Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Jóga v Černé Hoře

Týden cvičení u moře

Hledáte vyváženou kombinaci koupání v moři, relaxace a aktivního odpočinku ve společnosti podobně naladěných lidí? Pojeďte s námi na aktivní zájezd Jóga v Černé Hoře. více

Každý den vás čekají 2 lekce jógy, které vás podpoří při cestě za zdravějším tělem i myslí. Kromě toho si budete užívat dostatek koupání v moři, vynikající pochoutky balkánské kuchyně i překrásnou přírodu Černé Hory. Zažijte s námi tu jedinečnou harmonii těla a duše. Těšíme se na vás!

 

Jóga v Černé Hoře

Termíny a Ceny

Program

Oáza klidu a vitality

Jóga není jen obyčejným cvičením, ale představuje dlouhodobou cestu k vaší tělesné harmonii a vitalitě. Vydejte se proto s námi na zájezd se cvičením jógy do Černé Hory a podpořte své tělesné i duševní zdraví.

Váš jógový pobyt prožijete v klidnějším letovisku Čanj, v hotelu Pearl Beach Resort 4*, který vám poskytne krásné zázemí pro vaši jógovou praxi. Je postaven v bezprostřední blízkosti pláže Biserna Obala, které se pro její perleťovou barvu říká Perlové pobřeží. Příjemnou atmosféru tomuto místu dodávají zdejší zelené hory, které se zvedají jen několik metrů od pláže.

Harmonogram cvičení jógy

Ranní lekce: každý den zahájíte lekcí jógy, která vám rozproudí energii a probudí vaše tělo. Naše dopolední lekce se zaměřují na protažení a rozcvičení, přičemž respektujeme fyzické možnosti každého účastníka. Vytváříme pro vás prostor, kde každý může cvičit podle svých schopností a vlastního tempa.

Podvečerní lekce: večerní lekce probíhají v klidnějším tempu a jsou zaměřeny na uvolnění a regeneraci vašeho těla i mysli. Pomohou vám zklidnit myšlenky a nabídnou maximální péči o vaše zdraví a pohodu.

Proč jóga? Výhody pro vaše zdraví

Jóga není jen o fyzické aktivitě, ale také o duševním klidu. Pomáhá v boji s chronickým stresem a učí, jak správně relaxovat a zvládat emoce. Pravidelná jógová praxe vyrovnává svalové dysbalance, zlepšuje pružnost páteře a zvyšuje celkovou flexibilitu těla. Také pomáhá předcházet bolestem a snižuje riziko zranění.

Připojte se k nám na cestě k lepšímu zdraví a pohodě s naším zájezdem Jóga v Černé Hoře!

 

AKCE: změna zájezdu až 14 dnů před odletem ZDARMA dle podmínek ZDE >>

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
PŘIPRAVUJEME NOVÉ TERMÍNY.

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Černá Hora – Praha včetně všech poplatků
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu Pearl Beach Resort
 • polopenzi formou bufetu bez nápojů k večeři
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
 • lekce cvičení dle programu (2x denně, ráno a večer)
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Navíc k ceně zájezdu: ZDARMA

 • slunečník a lehátko na hotelové pláži
 • nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 6 990 Kč za jednolůžkový pokoj
 • možnost přikoupit all inclusive od 2 990 Kč na osobu
 • možnost přikoupit plnou penzi bez nápojů k obědu a večeři od 1 890 Kč na osobu
 • pobytovou taxu cca 1,5 EUR/osoba/den. Poplatky jsou splatné na místě. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
 • fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
 • svoz z / na Letiště Václava Havla

Vaším zájezdem vás může provázet:

 • Radmila Pokorná

  Lektorka jógy

  Jóga je neodmyslitelnou součásti mého života. Je pro mě způsobem pohlížení na život a jeho dění. Je pro mě souhrou pohybu těla, dechu a mysli. Pomáhá mi udržovat tělo zdravé a pružné, pročistit a zklidnit mysl, překonávat překážky, ale hlavně přijímat život tak jak přichází..

  Jógu učím od roku 2009. Moje lekce jógy se s přibývajícími zkušenostmi mění a přizpůsobují potřebám klientů a doby. Snažím se z lekce udělat něco jako výjimečné setkání, protáhnout tělo, posílit ho, zbavit napětí, duši pohladit, zklidnit, dostat se do rovnováhy. Nezapomene ani na obličejovou jógu, kde se v této časti těla nachází nejvíce svalů, které také protáhneme. Toto vše a mnoho dalšího je jedinečné poslání Jógy v dnešní době.

ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet

*výše uvedené časy jsou orientační. Přesné časy odletů / odjezdů obdržíte v pokynech, které vám budou před vaší cestou zaslány e-mailem.

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

Během zájezdu můžete být ubytováni v některém z těchto hotelů:

 • Hotel Pearl Beach Resort

  DETAIL

  Nově zrekonstruovaný hotel Pearl Beach Resort 4* se nachází v letovisku Čanj na klidnější Barské riviéře v Černé Hoře. Svým hostům poskytuje ideální podmínky pro odpočinkovou dovolenou u krásné pláže Jaderského moře, s krásnými výhledy do prostředí zelených hor, které resort obklopují. Relaxovat zde můžete také u několika bazénů, na masáži ve wellness centru, nebo u sklenky dobrého vína na terase hotelové restaurace. Vzdálenost hotelu od letiště v Tivatu je přibližně 50 km... více

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. aktivní pobyt u moře
 2. ranní a podvečerní lekce jógy pro zdraví a harmonii celého těla
 3. krásnou přírodu a okolní zelené hory
 4. koupání a zajímavé fakultativní výlety

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

Další informace

Cena za osobu 55+ se vztahuje též na všechny osoby na smlouvě o zájezdu, kde je uvedena jako spolucestující alespoň jedna osoba ve věku 55+.
Cena za osoby mladší 55 let, které necestují alespoň s jednou osobou 55+ uvedenou na smlouvě o zájezdu, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500 Kč / pobyt / osoba.
Druhá osoba dítě /2-11,99 let/, ve dvoulůžkovém pokoji, nemá nárok na slevu z ceny. Při obsazení dvou dospělých osob je  cena dítě 2 - 5,99 let 8 990 Kč, dítě  6 - 11,99 let cena 12 990 Kč 
Možnost dokoupení plné penze za cenu 1 890 Kč nebo all inclusive za cenu 2 990 Kč.

Třetí dospělá osoba ve třílůžkovém pokoji má nárok na slevu z ceny 1 000 Kč ze základní ceny dospělé osoby. Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky.
Hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci.
Infant do dvou let života /0-1,99/ platí pouze za letištní taxy ve výši 1 290 Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle.

Příplatek jednolůžkový pokoj 6 990 Kč.

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627