Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

ŘECKO

Kolik podob může mít dovolená v Řecku? Stovky nebo víc? Stejně jako každý z tisíce řeckých ostrovů dokáže okouzlit svou jedinečnou a charakteristickou atmosférou, tak i každá vaše cesta do Řecka bude zcela odlišná.

Pokaždé však bude hrát prim fantasticky modré moře a nespočet pláží, které jsou přímo stvořené pro pohodovou dovolenou.

Nesmíme zapomenout ani na četné památky antického Řecka, bílé vesnické kostelíky s modrými kupolemi, prastaré kláštery balancující na vrcholcích skal nebo místa spjatá s postavami a příběhy z řecké mytologie. Je toho tolik co lze v Řecku poznávat!

Pro aktivní cestovatele budou zase velkým lákadlem zdejší turistické stezky, z nichž některé se již staly legendami. Rádi vás zavedeme na nejkrásnější úseky těchto tras a slibujeme, že o dechberoucí výhledy nebude nouze.

A samozřejmě nemůžeme zapomenout na neodolatelnou řeckou kuchyni a skvělá vína. Pojeďte na Krétu a Korfu s námi. Naši průvodci vám rádi představí tyto krásné ostrovy v celé jejich nádheře a postarají se o to, abyste si každou chvíli své dovolené náramně užili.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

HOTELY

 • Hotel Astir Beach

  KRÉTA

  DETAIL

  Hotel Astir Beach* se nachází na severu ostrova nedaleko letiště a hlavního města Heraklion. V roce 2018 prošel kompletní rekonstrukcí a nyní se pyšní moderními pokoji a elegantními interiéry. Hotel Astir Beach leží u písečné pláže a nabízí taktéž možnosti pro aktivní trávení volného času, poznávání Kréty v rámci fakultativních výletů či objevování ostrova po vlastní ose... více

 • Hotel Gemini

  KORFU

  DETAIL

  Hotel Gemini 4* se nachází na východě Korfu, nedaleko hlavního města Kerkyra (Korfu). Po nedávné rekonstrukci hotelu si budete užívat jeho eleganci v moderních minimalistických interiérech. Velkou výhodou hotelu je taktéž zdejší příjemné okolí i bezprostřední blízkost pláže... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627