Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

ALBÁNIE

Nejslavnější cestovatelské magazíny světa doporučují Albánii jako zemi, kterou při svých cestách musíte navštívit. A právem.

Najdete zde krásné přírodní pláže, vyhřáté tyrkysové moře, ale také velkolepé Alpy, které se staly domovem majestátních orlů.

Albánie je také zemí vlídných a milých obyvatel, krásných starobylých měst a mnoha archeologických památek. Vydejte se i vy poznat tuto bezpečnou zemi, která se nyní těší velké popularitě.

Ať už zvolíte dovolenou u moře na písečných plážích Dračské riviéry, poznávací zájezd, cvičení či pěší turistiku, vždy bude o vše postaráno našimi kvalifikovanými průvodci a delegáty.

VÝBĚR ZÁJEZDU

VYHLEDÁVÁNÍ ODPOVÍDÁ 0

Na tak malou rozlohu se zde nachází mimořádně velký počet klimatických regionů. Zatímco pobřežní nížiny mají typicky středomořské počasí, horské oblasti jsou ovlivněné kontinentálním klimatem.

Na albánském pobřeží vládnou velmi teplá léta a mírné zimy. Na jaře a na podzim se teploty pohybují okolo 25 °C a počasí je vhodné jak k příjemným procházkám, tak k odpočinku na pláži a ke koupání. Zejména na podzim je moře příjemně vyhřáté po horkém létě.

HOTELY

 • Brilliant hotel & SPA

  DRAČSKÁ RIVIÉRA

  DETAIL

  Elegantní hotel Brilliant & SPA 4*+ se nachází na Dračské riviéře v Albánii, v klidnější části Qerret. Hotel je proslulý vynikající kuchyní, perfektními službami a vybavením, které se zde dokonale snoubí s pověstnou albánskou pohostinností. Pro svou odpočinkovou dovolenou si můžete zvolit standardní pokoje s bočním výhledem na moře, nebo prostorné pokoje typu suite s čelním výhledem na moře. Program all inclusive je možný za příplatek. Vzdálenost hotelu od letiště v Tiraně je přibližně 50 km, město Durrës (Drač) je vzdáleno přibližně 20 km... více

 • Hotel Gloria Palace & SPA

  DRAČSKÁ RIVIÉRA

  DETAIL

  Komfortní hotel Gloria Palace & SPA 5* se nachází přímo u písečné pláže na Dračské riviéře v Albánii, v klidnější části Qerret. Hotel se proslavil svými bezkonkurenčními službami, vytříbenou elegancí a v neposlední řadě i špičkovou gastronomií v podání těch nejlepších mistrů oboru. Pokud toužíte po dovolené, která je synonymem luxusu a pohodlí, pak je hotel Gloria Palace 5* pro vás tou správnou volbou. Program all inclusive je samozřejmě možný za příplatek. Vzdálenost hotelu od letiště v Tiraně je přibližně 50 km, město Durrës (Drač) je vzdáleno přibližně 20 km... více

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627