Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Reference

VÝBĚR Referencí

 • ASIE
  MALAJSIE A SINGAPUR

  Bylo to úžasné. Perfektně zorganizované. Průvodkyně Terezka je velice milá a profesionální, na této dovolené jsme nenašli chybu. Moc se těšíme na další dovolenou s Vaší cestovní kanceláří.

  Jiří Š. – Malajsie a Singapur, únor 2024
 • ASIE
  MALAJSIE A SINGAPUR

  Skvělý zájezd, průvodkyně Terezka jistě věnovala spoustu času na dokonalou přípravu, do které vložila vynikající prvky zábavy, jako třeba film, pověsti o Malajsii, kvízy aj. Děkuji cestovní kanceláří za nezapomenutelné zážitky a výběr svých pracovníků.

  Ladislava P. – Malajsie a Singapur, únor 2024
 • ASIE
  MALAJSIE A SINGAPUR

  Skvělá a obětavá delegátka, maximální spokojenost. Zatím nejlepší zájezd ze čtyř absolvovaných.

  Juraj K. – Malajsie a Singapur, leden - únor 2024
 • ASIE
  MALAJSIE A SINGAPUR

  Zajímavě sestavený program, výborná sestava účastníků ve skupině a ráda bych vyzdvihla naprosto profesionální a přitom velice lidský přístup průvodkyně Terezky po celou dobu našeho zájezdu, jak po stránce technického zajištění přesunů, ubytování a stravování, tak vyčerpávajících informací o navštívených zemích a jednotlivých místech navíc vždy s ochotou a úsměvem!!!

  Hana Č. – Malajsie a Singapur, leden - únor 2024
 • ASIE
  THAJSKO

  Chci Vám poděkovat za super zážitek, a to dovolenou v Thajsku pod průvodcovským vedením Šárky a jejího manžela Petra. Tato dvojce průvodců je super a něco podobného jsem ještě nezažil (myslím v dobrém). Jsou zkušení, milí, ochotní, vstřícní a ukáží i to, co se vlastně nikde nedočtete. Jejich osobní přístup ke všem účastníkům je prostě něco neskutečného. Prosím o předání vřelého poděkování od manželů Poláškových. Pokud bych ještě někam jel a nebo se rozhodl doporučit někomu nějakou  dovolenou, tak určitě pod jejích vedením.

  Josef Polášek – Thajsko – Velká cesta jižním Thajskem, únor 2024
 • AFRIKA
  TANZANIE

  Asi nejlepší zájezd jaký jsme kdy absolvovali. Výborný program, skvělá parta lidí, úžasná africká příroda a hlavně fantastický průvodce Pavel – zkušený cestovatel, vynikající organizátor, skvělý vypravěč, ochotný kdykoli pomoct s jakýmkoli problémem, znalec historie, přírody a hlavně místních poměrů. Náročnost tak akorát, bohatý a zajímavý program i čas na odpočinek.

  Libor F. – Safari v Tanzanii a exotický Zanzibar, únor 2024
 • ASIE
  THAJSKO

  Děkujeme CK Delfin travel a manželům Šárce a Petrovi Froňkovým za překrásnou cestu Jižním Thajskem v únoru 2024. Vhodně naplánované výlety a čas relaxace dávají pocit velmi spokojené, nenáročné, ale i užitečně prožité dovolené. A pokud se vytvoří ještě dobrá parta, je vše navíc umocněno nevšedními zážitky. Rádi s vámi ještě někam pojedeme.

  Dáša a Miloš Hubkovi – Thajsko – Velká cesta jižním Thajskem, únor 2024
 • ASIE
  OMÁN

  Zasloužíte si velké poděkování za zájezd do severního Ománu. Jak je již naštěstí u 🐬 zvykem, vše opět klapalo. Mimořádný byl pak výkon i pojetí role průvodkyně od paní Pavly Slavětínské. Ta svým přístupem, stylem předání informací i letitými zkušenostmi ze života v této arabské zemi přímo excelovala. A tím velmi přispěla ke krajně pozitivnímu zážitku a i pohledu na tuto zase až tak ne nám známou arabskou oblast. Je jen škoda, že o tom neví ománský sultán. I náš ministr zahraničí. Prvně jmenovaný by ji jistě minimálně vyznamenal. Ne-li přímo udělil občanství. A ten druhý by pak měl jasného kandidáta na tamního našeho velvyslance. Tedy kdyby o nějaké to naše velvyslanectví u nich vůbec hrdý Omán stál…. Bylo to prostě skvělé. Díky spoluputujícím – poděkování i Vám! Opět i platí to u „delfína“ jaksi obvyklé. Člověk ani nechce, aby zájezd končil. A když už, chce se do té které lokality zase vrátit. Zasloužíte si za to úctu.

  J+M+D – Severní Omán, LEDEN 2024
 • ŘECKO
  KRÉTA

  Po letech cestování na vlastní pěst s přáteli, jsme podruhé vyrazili s vámi. A nelitujeme. Je příjemné jednou za čas nic neřešit. Hotel byl klidný, příjemný. Myslím si, že bylo i vhodné umístění hotelu pro tento typ dovolené. Vyhovovala nám i dostupnost do centra letoviska. Pro nás byly trasy pohodové. Byl na ně dostatek času a průvodkyně Lucie nám vše dopředu vysvětlila. Poznali jsme krásné části Kréty, dozvěděli jsme se o historii i o zajímavostech přírody.

  Miroslav D. – Pěší turistika západní Krétou, květen - červen 2023
 • ŠPANĚLSKO
  MALLORCA

  Ráda bych vám poděkovala za krásnou dovolenou: Křížem krážem Mallorcou. Jezdím ráda na poznávací  a aktivní dovolenou samostatně ve skupince 3-5 lidí, a toto byla má první zkušenost  s cestovkou s každodenním programem. A jsem moc ráda, že to byl zrovna váš Delfín. Vše od A až do Z nemělo chybu. Největší zásluhu bych připsala průvodkyni Ditě Špalkové. Uměla si poradit ve všech situacích a se všemi přáními ostatních účastníků zájezdů s lehkostí a samozřejmostí. Od požadavku: “ jestliže je to v programu, musí se to uskutečnit” až po ztracený cestovní doklad o čemž se dozvěděla až při odjezdu autobusu na letiště – 3 hodiny před odletem do Prahy – vyřešila to v klidu na policii  a pán s námi odletěl. Za naši skupinku + pár lidiček kteří se k nám přidali, bych moc poděkovala za výlet v den odletu, který byl mimo program. Pro mne to byl top den. Výstup na horu na kterou jsem se dívala při plavání z moře …. Tvářila se jako Kilimandžáro a měla něco přes 400 m n.m. 🙂 Výlety Dita  tak hezky přeposkládala za sebou, že  gradovaly a byl to koncert zážitků, vrcholků a vrcholů.. Děkuji. děkujeme.
  Určitě s vámi opět rádi někam vyrazíme příště.

  Iva Pubrdlová – Mallorca křížem krážem, říjen 2023
DALŠÍ REFERENCE

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627