Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Gruzie

Dobrodružství pod Kavkazem

Vydejte se s námi objevit Gruzii v celé její kráse a rozmanitosti. Poznáte horská městečka, objevíte zapomenuté kláštery i pevnosti a užasnete nad krásou gruzínskou přírody. více

Ráj pro turisty, i tak by se dala nazvat Gruzie. Země, do které se zamilujete. Prastará legenda říká, že když Bůh rozděloval půdu, Gruzíni chyběli, protože hodovali a pili na jeho počest. To Boha natolik potěšilo, že jim dal kus Země, který si chtěl nechat pro sebe. Kombinace moře, vysokohorského Kavkazu, výborného jídla, tradičního vína a neuvěřitelně pohostinných lidí je opravdu božská.

Program

1. den: ODLET Z ČR - UBYTOVÁNÍ

Odlet z Prahy do Kutaisi. Transfer na ubytování.

2. den: PROMETHEOVA JESKYNĚ - KLÁŠTERY GELATI A MOTSAMETA

Dnes vypravíte k nádherné Prometheově jeskyni, která je jednou z nejbohatších jeskyní v Evropě. Poté výlet do okolí Kutaisi, kde navštívíte dva poeticky umístěné kláštery Gelati (UNESCO) a Motsameta.

3. den: GORI - UPLISCICHE - MCCHETA - TBILISI

Ráno se vydáte do města Gori na návštěvu muzea zasvěceného životu J. V. Stalina. Poté si projdete jeskynní město Uplisciche založené v 6. století. Touto oblastí vedla Hedvábná stezka, která stála i za rozvojem města. První zmínky o něm pocházejí již z 1. století n. l. Budete si moci prohlédnout jeskyně vytesané do skály, antické divadlo, vinný sklípek, vězení a tajnou chodbu.

Vaše cesta bude pokračovat do města Mccheta, které je jedním z nejstarších měst v Gruzii. Ukrývá se zde krásná katedrála Sveticchoveli a klášter Džvari ze 6. století. Ubytování v Tbilisi.

4. den: TBILISI

Váš den začne celodenní prohlídkou hlavního města Gruzie, Tbilisi. Budete obdivovat staré historické centrum s barevnými domky, dřevěnými balkony a úchvatnou architekturu celého města. Prohlídku započnete návštěvou kostela gruzínských králů Metekhi z 12. století, odkud se otvírá nádherný pohled na starou část města. Dále budete pokračovat ke katedrále Sioni z 6. a 7. století, která je považována za jedno z nejsvětějších míst gruzínské pravoslavné církve. Spatříte most Míru a hodinovou věž, vydáte se také ke katedrále Nejsvětější Trojice v Tbilisi, běžně nazývaná Sameba.

Poté dojdete až k obrovské soše Kartlis Deda, neboli Matka Gruzie, odkud se vám naskytne panoramatický pohled na celé město. Lanovkou se svezete k dominantní pevnosti Narikala, jež byla postavena již ve 4. století. Den můžete zakončit v sirných lázních, místě setkávání a odpočinku. Jejich prameny daly jméno hlavnímu městu Gruzie. Návrat do hotelu, ubytování v Tbilisi.

5. den: KACHETIE - SIGNAGI

Vydáte se do vinařského regionu Kachetie, který vás okouzlí zasněženými vrcholky Kavkazu. Navštívíte romantické městečko Signagi a nedaleký klášter Bodbe, kde je pohřbena patronka Gruzie, Svatá Nino. Budete moci také ochutnat tradiční gruzínská vína (ochutnávka vín je zahrnuta v ceně zájezdu). Návrat do hotelu, ubytování v Tbilisi.

Staré opevnění ve městě Signagi

6. den: ANANURI - KAZBEGI

Další den svého putování po Gruzii objevíte jednu z nejhezčích oblastí Gruzie, region Chevi. Vaše putování bude směřovat na sever po staré vojenské cestě, která spojuje Gruzii s Ruskem. První zastávku si uděláte u pevnosti Ananuri ze 17. století, která leží na břehu vodní nádrže Žinvali. Nejzajímavější částí pevnosti je fasáda jednoho z kostelů, na které jsou vytesané překrásné reliéfy s rostlinnými, zvířecími a keltskými motivy.

Pokračovat budete až k pomníku rusko-gruzínského přátelství, který byl postavený v roce 1983.

V odpoledních hodinách dorazíte do městečka Stepancminda, které je známé také jako Kazbegi. Odtud pojedete terénním vozem ke kostelu Nejsvětější Trojice, jenž byl postaven ve 14. století a sloužil jako pokladnice pro vzácné gruzínské klenoty. Kostel je dnes významným poutním místem a jedním ze symbolů Gruzie. Pokud se počasí vydaří, můžete odsud spatřit třetí nejvyšší horu Gruzie Kazbek a ruskou hranici, která je vzdálena 15 km. Odjezd do hotelu, ubytování v Kazbegi a večeře v ceně zájezdu.

7. den: BORDŽOMI - ACHALCICHE

Čeká vás procházka lázeňským městem Bordžomi a ochutnávka známé minerální vody. Město vzniklo v roce 1829, když zde vojáci carské armády objevili léčebný pramen. Dnes minerální voda z lázní zaujímá první místo gruzínského exportu.

Po příjemném odpočinku se vydáte do města Achalciche s bohatou historií. První zmínky o městě pochází ze 12. století. Díky kulturním vlivům se v Achalciche dochovaly cenné památky. Navštívíte středověký hrad Rabati, původně založený Osmany v 9. století. Ohromí svým vnitřním interiérem, ve kterém najdete směsici různých slohů a stylů. Navštívíte také místní muzeum. Transfer do hotelu, ubytování v Achalciche.

8. den: VARDZIA - KUTAISI

Objevíte nádherné jeskynní klášterní město Vardzia, které bylo založeno v roce 1158 královnou Tamar. Vardzia měla kromě funkce náboženské též skýtat ochranu před nájezdy Mongolů. Celý komplex se skládal z 3000 jeskyní, do kterých se před nebezpečím mohlo ukrýt až 50 000 lidí. Po zemětřesení a následném dobytí Peršany v 16. století byl komplex opuštěn. V současnosti zde přebývá jen několik mnichů.*

Po cestě do města Kutaisi si uděláte zastávku u jedné z nejstarších pevností zvané Khertvisi. Odjezd do hotelu, ubytování v Kutaisi.

*Upozorňujeme, že v jeskynním komplexu Vardzia je náročný (převážně kluzký) povrch, doporučujeme tedy mít s sebou vhodnou obuv.

9. den: MARTVILI - MESTIA

Tento den je věnován přírodním památkám v okolí Kutaisi. Navštívíte kaňon Martvili, který je 2 km dlouhý a 40 – 70 metrů hluboký. Vodopády zde dosahují výšky až 70 metrů. Zde budete mít možnost fakultativní projížďky na loďce v kaňonu.

Poté se vydáte na cestu do horského městečka Mestia, kde se ubytujete. Večeře v ceně zájezdu.

10. den: UŠGULI

Vydáte se do čtyř vesnic nazývajících se Ušguli. Leží v nadmořské výšce 2 200 metrů nad mořem a jsou údajně nejvýše položenými obydlenými vesnicemi v Evropě. Některé budovy ve vesnicích jsou zapsány na Seznamu světového dědictví UNESCO. Procházka po okolí. Odjezd do hotelu, ubytování v Mestii a večeře v ceně zájezdu.

11. den: MESTIA

Pohodový den v horském městečku “alpského stylu” Mestia, jehož dominantou jsou obranné věže. Projdete se po okolí města a navštívíte také zajímavé místní muzeum. Ubytování v Mestii a večeře v ceně zájezdu.

12. den: BATUMI - ZUGDIDI

Vypravíte se do přímořského městečka Batumi, které v dávných dobách založili již staří Řekové. Po cestě se zastavíte ve městě Zugdidi, kde budete moci navštívit palác Dadiani. Ten je považován za jeden z nejvýznamnějších paláců na Kavkaze. Odjezd do hotelu, ubytování v Batumi.

13. den: BATUMI

Prohlédnete si přímořské město Batumi – náměstí Piazza, sochy milenců Aliho a Nino symbolizující nenaplněnou lásku muslima a gruzínské princezny, projdete se po významné promenádě plné zeleně a uměleckých děl či katedrálu Matky Boží. Ubytování v Batumi.

14. den: BATUMI

Užijte si svůj volný den v Batumi! Pro zájemce bude připraven fakultativní výlet do botanické zahrady nebo odpolední fakultativní výjezd lanovkou s krásnými výhledy na Batumi.

15. den: ODLET

V dopoledních hodinách přejezd zpět do Kutaisi. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

POZNÁMKA

 • Minimální počet účastníků: 15.
 • Změna programu vyhrazena.
 • Pořadí navštívených míst může být změněno.
 • Upozorňujeme, že v Gruzii bývá v některých oblastech špatný stav silnic, tudíž se místní přejezdy mohou prodloužit. Bezpečnost je vždy na prvním místě, je tedy nutné počítat s tím, že rychlost a čas přejezdu se budou odvíjet od aktuálního stavu silnic.
Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

19. 6. – 3. 7. 2024

14 nocí

Snídaně

letecky

Gruzie - Dobrodružství pod Kavkazem

Akce

záloha 2500 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 29.2.2024)
poslední 4 místa

42 990,-

Rezervovat
Rezervovat

9. 9. – 23. 9. 2024

14 nocí

Snídaně

letecky

Gruzie - Dobrodružství pod Kavkazem

Akce

záloha 2500 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 29.2.2024)

42 990,-

Rezervovat

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Kutaisi – Praha včetně všech poplatků
 • 14 nocí se snídaní ve 2*/3* hotelech ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • 4x večeři
 • transfery dle programu
 • výlety dle programu včetně vstupů
 • ochutnávka vín a místních pochutin
 • služby česky/slovensky hovořícího průvodce během celého zájezdu
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 7 490 Kč za jednolůžkový pokoj
 • fakultativní výlety (Botanická zahrada – Batumi 650 Kč)
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
19. 6. – 3. 7. 202419. 6. 2024 21:00
Letiště Václava Havla Praha
20. 6. 2024 02:40
Letiště Davida budovatele v Kutaisi
3. 7. 2024 18:35
Letiště Davida budovatele v Kutaisi
3. 7. 2024 20:25
Letiště Václava Havla Praha
9. 9. – 23. 9. 20249. 9. 2024
Letiště Václava Havla Praha
9. 9. 2024
Letiště Davida budovatele v Kutaisi
23. 9. 2024
Letiště Davida budovatele v Kutaisi
23. 9. 2024
Letiště Václava Havla Praha

*výše uvedené časy jsou orientační. Přesné časy odletů / odjezdů obdržíte v pokynech, které vám budou před vaší cestou zaslány e-mailem.

 • Letecká společnost Wizz Air

  Zájezd je zajišťován leteckou společností Wizz Air, založenou v roce 2003. Během následného desetiletí stabilního růstu se společnost stala největším nízkonákladovým přepravcem střední a východní Evropy, který v současnosti operuje na více než 600 trasách. Nasmlouvané lety společnost provozuje s moderními stroji typu Airbus A320 a to včetně jeho modifikací A320s a A321ceo.

  Palubní zavazadla

  Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 10 kg a jeho rozměry nesmí překročit 55 x 40 x 23 cm. Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami, hořlavé látky či stlačený plyn apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace naleznete v přepravních podmínkách.

  Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, tzv. odbavené zavazadlo. Tato zavazadla nají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajištujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a jeho rozměry nesmí přesahovat 149,9 x 119,4 x 171,5 cm.

  Přesný výpočet poplatku za odbavené zavadlo naleznete na https://wizzair.com/cs-cz/informace-a-sluzby/ceny-a-slevy/vsechny-servisni-poplatky.

  Přepravní podmínky: https://wizzair.com/cs-cz/legal/obecne-prepravni-podminky-pro-cestujici-a-zavazadla

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. úžasnou horskou přírodu s kaňony a vodopády
 2. zapomenuté kláštery a pevnosti
 3. horská městečka alpského stylu
 4. nejvýše trvale osídlené vesnice v Evropě
 5. koupání v Černém moři

Hlavní město: Tbilisi
Státní zřízení: poloprezidentská republika
Rozloha: 67 700 km2
Počet obyvatel: 3 713 804
Nejvyšší bod: Šchara (5 201 m.n.m)
Jazyk: gruzínština, abcházština, ruština, osetština
Měna: gruzínské larí
Náboženství: 84% pravoslaví, 10% islám, 4% arménské apoštolství, 2% jiné
Časové pásmo: +4
Telefonní předvolba: +995

Cestovní doklady

 • Do Gruzie můžete vycestovat s platným občanským průkazem či pasem.
 • Ověřte si řádně platnost Vašeho cestovního dokladu!

Časový posun

 • Časový posun je v Gruzii +2 hod v letním čase, +3 hod v zimním čase.

Klima

 • V Gruzii se mísí subtropické a kontinentální klima. Směrem na východ země jsou oblasti sušší s menším počtem srážek, naopak na západě převládá podnebí subtropické s vyššími teplotami, a je tedy potřeba počítat i s častějšími srážkami. V západních oblastech se letní teploty pohybují okolo 30 °C, zimy jsou spíše teplé – teploty málokdy klesají pod bod mrazu.

Bezpečnost

 • Území „vnitřní Gruzie“ (tj. bez separatistických regionů Abcházie a Jižní Osetie a přilehlých hraničních pásem) je bezpečné.
 • Obecně největší nebezpečí nyní turistům v Gruzii hrozí v dopravě. Místní řidiči silniční pravidla buď neznají, nebo ignorují. Počítejte i se špatným stavem silnic, kvůli kterému se může Vaše cestování po Gruzii prodloužit, některé přejezdy můžou být dlouhé.
 • Občané Gruzie se k českým občanům chovají velice přátelsky, což ovšem někdy vede ke zvýšené spotřebě alkoholu se všemi důsledky z toho vyplývajícími – ojedinělé nejsou případy okradení nebo ztráty dokladů.

Stav silnic

 • Upozorňujeme, že v Gruzii bývá v některých oblastech špatný stav silnic, tudíž se místní přejezdy mohou prodloužit. Bezpečnost je vždy na prvním místě, je tedy nutné počítat s tím, že rychlost a čas přejezdu se budou odvíjet od aktuálního stavu silnic.

Celní předpisy

 • Dovoz léků pro osobní potřebu, včetně těch na lékařský předpis, je omezen na základě jejich složení a dováženého množství. Omezení se týká většinou sedativ, hypnotik a dalších léčiv, jejichž účinné látky mohou být zneužity pro nelegální výrobu drog. Při nedodržení platných předpisů se turisté vystavují riziku zadržení na hranicích a uložení vysokých pokut (převyšujících 20 000,- CZK).
 • Gruzínské zákony neomezují vývoz a dovoz valut či místní měny (lari). Při vývozu většího množství valuty v hotovosti však někdy gruzínská celní služba požaduje potvrzení o nabytí.
 • Pro vývoz uměleckých předmětů (jakékoliv hodnoty) a předmětů z drahých kovů je nutné povolení Ministerstva kultury a ochrany památek Gruzie.
 • Sezónně platí zákaz dovozu mléčných a masných výrobků do země.
 • Vývoz a dovoz alkoholu a tabákových výrobků je omezen podobným způsobem jako v zemích schengenského prostoru.

Obyvatelé

 • Gruzíni jsou obvykle velmi přátelští vůči cizincům, snaží se jim všemožně pomoci a jsou velmi pohostinní (někdy až přehnaně) – pokud jste ubytovaní v rodinném apartmánu či jiném ubytování, bližší kontakt s hostitelskou rodinou je běžný. Místní lidé jsou velmi hrdí na Gruzii, na její kulturu či historii a je dost nevhodné dávat v tomto smyslu najevo jakoukoliv přezíravost.
 • Gruzínci se velice rádi seznamují a rádi Vás pohostí domácí kuchyní i alkoholem.

Hotovost a platební karty

 • Měnou v Gruzii je gruzínský lari, 1GEL = 8,6kč.
 • Gruzínský lari ve většině českých směnárnách nelze směnit. Doporučujeme vzít s sebou v hotovosti eura nebo dolary a směnit v destinaci. Na letišti bude méně výhodný kurz, je však možnost výměny v bankách či směnárnách. V turisticky oblíbených místech je možné vybrat hotovost z bankomatu, lze však vybrat maximálně 2000 GEL.

Internet a telefon

 • Většina hotelových a restauračních zařízení disponuje Wi-Fi připojením, nicméně pokud potřebujete být stále na příjmu, doporučujeme zakoupení předplacené SIM karty s datovým balíčkem (cca 7-10 GEL).
 • Na území země jsou tři celoplošné mobilní sítě systému GSM (frekvence 900 a 1 800 MHz), takže běžný mobilní telefon bude fungovat. Ceny roamingu mohou být překvapivě vysoké, proto stojí za zvážení nákup místní SIM karty. Nejvýhodněji vychází mobilní operátor Geocell, kdy můžete například SMS zprávu zaslat v přepočtu i za 1kč, dle tarifu samozřejmě.
 • Pro aktivaci místní sim karty je nutné mít u sebe cestovní doklad – sim karta se registruje a aktivuje na Vaše jméno.

Elektrický proud

 • Elektrická síť se shoduje s naší, tj. napětí 220 V. Není tedy nutný adapter. Dodávky elektřiny jsou ve větších městech v zásadě stabilní, v menších oblastech se může, zejména v zimním období, vyskytovat přerušení dodávky elektřiny.

Zdravotnictví

 • Mezi Gruzií a Českou republikou neexistuje smlouva o poskytování zdravotní péče. Doporučuje se mít uzavřené cestovní pojištění a pro případnou platbu za ošetření mít vždy připravenou hotovost.
 • Úroveň gruzínského zdravotnictví je však oproti evropským standardům nízká, snažte se proto předcházet případným úrazům.
 • Několik nemocnic na poměrně dobré úrovni lze nalézt v hlavním městě, v odlehlejších oblastech ale s odbornou pomocí nepočítejte vůbec. Při pobytu v přírodě dbejte na to, abyste měli vždy dostatek pitné vody. Pít z přírodních pramenů je v Gruzii bezpečné, avšak vždy zkontrolujte, zda se v okolí nevyskytuje například pasoucí se dobytek, který by vodu mohl kontaminovat.

Hygienické podmínky

 • Voda z kohoutku je oficiálně nezávadná, k pití však doporučujeme vodu převařit či raději koupit balenou.

Orientační ceny

 • Lahev vody                                                                                     1,5 GEL
 • Čerstvý džus                                                                                   4 GEL
 • Jablka (1 kg)                                                                                   2 GEL
 • Tradiční gruzínský pokrm Chačapuri                                       2-3 GEL
 • Pouliční občerstvení                                                                     2 GEL
 • Občerstvení v restauraci (menu – dle počtu chodů)             10-25 GEL
 • Chléb                                                                                                1 GEL
 • Coca-Cola                                                                                        2 GEL
 • Pivo                                                                                                   3 GEL
 • Sklenka vína                                                                                    5 GEL
 • Káva                                                                                                  3 GEL
 • Cigarety                                                                                            3 GEL
 • Sim karta                                                                                          5 GEL
 • Internet 1 GB k sim kartě                                                              5 GEL

Co s sebou

 • Oblečení: doporučujeme si zabalit teplé i lehké oblečení, pohodlné sportovní boty na turistiku (doporučujeme pevnou kotníkovou obuv), pokrývku hlavy proti slunci, větru a chladu, pláštěnku nebo nepromokavou bundu do hor, případně můžete přibalit i šátek, kterým si ženy zakryjí odhalená ramena. V Batumi je oblázková pláž s prudším vstupem do vody, doporučujeme tedy boty do vody.
 • Vhodný batoh, do kterého se vejde oběd a svačina, případně i 1,5 l láhev pití.
 • Opalovací krém s vysokým UV faktorem, sluneční brýle s kvalitním UV filtrem.
 • Vlhčené ubrousky / antibakteriální gel, případně respirátor FFP2.
 • Základní léky: acylpyrin, endiaron, imodium, paralen apod. a léky trvale užívané, náplasti, obvazy, jodisol, léky proti bolesti.

Doporučené kapesné

 • Doporučujeme vzít si s sebou kapesné 300 USD/osoba/pobyt.

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

19. 6. – 3. 7. 2024

14 nocí

42 990,- 42 990,- +6 990,-

9. 9. – 23. 9. 2024

14 nocí

42 990,- 42 990,- +7 490,-

Další zájezdy do této destinace

Všechny zájezdy

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627