Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

ANDALUSIE

Milujete poznávání cizích kultur a folklóru, historických památek, zajímavé architektury a gastronomie? Potom se určitě vydejte do Andalusie.

Je ztělesněním španělské vášně a horkokrevnosti, domovem flamenca a coridy a architektonickou perlou Španělska. Vezmeme vás do světoznámých měst Granada, Sevilla a Córdoba, ale také do malebných městeček s bílými domy, kde zažijete pravou španělskou siestu.

Milovníci pěší turistiky si zase přijdou na své při túrách polopouštní krajinou a po úbočích pohoří Sierra Nevada.

Všechny zájezdy do Andalusie pořádáme v termínech, kdy zde panují příjemné teploty, abyste si svůj zájezd mohli co nejlépe užít.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

HOTELY

  • Hotel Best Sabinal

    ANDALUSIE

    DETAIL

    Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel Best Sabinal se nachází v příjemné části města Roquetas del Mar ve slunné Andalusii, na pobřeží Costa de Almería. Od jedné z nejoblíbenějších pláží v okolí je oddělen pouze promenádou, která je jako stvořená pro procházky po okolí i delší výlety do centra Roquetas del Mar a dále. V okolí naleznete mnoho nákupních možností, restaurací i barů. Centrum Roquetas del Mar je vzdáleno 5 kilometrů od hotelu. Letiště v Murcii pak 220 kilometrů... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627