Hledat

Reference

VÝBĚR Referencí

 • ŠPANĚLSKO
  MURCIE

  Zdravíme z Mar Menor, gratulujeme k výběru hotelu a delegátek. Kateřina s Libuškou jsou skvělé, ” nadstandardní péči” plní na 110 %.

  manželé Palánovi – zájezd Mar Menor, 11.5. – 20.5.2014
 • ŠPANĚLSKO
  MURCIE

  Včera jsme se vrátily z dovolené, kterou jsme strávily na Mar Menoru v hotelu Izán Cavanna a nic než chválu nemůžu za naší skupinu šesti žen napsat. Bezvadné ubytování, servis, jídlo moc dobré, výběr pro každého a množství neomezeno. Bazén krásný i když moře je moře a proto jsme tam cestovaly. Naše delegátka Kateřina splnila vše co bylo potřeba, i když zrovna my jsme si vystačily, ale radu měla vždy po ruce. Je skvělá. Animační programy, výlety a tanečky spolu se skvělými Španěli, splnily vše co jsme si představovaly. Nádherných 10 dní dovolené.

  Díky vám všem. Ondrejovičová, Mikynová, Veselková, Kopřivová, Ulbrichová, Hejná.

  kamarádky z Ústí nad Labem – zájezd Mar Menor, 11.5. – 20.5.2014
 • ŠPANĚLSKO
  MURCIE

  Moc zdravím z Alexu a musím poděkovat za pěknou dovolenou na La Manze. Byly jsme s dcerou moc spokojeny, Katka je velmi milá a ochotná, a hlavně stále k dispozici.
  No však víte, La Mangu miluju, takže nemohlo být jinak než krásně. Vnučce jsem aspoň nakoupila zásobu šatiček a botky, protože bylo z čeho vybírat. No třeba nám to vyjde jindy.
  Popravdě hned bych jela zpět. Brrr je tu zima.

  Marie Bardounová – zájezd Mar Menor, 20.5. – 27.5.2014
 • ŠPANĚLSKO
  MURCIE

  Měl jsem tu čest služby Delfín Travel s.r.o. vyzkoušet – letos na přelomu května a června na Mar Menor. Nemohu jinak než poděkovat a pochválit delegátky. Vše bylo skvělé!

  Josef a Jana Hurtovi – Mar Menor, květen 2014
 • EVROPA
  ŠPANĚLSKO

  Byla to senzační dovolená, nádherné ubytování, všechny pokoje v Playa Bonita v Benalmádeně mají okna k moři, jídlo skvělé, k snídani šampaňské a k večeři víno a voda, nádherné koupání v teplém moři. Dokoupili jsme si výlety. Teplota byla stále mezi 27 až 31 stupni, i delegátky velmi příjemné, ochotné a vytrvalé.

  Hájková – Španělsko
 • ŠPANĚLSKO
  MURCIE

  Chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na zajištění služeb. Po příletu do Valencie jsme navštívili město Elche, průvodci se opravdu snažili a mně se to moc líbilo a byla jsem nadmíru spokojená. Průvodkyně Libuška se o nás starala jako kvočna o kuřata. Personál v hotelu byl také příjemný a vstřícný. Děkuji za pěkné zážitky.

  Hana Korbová, účastnice zájezdu na Mar Menor, červen 2014
 • ITÁLIE
  SICÍLIE

  Včera jsme se vrátili z kouzelného zájezdu Silvestr na Sicílii, který organizovala vaše CK Delfin travel. Vše bylo úžasné, včetně velkolepé silvestrovské galavečeře. Náš obdiv si zaslouží delegátka Karolina Jarošková, která byla výborná. O každém navštíveném místě, ale i cestou poutavě vyprávěla a celý program organizačně dokonalé zvládala. Pokud to bude možné, pojedeme příští rok opět.

  Mýtinovi – Sicílie
 • ITÁLIE
  SICÍLIE

  Když nám nejmenovaná CK oznámila, že nám ruší zaplacenou dovolenou pro nedostatek zájemců, bylo nám smutno. Naštěstí jsme objevili záchranu v podobě CK Delfín travel. Od prvního rozhovoru s Nikolou Brémovou bylo jasné, že tohle je jiný způsob jednání se zákazníky. Příjemná, věcná, okamžitě pochopila naši situaci, našla řešení, pomohla!

  Reference Matějka – Sicílie, červen 2014
 • ŠPANĚLSKO
  ANDALUSIE

  Právě jsem se vrátila z Andalusie, kde jsme měli delegátku slečnu Petru Šrámkovou a ta mě přivedla na CK Delfín travel – mimo jiné byla úžasná, perfektně se o nás starala. Děkuji a přeji krásný den.

  Herinková – Andalusie, Costa del Sol, květen 2014
 • EVROPA
  ŠPANĚLSKO

  Příjezd i ubytování bylo OK a tak probíhal celý náš pobyt. Apartmán byl úžasný, velký, se vším vybavením jako normální být a ještě uspořádán pro seniory – vana i toaleta s držadly. A obrovská terasa s výhledem na moře na které by se v pohodě dala postavit bowlingová dráha. K moři to bylo 5 minut, pláž malá písčito–kamínková pod úrovní silnice, což bylo fajn. Bohužel deštník i lehátko za poplatek. Pláž patřila pod jiný hotel. Dalo se tam ale normálně vegetovat na dece. Když jsem si chtěla zaplavat já, šli jsme k bazénu, který byl dost velký a u baru!
  Využili jsme nabídku na dva výlety a to do Gibraltaru a Malagy, kam jsme jeli ještě jednou samostatně. To víš, rodiště Picassa! To byl pro Pepu největší zážitek a tak jedna návštěva galerie nestačila. Ještě k těm výletům, vlastně k slečně Petře. Nesetkávám se často s tak profesionálním projevem a nabytými informacemi o daných lokalitách. Fakt je dobrá.
  Milá Lado, moc děkujeme, že jsi nám to tak pěkně zařídila. Srdečně zdravím!

  Ryzcová – Španělsko, květen 2014
DALŠÍ REFERENCE

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627