Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Akční nabídka

BEZPLATNÁ ZMĚNA ZÁJEZDU DO VYBRANÝCH EVROPSKÝCH DESTINACÍ AŽ 14 DNŮ PŘED ODLETEM

Týká se destinací: Albánie, Španělsko – Mar Menor, Menorca, zájezdu Hory, pouště a moře Andalusie pouze pro termíny s odlety do Murcie, Itálie – Sardinie, Sicílie,
Kampánie – Ischia, Kalábrie, Černá Hora

Pro bližší informace o akci prosíme čtěte dále:

⦁ Při zakoupení zájezdu do výše uvedených destinací kdykoli v průběhu roku 2023/2024 bude moci zákazník automaticky využít speciálních nákupních podmínek a v budoucnu změnit bezplatně svou rezervaci a smlouvu z jakéhokoliv důvodu na jiný zájezd z uvedené nabídky pro rok 2024. Bude tak moci učinit do 14 kalendářních dnů před odletem. V takovém případě si zákazník zvolí nový libovolný zájezd z těchto evropských destinací:  Albánie, Španělska – Mar Menor, Itálie – Sardinie, Sicílie, Kampánie – Ischia, Kalábrie, Černé Hory.  Bude-li tato změna ze strany CK proveditelná, zákazníkovi jí umožní bezplatně. Svěřené finanční prostředky se převedou na nově vzniklou rezervaci.

⦁ V rámci nabízené změny zdarma je možné měnit destinaci, termín, penzi, jména na smlouvě. Avšak nelze ponižovat počet osob na smlouvě.

⦁ Změna nemusí být vždy proveditelná – např. místa v nově vybraném zájezdě jsou již obsazená. V takovém případě bude zákazník požádán o zvolení jiné náhradní varianty.

⦁ V případě, že změna s sebou ponese doplatek v ceně nového zájezdu, pak bude zákazník požádán o dorovnání částky. V opačném případě budou finanční prostředky zákazníkovi automaticky navráceny s uzavřením nové smlouvy.

⦁ Bezplatná změna smlouvy je v rámci roku 2024 možná pouze jednou.

⦁ Akce se vztahuje na všechny smlouvy uzavřené se zákazníky, které splňují parametry akce, včetně těch uzavřených před jejím vyhlášením.

MINIMÁLNÍ ZÁLOHY NA ZÁJEZDY ROKU 2025

Rezervujte si svoji dovolenou 2025 s minimální zálohou! Záloha aktuálně činí 1500 Kč za osobu a je platná do 31.12. 2024. Výše zálohy na exotické zájezdy je 7 000 Kč a její platnost závisí na termínu konání zájezdu.

OBĚDY ZDARMA


Pokud se chystáte do hotelu Izán Cavanna 4* na Mar Menor, zbystřete! Ve vybraných termínech od nás získáte obědy zdarma. Za cenu polopenze získáte tedy rovnou plnou penzi. Ve stejných termínech můžete tuto akci využít i na zájezdu s jógou nebo cvičením pro zdravá záda.

Akce platí také v jednom vybraném termínu v hotelu Palmasera 4* na Sardinii.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627