Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Moře lyžování v Andalusii

Užijte si zasněžené vrcholky pohoří Sierra Nevada i písečné pláže Costa del Sol

Zájezd, na který jste dlouho čekali je tady. Během jednoho dne s námi budete sjíždět sjezdovky nejlepšího lyžařského střediska Španělska a za pár hodin si budete užívat kouzelné písečné pláže. Ano, je to tak! Tohle všechno lze zažít ve španělské Andalusii. více

I když vám možná na první dobrou lyžování a sníh k Andalusii vůbec nesedí, opak je pravdou. Ve zdejším pohoří Sierra Nevada totiž panují podmínky pro lyžování přímo skvělé. Užijete si zde desítky kilometrů sjezdovek, ranní manšestry i temperamentní živé večery plné zábavy. Po třídenní lyžovačce se vydáte přes půvabné město Granada do přímořského letoviska Torremolinos, proslulého krásnými písečnými plážemi. Zde završíte svůj zájezd v objetí moře, pohody nebo opět aktivně na fakultativním výletu na Gibraltar. Neváhejte a pojeďte s námi, na tuhle Andalusii 💃 budete ještě dlouho rádi vzpomínat.

Moře lyžování v Andalusii

Termíny a Ceny

Program

1. den: PŘÍLET

Přílet do Málagy, transfer do lyžařského střediska Pradollano a ubytování.

2. - 4. den: LYŽOVÁNÍ V PRADOLLANU

3 dny plné lyžování jsou tady! Pradollano je mekkou španělských lyžařů a nachází se v pohoří Sierra Nevada (UNESCO) ve španělské Andalusii, nedaleko horké Granady. Vrcholová stanice leží ve výšce téměř 3 300 m n. m. a je tak zároveň nejvýše položeným a nejlepším lyžařským areálem ve Španělsku, a také nejjižnějším lyžařským střediskem Evropy.

Na členitých úbočích vrcholu Veleta najdete v nadmořské výšce 2100 – 3282 m n. m převážně středně těžké a lehčí sjezdovky, kterých tu je rovných 105 kilometrů. Čili o pořádnou lyžovačku s dechberoucími výhledy do vnitrozemí a na Středozemní moře je postaráno 😉 . Na své si tu přijdou samozřejmě i milovníci ranních manšestrů nebo večerních sjezdů.

A čím se Španělé na svahu zahřívají a co dělají po lyžování? Zapomeňte na bombardino a hlavně zapomeňte na nudu. Během lyžování totiž žádný Španěl nepohrdne tzv. carajillo, neboli espressem s pořádnou dávkou likéru. Španělské „après ski“ je pak dost často pořádně živé, plné tance a hudby. Není divu. Jsme přece v Andalusii, kolébce vášnivého flamenca. Co myslíte? Tohle je přece nutné zažít na vlastní kůži!

5. den: HISTORICKÁ GRANADA (UNESCO)

Po snídani se rozloučíte se zasněženými kopci Sierra Nevady, a poté se již vydáte vstříc moři a krásným andaluským městům. Cestou se zastavíte v samotném srdci Andalusie, v Granadě (UNESCO). Granada je zasazená do přírody při úpatí pohoří Sierra Nevada, s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády. Během prohlídky historického centra města se vám naskytnou úchvatné výhledy na zasněžené vrcholky Sierra Nevady.

Po prohlídce a ochutnávce místních tapas se vydáte do města Torremolinos u Středozemního moře, kde si zaslouženě odpočinete po dnech plných lyžování.

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

6. 3. – 13. 3. 2025

7 nocí

Polopenze

letecky

Moře Lyžování v Andalusii

Akce

záloha 1500 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 15.11.2024)

39 990,-

Rezervovat

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Málaga – Praha včetně všech poplatků
 • 7  nocí v 3* hotelech ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • polopenzi formou bufetu
 • transfery dle programu
 • výlety dle programu
 • služby česky/slovensky hovořícího průvodce během celého zájezdu
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek od 8350 Kč za jednolůžkový pokoj dle termínu
 • fakultativní výlety: Gibraltar (cca 65 €)
 • vstupy dle programu
 • skipas (ceny pro rok 2025 ještě nejsou aktualizovány, v roce 2024 – 60 €)
 • půjčovné lyže + boty + helma cca 50 €/den
 • přeprava lyžařského vybavení leteckou přepravou 3000 Kč
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje
ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
6. 3. – 13. 3. 2025 QS1152 (doba letu 03:25) 6. 3. 2025 16:30
Letiště Václava Havla Praha
6. 3. 2025 19:55
Letiště Málaga Costa Del Sol
QS1153 (doba letu 03:15) 13. 3. 2025 20:40
Letiště Málaga Costa Del Sol
13. 3. 2025 23:55
Letiště Václava Havla Praha

*výše uvedené časy jsou orientační. Přesné časy odletů / odjezdů obdržíte v pokynech, které vám budou před vaší cestou zaslány e-mailem.

 • Letecká společnost Smart Wings

  Smartwings je největší českou leteckou společností patřící do koncernu Smartwings Group. Smartwings provozuje pravidelné linky, charterové lety a privátní lety. Pravidelná letecká spojení Smartwings nabízí do více než 80 destinací nejen po Evropě. Letecká flotila Smartwings se skládá z letounů Boeing.

  Palubní zavazadla

  Každý cestující si může vzít na palubu jedno příruční zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 8 kg (např. 56 x 45 ⨉ 25 cm) + jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg,  40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík (k přeložení do carga). Stále také platí, že místo kabinového zavazadla si cestující budou moci vzít na palubu hudební nástroj (max. 8 kg, 90x35x20 cm vč. obalu). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

  Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tato zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 23 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 ⨉ 120 cm. Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

  Poplatky za doplňkové služby a Všeobecné přepravní podmínky

  Pravidla přepravy najdete na webových stránkách dopravce: https://smartwings.com/cs/cestovni-informace/

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. jedinečnou kombinaci "lyžování" a "moře" v jednom zájezdu
 2. 105 km sjezdovek v nejlepším lyžařském středisku Španělska v Pradollanu
 3. prohlídku historického města Granada
 4. pobyt u moře
 5. fakultativní výlet na Gibraltar

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

6. 3. – 13. 3. 2025

7 nocí

39 990,- 39 990,- +8 350,-

Další informace

Cena za osobu 55+ se vztahuje též na jednu osobu libovolného věku, která doprovází osobu 55+ na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. 

Cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve dvoulůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 500 Kč/pobyt. 

Cena za třetí dospělou osobu libovolného věku ve třílůžkovém pokoji, která doprovází alespoň dvě dospělé osoby 55+ . 

Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky. Čtyři dospělé osoby na standardním pokoji nejsou možné. Hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci.

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627