Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Andalusie

Dovolená jako v pohádce

Připravte se na báječnou dovolenou plnou moře a koupání v pohádkově krásné Andalusii. více

Španělskou Andalusii možná znáte jako region s bohatou historií, kouzelnými městy jako Sevilla a Granada, slavnými památkami a bílými vesničkami. Možná jste již také slyšeli, že je kolébkou vášnivého flamenca. To vše je samozřejmě pravda.

Nicméně, máme pro vás ještě jedno tajemství: v Andalusii najdete i jedinečnou přírodu a úžasné pláže, kde si můžete užít osvěžující koupání v průzračně modrém moři. Pojeďte s námi letos na pobytovou dovolenou plnou podmanivé andaluské atmosféry i vy!

Andalusie

Termíny a Ceny

Dovolená u moře v Andalusii

Andalusie - sázka na jistotu

Andalusie patří mezi nejoblíbenější turistické destinace ve Španělsku. Její jméno pochází z arabského „Al Andalus“, jak byla ve středověku označována část Pyrenejského poloostrova pod arabskou nadvládou.

Díky tomu se v Andalusii zachovalo množství dechberoucích maurských památek v čele s velkolepou Alhambrou v Granadě, Mezquitou v Córdobě či pevností Alcázar v Seville a Alcazabou v Almeríi. Dalším andaluským skvostem jsou četné bílé vesničky plné květin a nemůžeme vynechat ani výbornou gastronomii, vášnivé flamenco a překrásné pláže.

Právě koupání v čistém moři dělají z dovolené v Andalusii jedinečný zážitek. Jsou tu nekonečné písečné pláže i malé romantické zátoky lemované skalami. Jedny z nejkrásnějších pláží pak najdete v přírodní rezervaci Cabo de Gata (UNESCO), na pobřeží Costa del Almería, Costa de la Luz a v okolí měst Marbella nebo Nerja.

Za nekonečnými plážemi pobřeží Costa de Almería

Klidná přímořská letoviska na pobřeží Středozemního moře i poklidné rybářské vesničky téměř nedotčené cestovním ruchem – takové je pobřeží Andalusie nazývané Costa de Almería.

Svými klimatickými podmínkami i tisíci hodin slunečního svitu láká své návštěvníky zejména na typickou andaluskou atmosféru, překrásné pláže a průzračné moře. Čekají tu na vás i maurské památky, jediná evropská poušť Tabernas nebo úchvatná přírodní rezervace Cabo de Gata.

Název Costa de Almería pochází z arabštiny a znamená „zrcadlo moře„. Hledáte-li tedy pohodu a klid, zatoulejte se k tomuto, pro Čechy dosud málo objevenému, pobřeží Andalusie. Náš hotel leží u dlouhé pláže v klidnější části největšího plážového letoviska Roquetas de Mar, které se nachází nedaleko města Almería. Co si pro svou zaslouženou dovolenou více přát!

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena

vyprodáno

23. 9. – 2. 10. 2024

9 nocí

Polopenze

letecky

Andalusie - Costa de Almería - Hotel Best Sabinal 4*

vyprodáno

HOTELY

 • Hotel Best Sabinal

  ANDALUSIE

  DETAIL

  Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel Best Sabinal se nachází v příjemné části města Roquetas del Mar ve slunné Andalusii, na pobřeží Costa de Almería. Od jedné z nejoblíbenějších pláží v okolí je oddělen pouze promenádou, která je jako stvořená pro procházky po okolí i delší výlety do centra Roquetas del Mar a dále. V okolí naleznete mnoho nákupních možností, restaurací i barů. Centrum Roquetas del Mar je vzdáleno 5 kilometrů od hotelu. Letiště v Murcii pak 220 kilometrů... více

Informace o dopravě najdete na stránce hotelu

 • Hotel Best Sabinal

  ANDALUSIE

  DETAIL

  Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel Best Sabinal se nachází v příjemné části města Roquetas del Mar ve slunné Andalusii, na pobřeží Costa de Almería. Od jedné z nejoblíbenějších pláží v okolí je oddělen pouze promenádou, která je jako stvořená pro procházky po okolí i delší výlety do centra Roquetas del Mar a dále. V okolí naleznete mnoho nákupních možností, restaurací i barů. Centrum Roquetas del Mar je vzdáleno 5 kilometrů od hotelu. Letiště v Murcii pak 220 kilometrů... více

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. koupání v krásně čistém moři
 2. atmosféru andaluských tradic
 3. pohodlné ubytování v bezprostřední blízkosti pláže
 4. zajímavé výlety za historií a přírodními krásami
 • Město Almería a Roquetas de Mar

  Výlet v blízkém okolí vašeho hotelu započne v Roquetas de Mar. Zpočátku si užijete panoramatický pohled na Roquetas de Mar, zastavíte se u hradu, majáku, býčí arény nebo v přístavu Aguadulce. Vaše cesta bude poté pokračovat do města Almería, které je známé jedinečnou maurskou pevností Alcazaba. Najdete zde krásné zahrady, palácové budovy a zříceninu hradu postavenou Ferdinandem a Isabelou Kastilskou v roce 1489.

 • GUADIX A POHOŘÍ SIERRA NEVADA

  Poznejte druhé nejvyšší pohoří západní Evropy, Sierra Nevada a jeho okolí. Během fakultativního výletu vás čeká návštěva hrnčířské dílny, která vyrábí typickou andaluskou keramiku, nebo průsmyk v La Ragua. Při dobré viditelnosti se vám tu naskytne krásný pohled na široké okolí. Zastávka vás čeká i ve známé vesnici Guadix, která je proslulá svými obydlími v jeskyních. Během zastávky v Guadix můžete navštívit i známou katedrálu a jistě zbyde i nějaký čas na nákup suvenýrů a dárků. Součástí výletu je i ochutnávka tradičního vína v místním známém vinařství.

 • Přírodní rezervace Cabo de Gata (UNESCO)

  Během tohoto výletu navštívíte nejkrásnější místa přírodní rezervace Cabo de Gata. Vydáte se k majáku a útesům Sirenas, salinám, idylickým vesničkám San José a Los Escullos a uvidíte i další krásná místa. Národní park Cabo de Gata-Níjar je jedním z největších skvostů této oblasti, v roce 1997 byl prohlášen za biosférickou rezervaci UNESCO. Naleznete zde jedinečné geologické útvary, ale i neobvyklé živočichy, např. zde žijí plameňáci.

 • Mojácar, historické městečko na kopci

  Městečko Mojácar bylo založeno v době bronzové, což dokládají četné archeologické nálezy z doby cca 2000 let př.n.l. Historie města je spjata s Kartáginci, Řeky i Římany, kteří zde zanechali patrné stopy. Největšího rozmachu však město dosáhlo v 8. století n.l., kdy se stalo součástí córdobského chalífátu. Město spojuje obdobná historie jako např. známější Granadu, neboť se též dostalo pod nadvládu dynastie Nasrovců. Nyní je Mojácar městem šikovných umělců, malebných uliček a překrásných výhledů.

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627