Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

KALÁBRIE

Kalábrie je tak rozmanitá, jak jen Itálie může být, což z ní činí perfektní místo pro dovolenou.

Nesčetné pláže s čistým mořem vybízejí k odpočinku a koupání. Hned nato zase můžete vyrazit poznávat okouzlující historická městečka jako je romantická Tropea nebo Diamante. V rámci našich fakultativních výletů poznáte třeba i slavné Pompeje a Liparské ostrovy se sopkou Stromboli a mnoho dalšího krás tohoto pestrého regionu.

Pokud však milujete putování v horách s nádhernou přírodou a starobylými městy, pojeďte s námi na zájezd s pěší turistikou Italská špička.

Kalábrie vás nezklame ani svou gastronomií, kde hrají prim místní slavné feferonky nebo lahodnými víny, která zde produkovali již staří Řekové.

Kalábrie patří k nejteplejším oblastem Itálie, proto termíny našich zájezdů směřujeme na jaro a podzim, kdy jsou tu teploty příjemnější. Naši delegáti a průvodci vám budou k dispozici vždy po celou dobu zájezdu a postarají se o hladký a bezpečný průběh vaší dovolené.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

Kalábrie patří mezi nejteplejší oblasti Itálie. Podnebí je zde subtropické. Letní měsíce červenec a srpen jsou horké a suché s teplotami 30–40 °C. Sluníčko svítí v těchto měsících 10 hodin denně.

Deštivé dny Kalábrie nezná. V květnu to jsou v průměru dva deštivé dny a v září se déšť může objevit v průměru čtyři dny v měsíci.

Kalabrie1 1200px

HOTELY

 • Hotel Villaggio Baia d’Ercole

  KALÁBRIE

  DETAIL

  Hotel Villaggio Baia d’Ercole se nachází v srdci oblasti Capo Vaticano v jihoitalské Kalábrii, ve vesničce Santa Maria di Ricadi. Je vystaven v tradičním středomořském stylu a příjemnou atmosféru mu dodává okolní zahrada se vzrostlými palmami. Na pláž vstoupíte přímo z hotelové zahrady, a poté se již můžete oddávat nerušenému odpočinku na pláži a koupání v moři. Nejkrásnější kalábrijské město Tropea je vzdálené pouze 15 kilometrů od hotelu... více

 • Hotel Parco dei Principi

  KALÁBRIE

  DETAIL

  Hotel Parco dei Principi se nachází v samém srdci Cedrátové riviéry (Riviera del Cedro), která je známá krásnými plážemi, a hlavně průzračným mořem. Leží u historického městečka Scalea, které si jistě ihned zamilujete. Město je od hotelu vzdálené přibližně 600 m chůze a nabízí krásné procházky starými uličkami jako z romantických filmů, výhledy na moře, normanský hrad, kostely a samozřejmě i spousty kaváren, obchodů a kulturních zařízení. Pohodový odpočinek vás čeká na soukromé prostorné pláži vzdálené jen 80 m od hotelu... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627