Hledat

Reference

VÝBĚR Referencí

 • EVROPA
  ALBÁNIE

  Dobrý večer, chtěli bychom Vám poděkovat za krásný zájezd do Albánie. Dnes jsme se vrátili z týdenního pobytu v hotelu Fllad na Dračské riviéře. Velmi pěkný hotel, báječná kuchyně, milý personál, krásná písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do vody. Pro starší osoby, ale i pro děti velmi příjemné. Všichni delegáti zaslouží poděkování. Milá a obětavá paní Jarmila, pan Saimir ale zejména úžasný pan Altin Kutra. To je poklad, který nám dal možnost porozumět Albánii a získat mnoho informací o její historii i současnosti. Jeho zaujetí je obdivuhodné a obětavost i pochopení zaslouží opravdu veliké ocenění. A ta jeho krásná čeština! Moc děkujeme a doufáme, že se ještě do Albánie vrátíme.

  Helena Zlámalová – Albánie, září 2023
 • EVROPA
  SLOVINSKO
  Vše bylo perfektně zajištěno, ubytování víc než hezké, služby personálu hotelu velmi přívětivé, pan Straka jako průvodce a „pečovatel“ o naše blaho byl skvostný, výborně připravené komentáře pro každou oblast, kterou jsme projížděli, pan Míla – řidič byl velmi trpělivý a vůbec nebyl cítit jakýkoliv „výkyv“ autobusu, prostě velmi příjemná jízda po všechny dny děkuji za hezkou dovolenou.
  Y. R. – Turistika ve Slovinsku, září 2023
 • ASIE
  NEPÁL

  Je to už několik měsíců, co jsme se vrátili z Nepálu, ale stále jsem plná dojmů. V Nepálu je zážitek všechno: kultura, příroda, jídlo, setkání s lidmi i jízda po místní dálnici. Zájezd byl neuvěřitelně pestrý a skvěle zorganizovaný. Vše bylo domluveno, nikde jsme nečekali, vše fungovalo. Velký dík Šárce, Arjunovi, Šrímu, Rovimu a všem, kteří se o nás starali. Nikdy nezapomenu, jak nás Arjun v Landruku před šestou svolával, protože hory vylezly z mraků … a my tam stáli naprosto ohromení a koukali na tu krásu. Co bych udělala jinak? Na treku bych batoh předala nosičům a užila si tu spoustu himalájských schodů jen s lehkým batohem. Ještě teď mi v uších zní Roviho: pomalu, pomalu, jdeme, jdeme. Díky všem z cestovky i ze skupiny za skvělou dovolenou.

  Ivana Doležalová – Nepál, duben - květen 2023
 • ITÁLIE
  SARDINIE

  Celkově se nám pobyt s cestovní kanceláří líbil. Byli jsme spokojeni.

  Antonín Neubert – Sardinie, září 2023
 • ITÁLIE
  SARDINIE

  Dobrý den, chtěl bych poděkovat za krásnou dovolenou na Sardinii – hotel Palmasera Village Resort 4* v termínu od 6.9.2023 do 13.9.2023. Opravdu bylo všechno super! Díky.

  Zdeněk Šták – Sardinie, září 2023
 • ITÁLIE
  SARDINIE

  Nestihla jsem vyplnit dotazník k zájezdu na Sardinii v termínu 8.6. až 15.6.2023 do resortu Palmasera – Club Esse. Velice se mi tam líbilo, jsem s dovolenou spokojená! Čisté moře, průzračné. (Bohužel chladné – díky nezvykle chladnému počasí , které trvalo na Sardinii celý měsíc před naším pobytem.) Čistá pláž, dostatek lehátek. Pěkný bazén, a co bylo úžasné – vedle bazénu probíhala od 23:00 do 24:00 diskotéka, kde si mohl každý zatančit. Škoda, že jsem se o ní náhodou dověděla až třetí den pobytu. Potom jsem už nikdy nechyběla a tančila a tančila! Spolu s italskými dětmi, z nichž některým byly k našemu údivu 3 roky. Ale to je právě jižní způsob života.  Chutné jídlo, rozmanité, teplé, studené, jen bylo méně ovoce. K dispozici byla většinou jen jablka. Velká spokojenost s celodenním výletem lodí podél pobřeží Orosei a koupáním na plážích Cala Luna, Cala Mariolu, Cala Biriola, Cala Sisine. Azurové moře, nádherná pláž Mariolu – nezapomenutelná! Též výlet lodí do jeskyně Bue Marino ( neboli „mořský vůl“ – což je tuleň) a následný půldenní pobyt s koupáním na Cala Luna, kde je kousek za pláží (cca 10 minut) u farmy pěkný bar se zastíněným venkovním posezením, byl krásný. Paní delegátka se o nás vzorně starala. Klidně bych jela znovu…

  Soňa Stunová – Sardinie, červen 2023
 • EVROPA
  VELKÁ BRITÁNIE

  Zájezd se nám velmi líbil, zcela splnil naše očekávání. Byla to velmi zdařilá ochutnávka zajímavostí, nálady, historie a přírody v Anglii a Skotsku. Trasy výletů byly různorodé, přiměřené, s dostatkem času si to opravdu užít. Organizace byla jasná, průvodce Janek vždy příjemný a vstřícný. Hodně oceňuji sestavení výletů a trasy. Těšíme se na další cestování!

  MM + VM – Pěšky severní Anglií a Skotskem, červenec 2023
 • EVROPA
  NORSKO

  Vámi organizovaný zájezd Severní Norsko předčil má očekávání. Nádherná krajina, milí lidé a překrásné počasí. Velký dík patří naší průvodkyni paní Mileně Procházkové. Vše měla perfektně zorganizované, starala se o nás nad rámec svých povinností a doteď s vnukem vzpomínáme mimo jiné na to, jak nám každý den vyprávěla norské pohádky. Paní Mileno ještě jednou děkujeme a těšíme se na další zájezd s Vámi.

  Zdeňka Hanáčková a Tomáš Dostál – Severní Norsko, červenec 2023
 • PORTUGALSKO
  AZORSKÉ OSTROVY

  Prožili jsme nádherný týden na Azorských ostrovech. Samotná lokalita je nádherná, k tomu se přidalo příjemné počasí, které nám dovolilo vidět vše bez mlhy, deště… Také doporučujeme výlet lodí za delfíny a velrybami. Zvláštní poděkování ale patří průvodkyni Tereze Kubíčkové, která je příjemná, empatická a svoji práci dělá ráda. Poskytovala neustále spoustu zajímavých informací a my budeme rádi, když se s ní setkáme zase na některém z poznávacích zájezdů. Myslím si, že odpovídám za všechny účastníky tohoto zájezdu. Děkujeme.

  Jana T. – Přírodní krásy Azorských ostrovů, červen - červenec 2023
 • ASIE
  NEPÁL

  Tento zájezd jsme zprvopočátku objednali proto, že jsme chtěli jet na zájezd právě s Šárkou Koliášovou. A opět nás přesvědčila, že příště zase s ní. Jedním slovem – to nejde, takže totální profík, milá, empatická, obětavá, nic jí není zatěžko. Dík za tuto ženu. Zástupce Nepálské strany – pan Šrí – milý, ochotný, velmi znalý, vše klapalo. Průvodce – pan Arjun, skvělý doprovod na cestu, a navíc nositel dobré nálady. Nosiči – čtyři chlapíci, kteří nám nejenom nesli naše vaky ( a v nich spoustu zbytečností), ale na čajovnách se o nás starali, nabízeli doprovod na procházku, povídali si s námi, byli moc fajn. Ještě chci napsat, že se sešla skupina výborných lidí, všichni byli skvělí, jsem ráda, že jsem je mohla poznat. Dík přátelé za vaší báječnou společnost.
  Děkujeme za zájezd a přejeme hodně pracovních a osobních úspěchů

  Vladimíra Ř. – Nepál, duben - květen 2023
DALŠÍ REFERENCE

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627