Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

SICÍLIE

Objevte kouzlo Sicílie, největšího ostrova Středomoří, se slavnou sopkou Etnou a odkazy mnoha kultur, které se zde v minulosti střetávaly.

Krásné pláže protkané sopečnými skalisky leží jen kousek od 6 památek zapsaných na seznamu UNESCO. To vše korunuje město Palermo, které pořád ještě neopustila tajemná, dávná atmosféra mafie.

Sicílie se pyšní celoročně slunečným počasím, moře zde zůstává příjemně vyhřáté až do října. Proto termíny našich zájezdů pro seniory směřujeme na začátek léta a právě na podzim, kdy je tu nejpříjemněji.

K dispozici jsou vám zde také naši delegáti a průvodci, kteří vám pomůžou nejen zařídit výlety a postarají se o vaši pohodovou dovolenou.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

Sicílie, má typické subtropické podnebí. Příznačná jsou velmi horká a suchá léta, kdy teploty na slunci dosahují až 45 °C.

Příjemnější klima vládne od dubna do června nebo v září a říjnu. Jelikož se teploty během těchto měsíců pohybují mezi 20 až 25 °C. Dá se koupat a slunit, aniž by vám bylo příliš horko. Průměrný počet slunečných dní v roce je 330.

Sicc2

HOTELY

 • Hotel Club Eloro

  SICÍLIE

  DETAIL

  Čtyřhvězdičkový Hotel Club Eloro se nachází v klidném prostředí městečka Marina di Noto na jihu Sicílie. Rozlehlá písečná pláž se nachází přímo u hotelu a doslova vybízí k báječné dovolené plné koupání, slunce a odpočinku. Letiště v Catanii je od hotelu vzdálené 88 kilometrů... více

 • Hotel Grand Palladium Sicilia Resort & SPA

  SICÍLIE

  DETAIL

  Pětihvězdičkový hotel Grand Palladium Sicilia Resort & SPA se nachází na předměstí městečka Campofelice di Roccella na severu Sicílie. Hotel nedávno prošel celkovou rekonstrukcí a doslova láká ke komfortní dovolené plné odpočinku v atraktivním prostředí. Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Letiště v Catanii je od hotelu vzdálené 160 kilometrů... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627