+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz

Vzdělávací zájezdy pro školy
a zájezdy pro zájmové skupiny

Kontakt

deutsch


Každoročně organizujeme vzdělávací zájezdy pro více než tisíc studentů základních, středních a vyšších odborných škol z České a Slovenské republiky. Se studenty jezdíme do Španělska, Francie a Itálie. A nově i do Mexika, Ekvádoru či Peru.

Připravujeme zahraniční soustředění pro sportovce, zajistíme účast na závodech, výstupy na mezinárodních festivalech pro hudebníky a mnoho dalších zájezdů pro zájmové skupiny různých druhů a žánrů.

17217938396
let na trhuvzdělávacích zájezdů
pro školní skupiny
škol z České a
Slovenské republiky
studentů se zúčastnilo
vzdělávacích zájezdů
Ohlasy účastníků zájezdů:

Mgr. Jiří Morava

Obchodní akademie Klatovy

Autobus a řidiči – super. To byla pohoda a paráda. Chválit – i když oni říkali, že moc ne…že by si lidé mohli myslet, že nic nedělali… Ale vážně… SUPER!!!! Ubytování – super – spokojenost ze strany dětí i nás dospělých. Jídlo … radost jíst … skvělé!!! Program – nádhera!!! jak jsme se domlouvali … Nechal bych to na příští rok ve stejném scénáři. Žádné změny… Valencie – pohoda. Vyšlo nám i super počasí – samotní místní říkali, že od r.1945 takové horko v říjnu nezažili. A Vlasta … To je prostě poklad. Výborný průvodce. Vlastně… když si vzpomenu na všechny Vaše průvodce, tak je to paráda. Moc děkujeme všichni za vaši nabídku. Opravdu se nám tam líbilo a myslím, že jsme toho viděli docela dost.


Mgr. Eva Farfánová Barriosová

Gymnázium Praha 8, Ústavní 400

Zájezd do Španělska se nám velmi líbil. Organizace byla perfektní. Páni řidiči nejen velmi profesionální, ale také příjemní a spolehliví. Paní profesorka z Gymnázia ve Strakonicích byla také velmi milá, ochotně s námi spolupracovala a totéž platí i o jejích studentech. S ubytováním a stravou jsme byli rovněž velmi spokojeni. Pan průvodce je člověk na svém místě; má velké znalosti o celém kraji a umí je velice zajímavě předat. Je to opravdu profesionál. Takže jsme velmi spokojeni s programem zájezdu a servisem Vaší cestovní kanceláře. Budeme ji jen doporučovat ostatním.


Mgr. Zdeňka Horváthová

DDM Horní Počernice

Chtěla bych Vám moc poděkovat za perfektní organizaci našeho pobytu ve Španělsku. Moc Vám děkuji, že jste nám ve všem pomáhal a s velkou trpělivostí zodpovídal všechny naše dotazy a plnil naše přání.
Se stejnou profesionalitou jsme se setkali i u Vašeho delegáta v Oropese. I on byl vždy připraven nám pomoci a dělal vše pro to, aby náš pobyt byl bez chybičky. Předvídal naše potřeby a plnil je dřív, než jsme je stihli vyslovit. Je to opravdu člověk na svém místě, pro kterého je spokojenost klientů nejdůležitější.
Velké poděkování a pochvala patří i řidičům autobusu, se kterými jsme se po celou dobu jízdy cítili naprosto bezpečně a i při tak dlouhé jízdě a autobusu plném dětí, byli vždy příjemní, ochotní a vstřícní.
Moc Vám i všem Vašim kolegům děkuji, že jste nám umožnili strávit nádherné dny ve Španělsku, na které budeme mít i díky vám všem jen krásné vzpomínky.


borysek

Mgr. Tomáš Borýsek

Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc

Dovolte mi, abych Vám v prvé řadě poděkoval za vstřícnou a kvalitní spolupráci. Zájezd proběhl zcela v pořádku, studenti byli velmi spokojeni, rád bych zvláště pochválil práci pana průvodce, který se nám věnoval i ve svém volném čase. Dovolím si předat kontakt na Vás kolegům, kteří budou organizovat tento typ zájezdu příští či po-příští rok.


noname

Mgr. Naděžda Moučková

Gymnázium Budějovická, Praha

Děkuji za organizaci zájezdu, vše vycházelo podle programu. Průvodkyně Martina a Šárka byly báječné. Chtěla jsem Vás poprosit, zda byste za mě mohl ještě poděkovat řidičům, byli velice milí.
S ubytováním i s polopenzí byli studenti spokojení. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další spolupráci.


klichova

Mgr. Alena Klichová

Gymnázium Strakonice

Vaší cestovní kancelář jsme si vybrali, protože je spolehlivá, nabízí zajímavé exkurze, které jsou pro studenty atraktivní a také cenově přijatelné. Dokáže najít partnerské školy, takže je možno účastnit se zájezdu i s menší skupinou studentů. V loňském roce jsme navštívili Katalánsko. Program zájezdu byl velmi atraktivní a pestrý. Barcelona nám učarovala. Stavby Gaudího jsou fantastické, stejně jako celé město. Samozřejmě zajímavé jsou i návštěvy škol, kde studenti mají možnost pohovořit si španělsky nebo anglicky a hodně se dovědět o výuce v dané zemi. Mohu říci, že nám se líbilo všechno. Nejen země, ale i ubytování v hotelu, moře, jídlo, hudba, lidé… Studenti si Španělsko zamilovali. Děkujeme za výbornou organizaci a úroveň zájezdu.


noname

Mgr. Ágnes Talačová

Gymnázium Ludovíta Jaroslava Šuleka, Komárno

Chcela by som sa Vam v mene studentov Gymnazia Suleka v Komarne podakovat za skutocne perfektny zajazd. Program bol vynikajuco zostrojeny, vsetko detailne zariadene, mili soferi, zlate delegatky, atd… Co sa tyka buduceho roka, iste Vas oslovim vo veci zaslania cenovej ponuky zajazdu. Este raz velka vdaka!


noname

Mgr. Martina Obertová

Spojená škola Metodova, Bratislava

Zajozd bol uplne super, vsetko OK. Studenti boli nadseni. Cely pobyt, hotel, sprievodca, program – nemalo chybu.


trida_3a6

Třída 3A6 ve Španělsku

Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc

I přesto, že naše třída patří do anglické sekce, dostali jsme příležitost jet na poznávací zájezd do Španělska. Tato nabídka vyvolala v naší třídě obrovské nadšení, o čemž svědčí i velký počet zúčastněných. Viděli jsme ty nejkrásnější památky Barcelony i jejího okolí. Přímo v centru jsme obdivovali Sagradu Familiu, domy Gaudího, památník Kryštofa Kolumba a prošli jsme si ulici La Rambla. V montserratském klášteře jsme viděli vystoupení chlapeckého pěveckého sboru, které ohromilo i ty, kterým chrámová hudba téměř nic neříká. Milovníci surrealismu si přišli na své v Muzeu Salvadora Dalího, sportovní fanoušci zase měli možnost vidět olympijský stadion na hoře Montjuïc a koho lákaly hlavně starobylejší části měst a památky, ti si určitě užili město Girona. Ve velice nabitém programu se dokonce našlo místo pro dvě hodiny výuky španělštiny v jazykové škole. Zde jsme se nejen snažili zlepšit naše jazykové dovednosti, ale také jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o Antoniu Gaudím, o španělské královské rodině a o typické španělské kuchyni. Myslím si, že na tento zájezd budeme dlouho vzpomínat.


noname

PaedDr. Hana Aujeská

Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc

Děkuji za Vaši spolupráci při organizaci našeho zájezdu. Ohlasy studentů a jejich rodičů jsou jednoznačně pozitivní. Ani já nemám žádné negativní připomínky. Snad nejvíce bych vyzdvihla kvalitu průvodců při jednotlivých zájezdech. Byli absolutně nejlepší ze všech průvodců, které jsme až doposud zažili. Rovněž jsem byla velice spokojena s výukou na jazykové škole v Lloretu. Lektoři byli výborní a témata i metodické postupy plně odpovídaly pro studenty z nebilingvní sekce. Znovu Vám za vše děkuji. Vím, že pokud budu opět organizovat nějaký zájezd, využiji určitě služeb vaší cestovní kanceláře.


musilova

Kateřina Musilová

Obchodní akademie Kollárova, Praha

Chtěla jsem Vám poděkovat za zorganizování velmi pěkného zájezdu do Španělska. Studenti přijeli nadšení, spokojení a překvapení. Myslím, že zájezd splnil svůj účel. I já jsem velmi spokojená. Vyřiďte, prosím, díky i naší paní průvodkyni Sylvii. Mockrát děkuji a těším se na další spolupráci.


noname

Výlet do Španělska očima třídy 1A4

Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc

Tento pobyt ve Španělsku by se dal shrnout do jednoho slova – a to ,,perfektní“. Hledám, hledám a chybu nemohu najít. Neznám nikoho, kdo by si tento týden ještě neprodloužil. Ubytování i strava byly více než v pořádku, o čemž svědčí pár kilo navíc. Naprosto nás dostaly španělské památky i jejich architektura. No a to bychom nebyly holky, kdyby nás nezaujaly i španělské obchůdky, kde jsme samozřejmě nakoupily dárky pro naše rodinky, ale i pro nás. Absolvovali jsme úžasně nabitý program plný samých zajímavostí. Ke každé památce jsme dostali zajímavý výklad, například o historii. Celé třídě 1A4 se zájezd líbil a moc rádi bychom si ho někdy zopakovali.


Stáhněte si katalogy pro letošní rok

Katalogy pro školy

Školy, účastnící se našich zájezdů:

gybu

Gymnázium, Praha 4, Budějovická

Základní CMYK

Gymnázium Strakonice

gymhavp

Gymnázium, Havířov-Podlesí

gymhk

První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové

oad

Obchodní akademie, Praha 1, Dušní 7

gymu

Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400

gymhavk

Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2

gjvk

Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy

ssg

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.


Elektronické katalogy

Pro zaslání odkazu na katalogy pište na skoly@delfintravel.cz