se vztahují minimální zálohy 7 000 Kč za osobu. Tato akce je časově omezená a končí 30.4. 2024.

OBĚDY ZDARMA


Pokud se chystáte do hotelu Izán Cavanna 4* na Mar Menor, zbystřete! Ve vybraných termínech od nás získáte obědy zdarma. Za cenu polopenze získáte tedy rovnou plnou penzi. Tuto akci můžete využít i v jednom vybraném termínu v hotelu Palmasera 4* na Sardinii nebo u zájezdu Jóga na Sardinii.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627