Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

O nás aneb za vším hledej ženu

Ano, ano, ani u nás tomu není jinak. Lada Demišová, nyní již i Hubková, položila základní kámen naší úspěšné cestovní kanceláře. Dala firmě geny, které ctíme stále a pořád – proklientský přístup a zdravá pokora s úctou ke klientovi.

Lady láska ke Španělsku a španělštině sahá hluboko. Tím vás však nebudeme nudit. Pojďme rovnou k zásadním milníkům.

2001 – Lada zakládá agenturu Delfín a získává první obchodní partnery z řad českých cestovních kanceláří. Pro ně pak zajišťuje delegátský servis ve Španělsku.

2007 – Agentura Delfín se transformuje na cestovní kancelář Delfín travel a rozšiřuje své portfolio služeb o ubytovací kapacity na celém území Španělska.

2011 – Lada si vzala do hlavy, že to chce něco nového. Spouštíme proto nový projekt Dovolená pro seniory 55+, a to pod záštitou španělského vládního programu na podporu seniorské turistiky Europe Senior Tourism. V této souvislosti vypravujeme první vlastní charterové lety.

2015 ­– Projekt Europe Senior Tourism je velmi úspěšný a Delfín travel se stává jeho jediným českým oficiálním zástupcem. V tomto roce realizujeme první exotické zájezdy do Thajska a Peru.

Rok 2015 byl bodem zlomu. Otevřeli jsme novou prodejnu na Praze 1, investovali jsme do marketingu a školení, nakoupili jsme nové technologie a připravili jsme řadu velmi úspěšných zájezdů do celého světa. Hlavně jsme však postavili parádní tým kolegů, kteří Delfína pořádně rozplavali. Delfín travel se stává největší cestovní kanceláří specializující se na cestovatele 55+.

2020 a doba covidová – v březnu roku 2020 se z důvodu pandemie cestování de facto úplně zastavilo. Toto necestovatelské období jsme plně využili k přípravě a spuštění nového webu a rezervačního systému.

2022 ­– začíná se opět cestovat!

Pokud bychom měli v evoluci Delfína něco závěrem zmínit, bude to naše snaha připravovat zájezdy tak, aby podporovaly udržitelný cestovní ruch, který nadmíru nezatěžuje navštěvovaná místa. Chceme být vždy vítanými hosty, jež jsou pro danou destinaci přínosem a nikoli zátěží.

Á propós podporujeme:

Pokud nás však chcete skutečně poznat, zastavte se u nás na prodejně v pražské Biskupské ulici nebo s námi kamkoliv vycestujte. Určitě si přečtěte také reference od našich klientů, které vám toho hodně napoví…

Lada a Tomáš Hubkovi

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627