Hledat

COSTA DEL AZAHAR

Španělské pobřeží Costa del Azahar dostalo název po květech pomerančovníků, kterých zde rostou dlouhé lány. Sousedí s pobřežím Costa Brava na severu a Costa Blanca na jihu. Je to autentický španělský region, který je vyhlášený svými širokými plážemi s kvalitním jemným pískem.

Není to však jediná dokonalost tohoto regionu. Těšit se sem mohou i všichni ti, kteří obdivují historii a starobylou architekturu, taktéž i milovníci přírody a Španělska vůbec.

Ubytováni budete v hotelech přímořské části letoviska Gandia s dlouhou promenádou, prostornou písečnou pláží s Modrou vlajkou a mnoha možnostmi k občerstvení, nákupům a procházkám.

Po celou dobu vašeho pobytu se o vás budou starat naši zkušení delegáti, kteří vás doprovodí taktéž na mnoha výletech za historií i současností regionu. Neváhejte a pojeďte s námi! Tahle dovolená bude stát za to!

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

HOTELY

  • Hotel Gandía Palace

    COSTA DEL AZAHAR

    DETAIL

    Čtyřhvězdičkový hotel Gandía Palace se nachází v Gandii, jen malý kousek od překrásné písečné pláže. Je ceněn pro svůj komfort, přátelskou atmosféru a vysokou kvalitu stravovacích služeb. Koncem roku 2021 prošel hotelu částečnou rekonstrukcí a je připraven přivítat své hosty svěže a v novém. Vzdálenost hotelu od letiště v Murcii je přibližně 210 km, vzdálenost od letiště ve Valencii přibližně 80 km... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627