Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Reference

VÝBĚR Referencí

 • ITÁLIE
  KALÁBRIE

  Před několika dny jsme se vrátili za zájezdu do Kalábrie – hotelu Baia d´Erecole v termínu 18 – 25.6. 2024. Se zájezdem jsme byli maximálně spokojeni. Ubytování, stravování, celkové prostředí bylo bez chyb. Zvláště se o to zasloužil průvodce pan Eduard Kugler. Chtěli bychom mu tímto vyjádřit ještě jednou poděkování i poděkování vaší cestovní kanceláři za vzornou organizaci celého zájezdu. Rádi s vaší cestovní kanceláří pojedeme na případný další zájezd.

  Zdeněk Chládek – Kalábrie, červen 2024
 • ITÁLIE
  KALÁBRIE

  Chtěla bych vyjádřit spokojenost se zájezdem Italská špička 18. –  25.6.24. pěší turistika. Největší zásluhu na úspěšném zájezdu měly průvodkyně Zuzana Burianová a Petra Janigová. Byly opravdu skvělé, vše měly perfektně připravené, zodpověděly všechny naše otázky, předaly nám mnoho zajímavých informací. S nimi byl zájezd skutečně pohodový. Děkuji jim za skvělé zážitky.

  Alena Hanzalová – Italská špička, červen 2024
 • EVROPA
  SLOVINSKO

  Dobrý den, v termínu 16.6.-22.6.2024 jsme se účastnili zájezdu „Turistika ve Slovinsku“. Celý pobyt  nás provázel delegát Pavel Straka, jehož zásluhou pro nás byl tento výlet nezapomenutelný. Svým přístupem a  všeobecnými znalostmi prokládanými osobitým humorem nasadil vysokou laťku, která je, dalo by se říct nepřekonatelná. Jako skupina turistů jsme se domluvili, že napíši tento e-mail za všechny a touto cestou bychom Vás chtěli požádat, jestli by bylo možné zorganizovat putování Slovinskem po jiných krásách této země v příštím roce, ale pouze pod vedením Pavla Straky. Díky patří také řidiči Pavlovi, který byl po celou dobu velice milý a ochotný. Zároveň jsme byli spokojeni s ubytováním, celý resort byl skvělý, jídlo výborné. Děkujeme a těšíme se na další společné zážitky.

  Monika Kostihová a René Blahut – Turistika ve Slovinsku, červen 2024
 • PORTUGALSKO
  MADEIRA

  Chtěla bych velmi poděkovat Marice Višňové, díky které jsme prožily perfektní dovolenou na Madeiře. Po celou dobu zájezdu se nám věnovala, nic pro ni nebyl problém, byla vždy pozitivně naladěná, zkrátka jsme poznaly krásy Madeiry a navíc skvělého člověka.

  Eliška Kudláčková – Atlantský festival, červen 2024
 • ŠPANĚLSKO
  MURCIE

  I přesto, že jsem vyplnil Vámi zasílaný dotazník spokojenosti jsem se rozhodl ještě jednou osobním mailem poděkovat za úžasný zájezd do střediska Mar Menor, pořádaný Vaší cestovní kanceláří Delfín travel v termínu 26.52024 – 5.6.2024. S Vaší cestovní kanceláří jsme byli s manželkou již podruhé v této destinaci a jsme velmi spokojeni jak s poskytnutými službami, tak s úrovní ubytování, stravou ….. Ubytování v hotelu Thalasia je úžasné, a to i díky dokonalému SPA centru. Za tuto destinaci a hotel Vám patří poděkování.

  Ještě jednou chci poděkovat a vyzdvihnout služby delegátky zájezdu paní Jany Lachmanové. Tato delegátka je opravdu člověk na svém místě. Smekám, před její ochotou věnovat se každému klientu osobně, být v případě potřeby ihned k dispozici a řešit náhodně vzniklé věci, mít stále úsměv na tváři a trpělivě každému vysvětlovat co a jak, což je zejména u těch lidí, kteří jsou opravdu o více než +55 starší. Pokud mohu mluvit za sebe a za manželku, musíme jen chválit za její ochotu dojednat na recepci a uzpůsobit našim požadavkům námi objednané lázeňské balíčky + pomoc při objednání procedur, které již nejsou součástí lázeňských balíčků. Každý den byly na stolek s informacemi vkládány aktuální údaje ať už o chystaných výletech, popřípadě aktuality týkající se pobytu.

  Nevím, zda jsem dokonale a úplně popsal naší spokojenost ať už se zájezdem nebo s paní delegátkou Lachmanovou, ale věřte, že s Vaší cestovní kanceláří a s paní Lachmanovou se rádi zase potkáme ať už na jiném pobytovém zájezdu, popřípadě přímo ve Španělsku.
  Miroslav + Elena Š. – Mar Menor, květen - červen 2024
 • ITÁLIE
  SARDINIE

  Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za příjemnou komunikaci k naší dovolené na Sardinii. Bylo tam úžasně:-), byli jsme s manželem moc spokojeni. Je to krásný ostrov a v hotelu Palmasera bylo krásně. Vynikající jídlo a celý tým resortu byl na jedničku. Máte tam skvělé delegáty. Děkujeme vaší CK DELFÍN TRAVEL.:-)

  Jana Malá – Sardinie, květen - červen 2024
 • ŠPANĚLSKO
  ANDALUSIE

  Tento zájezd  byl úžasný, moc  jsme si ho užili. Andalusie předčila naše představy. Průvodkyně  Pavla byla skvělá, díky jejím  obsáhlým  znalostem nejen  historie, ale i jiných oborů, a velmi poutavému vyprávění jsme si  rozšířili a propojili naše znalosti. Její  excelentní španělština a zkušenosti ze Španělska – to byl bonus. Byla velmi příjemná, milá, nápomocná, vše klapalo. Hotel bezvadný, jídlo – to se snad ani nedá vyjádřit slovy, jak bylo chutné, pestré a kolik ho bylo…. Zájezd opravdu  velmi povedený! Naše škoda, že jsme si nevybrali jeho delší variantu! Děkujeme!

  Martina Spaziererová a Milena Kotvová – Krásy Andalusie, květen 2024
 • EVROPA
  MALTA

  V květnu jsem byla poprvé s Vaší CK na poznávacím zájezdě – na Maltě. K zájezdu – jen samá superlativa – program, průvodkyně Šárka a Adriana, ubytování v hotelu Santana………vše luxusní, opravdu nádherný zájezd. Já i moje kamarádka jsme byly mooooc spokojené. Proto si pohrávám s myšlenkou jet s Vaší CK příští rok zase, na Ischii…..

  Dagmar Svobodná – Krásy ostrovů Malta a Gozo, květen 2024
 • EVROPA
  ČERNÁ HORA

  Včera jsme se vrátili z poznávacího zájezdu do Černé Hory a nedá mi, abych Vám nenapsala. S Vaší cestovní kanceláří jsme byli velice spokojeni, opravdu vše bylo úplně v pořádku. Naši milí průvodci pan Ivan Panov a jeho manželka Ana byli opravdu skvělí, obohatili nás svými rozsáhlými znalostmi, velice laskavým přístupem a velmi dobře naplánovaným programem. Musím opravdu napsat, že jsme již hodně procestovali, ale s přístupem Vaší cestovní kanceláře, potažmo těmito milými průvodci jsem se zatím nesetkala a patří jim náš osobní velikánský dík. Ráda bych i pro příští cesty zvolila Vaše služby, prosím o informaci, až budete mít nabídku pro příští rok, budeme-li zdrávi, rádi zase s Vámi pojedeme. Ještě jednou velké díky, přejeme Vám hodně spokojených klientů a úspěchů.

  MUDr. Daniela Kaltofenová – Putování po krásách Černé Hory, květen 2024
 • ŠPANĚLSKO
  ANDALUSIE

  Dobrý den, musím pochválit krásně zorganizovaný zájezd do Andalusie od 18. do 25. 5. a průvodkyni Martinu Kotoučovou. Byla naprosto úžasná, měla velké znalosti a velkou trpělivost. Takhle skvělou průvodkyni jsem snad nikdy nezažila.

  Zuzana Dussel – Krásy Andalusie, květen 2024
DALŠÍ REFERENCE

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627