Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Cvičení pro zdravá záda na Sardinii

Týden cvičení u moře

Cvičíte na pláži obklopené skálami, tělo se protahuje a nohy se vám boří do příjemně vyhřátého písku… Slunce zaplavilo okolí teplým světlem pozdního odpoledne, příjemně hřeje a pomalu se chystá k západu.  Ve vzduchu je cítit moře, slyšíte šumění vln. Cítíte, jak se vám vrací ztracená energie. Jste tady a teď… více

Není to sen, to je naše novinka mezi zájezdy, na který můžete nyní jet i vy.

Sardinie s jejími úchvatnými plážemi, útesy, tyrkysovým mořem a idylickým prostředím je ideálním prostředím pro aktivní dovolenou i odpočinek. Cvičení a relaxace u moře přináší řadu zdravotních výhod, včetně posílení srdce a cév, zlepšení flexibility, fyzické kondice a snížení stresu. Zájezd jsme umístili do jedné z nejkrásnějších částí Sardinie – zálivu Orosei.

Program

Aktivní odpočinek pro zdraví i pozitivní mysl

Během celého týdne se budete zaměřovat na protažení těla a postupné rozcvičování zatuhlých a bolavých míst. Cvičení bude probíhat dvakrát denně – dopoledne a v podvečerních hodinách v příjemném tempu, aby mu fyzicky stačili všichni členové skupiny.

Čeká vás jedinečná kombinace aktivit a cvičení zaměřených na:

 • správné držení těla
 • bolavá záda
 • dýchání
 • protažení
 • relaxaci
 • a zlepšení fyzické kondice

Pomocí posilovacích a balančních cviků postupně obnovíte správné držení těla a páteře, které samo o sobě řeší mnoho zdravotních problémů včetně bolestí zad. Naše zkušená instruktorka vás cvičením bezpečně provede a vysvětlí vám, které cviky a skupiny svalů je nutné pro zdravá záda procvičovat a pečovat o ně.

Doplňkové aktivity a relaxace

Cvičení budete mít možnost doplnit odpočinkem, procházkami po pobřeží, plaváním a fakultativními výlety. Ubytováni budete ve čtyřhvězdičkovém hotelovém komplexu Palmasera Village Resort 4*, který se nachází v blízkosti překrásných pláží a známých mořských jeskyní.

Můžete zde odpočívat na pláži s hrubozrnným pískem či si užívat rozhlehlého hotelového bazénu s mořskou vodou a sluneční terasou. Doporučujeme vyzkoušet některou ze sportovních aktivit, které nabízí tento dobře vybavený rezort. Malebné městečko Cala Gonone je dostupné pohodovou pěší procházkou po promenádě podél pobřeží.

PRAKTICKÉ INFORMACE:

 • Doporučujeme si vzít s sebou pohodlné a prodyšné oblečení na cvičení (šortky, legíny, tričko, nátělník a mikinu na relaxaci), podložku na cvičení, větší šál (pareo) nebo tenkou deku lahev na vodu a ručník.
 • Změna hotelu vyhrazena.

AKCE: záloha 3500 Kč / osoba (platí při nákupu zájezdu do 31.3. 2024)

AKCE: změna zájezdu až 14 dnů před odletem ZDARMA dle podmínek ZDE >>

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Poznámka Cena
PŘIPRAVUJEME NOVÉ TERMÍNY.
ODJEZD DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Odjezd Příjezd Odjezd Příjezd

*výše uvedené časy jsou orientační. Přesné časy odletů / odjezdů obdržíte v pokynech, které vám budou před vaší cestou zaslány e-mailem.

 • Letecká společnost Enter Air

  Enter Air (ICAO kód společnosti: ENT) je největší polská charterová letecká společnost a druhá největší charterová letecká společnost v regionu střední a východní Evropy. Patří mezi nejlepší dopravce v regionu, což dokazují prestižní ceny, které každoročně získává.

   

   

  Přejeme Vám pohodový let s Enter Air. Více info na www.enterair.pl

  Palubní zavazadla

  Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55 × 40 × 20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

  Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 × 120 cm.

  Přepravní podmínky

  Enter Air – aktuální přepravní podmínky

  Příplatky

  Aktuální ceník příplatků společnosti Enter Air

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

Během zájezdu můžete být ubytováni v některém z těchto hotelů:

 • Palmasera Village Resort

  SARDINIE

  DETAIL

  Čtyřhvězdičkový hotelový komplex Palmasera Village Resort se nachází v nejoblíbenější části Sardinie, v blízkosti překrásných pláží a známých mořských jeskyní... více

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. zázemí hotelu Palmasera 4*
 2. koupání v moři a odpočinek na pláži
 3. zkušené lektory
 4. možnost poznávání krás Sardinie během výletů

Kompletní ceník

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627