Hledat

Jóga na Menorce

Cvičení a relaxace u moře

Jestli existuje nějaké místo na Zemi pro jógu jako stvořené, je to Menorca. Vydejte se s námi cvičit jógu na ostrov vyhlášený klidem a pohodou, pohádkovými plážemi, více

nedotčenou přírodou chráněnou UNESCO nebo legendární Koňskou stezkou, která nabízí mnoho možností pro aktivně strávenou dovolenou.

Program

Jóga pro vaše zdraví a klidnou mysl

Během celého vašeho pobytu na Menorce bude cvičení jógy probíhat ve dvou blocích. V dopoledních lekcích vás naše zkušená lektorka provede jemným cvičením na rozproudění energie, poté se opatrně protáhnete a začnete rozcvičovat zatuhlá místa v těle. Hodiny jsou zpravidla zakončeny krátkým závěrečným uvolněním. Všechny lekce vždy respektují fyzické možnosti členů skupiny.

Podvečerní lekce plynou v pozvolném tempu s ohledem na zklidnění organismu a maximální přínos pro vaše zdraví a pohodu.

shutterstock_698191423

Vliv jógy na naše zdraví

Cvičení jógy je skvělým způsobem, jak si uchovat pružnost a dobrou kondici i ve zralém věku. Jóga eliminuje chronický stres a učí nás uvolnění, relaxaci a umění načerpat životní energii.

Při pravidelném praktikovaní jógy se navíc vyrovnává svalová dysbalance, obnovuje se přirozená pružnost páteře a zlepšuje se celková ohebnost těla. Jóga má dar ulevovat od bolesti a snižovat riziko poranění při aktivním pohybu.

Nedílnou součástí jógové praxe jsou dechová cvičení a práce s myslí. Díky tomu lze dosáhnout lepšího dýchání a činnosti srdce. Přirozeně se také zvyšuje schopnost koncentrace. Pojeďte vyzkoušet jógu s námi! Zdravější tělo, bystrá mysl a šťastný úsměv na tváři za to určitě stojí!

PRAKTICKÉ INFORMACE:

 • Doporučujeme si vzít s sebou pohodlné a prodyšné oblečení na cvičení (šortky, legíny, tričko, nátělník a mikinu na relaxaci), podložku na cvičení, větší šál (pareo) nebo tenkou deku, lahev na vodu a ručník.
 • Změna hotelu vyhrazena.
Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

20. 9. – 1. 10. 2022

11 nocí

Polopenze

letecky

Jóga na Menorce

posledních 8 míst

22 990,-

Rezervovat

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Menorca – Praha včetně všech poplatků
 • 11 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu Vacances Menorca Resort
 • polopenzi formou bufetu včetně 1 sklenice vody a 1 sklenky vína (na osobu)
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
 • lekce cvičení dle programu (2x denně, ráno a večer)
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Navíc k ceně zájezdu: ZDARMA

 • nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 4 705 Kč za jednolůžkový pokoj
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
 • (pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 814 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 201 Kč) na COVID-19
 • povinnou pobytovou taxu 3,30 EUR/os./noc, která je splatná na místě*

*  Taxa je splatná v její aktuální výši přímo na místě v hotelové recepci. Děti do 15,99 let taxu neplatí. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být kdykoli změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
20. 9. – 1. 10. 2022ENT 88120. 9. 2022 09:00
Letiště Václava Havla Praha
20. 9. 2022 11:10
Letiště Mahon Menorca
ENT 8841. 10. 2022 09:05
Letiště Mahon Menorca
1. 10. 2022 11:20
Letiště Václava Havla Praha

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

HOTELY

 • Hotel Vacances Menorca Resort

  MENORCA

  DETAIL

  Termíny zájezdů – Pochod kolem Menorcy: 21.9.-1.10. 2022, Jóga na Menorce

  Hotelový komplex Vacances Menorca Resort se nachází na západě ostrova v těsné blízkosti menší pláže zátoky Sa Caleta s bílým pískem a průzračným mořem. Je situován v klidné vilové čtvrti vzdálené přibližně 2 km od centra Ciutadelly, bývalého hlavního města Menorcy. Klienti jsou ubytováni v jedné ze tří budov resortu: Blanc Palace, Sa Caleta Playa a Blanc Cottage. Transfer z letiště v Mahónu do hotelu je cca 50 km... více

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. ranní a podvečerní lekce jógy
 2. koupání v moři a odpočinek na vyhlášených plážích
 3. krásnou přírodu chráněnou UNESCO
 4. možnost poznávání Menorcy z Koňské stezky

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

20. 9. – 1. 10. 2022

11 nocí

22 990,- 21 990,- +4 705,- 13 490,-

Doporučujeme

Přehled dalších zájezdů

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627