Hledat

ALBÁNIE

Nejslavnější cestovatelské magazíny světa doporučují Albánii jako zemi, kterou při svých cestách musíte navštívit. A právem.

Najdete zde krásné přírodní pláže, vyhřáté tyrkysové moře, ale také velkolepé Alpy, které se staly domovem majestátních orlů.

Albánie je také zemí vlídných a milých obyvatel, krásných starobylých měst a mnoha archeologických památek. Vydejte se i vy poznat tuto bezpečnou zemi, která se nyní těší velké popularitě.

Ať už zvolíte dovolenou u moře na písečných plážích Dračské riviéry, poznávací zájezd, cvičení či pěší turistiku, vždy bude o vše postaráno našimi kvalifikovanými průvodci a delegáty.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

Na tak malou rozlohu se zde nachází mimořádně velký počet klimatických regionů. Zatímco pobřežní nížiny mají typicky středomořské počasí, horské oblasti jsou ovlivněné kontinentálním klimatem.

Na albánském pobřeží vládnou velmi teplá léta a mírné zimy. Na jaře a na podzim se teploty pohybují okolo 25 °C a počasí je vhodné jak k příjemným procházkám, tak k odpočinku na pláži a ke koupání. Zejména na podzim je moře příjemně vyhřáté po horkém létě.

HOTELY

 • Hotel Fllad Resort & SPA

  DRAČSKÁ RIVIÉRA

  DETAIL

  Nový pětihvězdičkový hotel Fllad Resort & SPA se nachází na Dračské riviéře v Albánii, na oblíbené pláži Golem. Vzdálenost hotelu od letiště v Tiraně je přibližně 45 km, město Durrës (Drač) je vzdáleno přibližně 15 km... více

 • Hotel Fafa Premium

  DRAČSKÁ RIVIÉRA

  DETAIL

  Tento moderní hotel byl otevřen v roce 2016 a nachází se v oblíbeném letovisku Golem, v oblasti Mali i Robit na Dračské riviéře. Cesta z letiště trvá cca 40 min a blízké město Durrës je vzdáleno 15 km. Svým hostům nabízí všechny výhody hotelu situovaného přímo u soukromé písečné pláže. Hotel vyniká kvalitou svých služeb a dobrou kuchyní, která se zaměřuje na tradiční albánské a středomořské pokrmy. Nejbližší nákupní možnosti cca 50 m od hotelu... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627