Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Krásy ostrovů Malta a Gozo

Malta. To je dávná historie trvající více než 7000 let. Psali ji staří mořeplavci, Féničané, Kartaginci, Římané nebo Britové a Francouzi. Nesmíme zapomenout ani na rytířský Řád johanitů neboli Řád maltézských rytířů. více

Poznejte s námi jejich historické a kulturní bohatství, které se dochovalo do dnešních dnů. Jakmile se totiž ocitnete v uličkách zdejších měst, které zdobí fasády domů s pestrobarevnými balkony, jakmile spatříte útesy omývané tyrkysovým mořem, jakmile ochutnáte to nejlepší z maltské kuchyně víme, že se dozajista zamilujete. Prožijte svou novou cestovatelskou lásku na našem zájezdu po nejkrásnějších místech Malty a ostrova Gozo. Těšíme se na vás!

Krásy ostrovů Malta a Gozo

Termíny a Ceny

Program

1. den: PŘÍLET, TRANSFER, UBYTOVÁNÍ

Odlet z Prahy na Maltu. Transfer do hotelu, ubytování.

2. den: hlavní město Valletta (UNESCO)

Vaši cestu po Maltě zahájíte celodenní návštěvou hlavního města s jeho úžasnou architekturou. Projdete se zahradami Barrakka Gardens s krásným výhledem na přirozený přístav Grand Harbour, a poté vás čeká prohlídka dalších pamětihodnosti včetně nádherné katedrály Sv. Jana a nezapomenutelných vallettských ulic. Po prohlídce volný čas na nákupy či individuální procházku městem.

3. den: města Mosta a Mdina, útesy Dingli Cliffs

Návštěvu baziliky v Mostě si nenechte ujít! Pyšní se třetí největší kupolí v Evropě s úctyhodným průměrem 37 metrů.

Vaší další zastávkou bude sklárna v Ta Qali, kde můžete zblízka přihlížet foukání skla a vzniku Mdina Glass. Poté následuje procházka „tichým městem“ Mdinou, jeho starobylými úzkými uličkami s úžasnou atmosférou. Závěr dne bude patřit podmanivým výhledům z úteseů Dingli Cliffs.

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

19. 10. – 26. 10. 2024

7 nocí

Snídaně

letecky

Krásy ostrovů Malta a Gozo

29 990,-

Rezervovat

vyprodáno

17. 10. – 24. 10. 2024

7 nocí

Snídaně

letecky

Krásy ostrovů Malta a Gozo

vyprodáno

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Malta – Praha včetně všech poplatků
 • ubytování se snídaní 7 nocí ve čtyřhvězdičkovém hotelu ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím*
 • transfery soukromým autobusem během celého programu
 • výlety dle programu
 • služby česky/slovensky hovořícího licencovaného místního průvodce
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

* v jarních termínech 9. 5. – 16. 5., 16.5. – 23.5. a 23.5. – 30.5. 2024 ubytování v hotelu Santana 4*; v podzimních termínech 17.10. – 24.10. a 19.10. – 26.10. 2024 ubytování v hotel Gillieru Harbour Hotel 4*

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 4 990 Kč za jednolůžkový pokoj
 • příplatek za dokoupení večeří 5 990 Kč
 • příplatek za výhled na moře 1 990 Kč (lze pouze u hotelu Gillieru)
 • vstupy dle programu (celkem cca 50 EUR)
 • fakultativní výlet v rámci volného dne
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje
 • povinnou pobytovou taxu „Eco tax“ 0,50 EUR/osoba/noc. Taxa je splatná na místě v hotelu v hotovosti.
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie

Vaším zájezdem vás může provázet:

 • ŠÁRKA KOLIÁŠOVÁ

  Lásku k cestování jsem zdědila po svých úžasných prarodičích, kteří prožili mnoho let v Jižní Americe, Španělsku a dalších zemích. Ve věku tří let jsem poprvé navštívila Španělsko, kde toho času prarodiče žili a když se babička s dědou vrátili zpět do Čech, trávila jsem prázdniny na chalupě u Blaníku, obklopená obrazy z Peru, soškami mexických bohů a naslouchala cestovatelským příběhům. Tyto zážitky mě inspirovaly ke studiu česko-španělské vysoké školy v Praze a v Barceloně.

  Specializuji se na poznávací a turistické zájezdy především ve španělsky mluvících destinacích a díky osobnímu zájmu o buddhismus také ve vybraných asijských zemích. Ráda vás provedu po úžasných destinacích, jako jsou Španělsko, Mexiko, Ekvádor, Peru, Malta, Nepál, Tibet, Čína nebo Myanmar. Kromě toho, že doprovázím na cestách, jsem také certifikovaná lektorka meditace světově uznávaného amerického lékaře Deepaka Chopry a pomáhám lidem prožívat v životě méně stresu a více radosti a klidu.

  Připojte se ke mně při objevování krás našeho světa. Cesta je cíl. Těším se, že vás na této cestě doprovodím! 

ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
17. 10. – 24. 10. 2024 KM 539G 17. 10. 2024 16:50
Letiště Václava Havla Praha
17. 10. 2024 19:20
Malta International Airport
KM 538G 24. 10. 2024 13:30
Malta International Airport
24. 10. 2024 16:00
Letiště Václava Havla Praha
19. 10. – 26. 10. 2024 KM 539G 19. 10. 2024 20:40
Letiště Václava Havla Praha
19. 10. 2024 23:10
Malta International Airport
KM 538G 26. 10. 2024 17:20
Malta International Airport
26. 10. 2024 19:50
Letiště Václava Havla Praha

*výše uvedené časy jsou orientační. Přesné časy odletů / odjezdů obdržíte v pokynech, které vám budou před vaší cestou zaslány e-mailem.

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

Během zájezdu můžete být ubytováni v některém z těchto hotelů:

 • Hotel Santana

  DETAIL

  Hotel Santana 4* se nachází v letovisku St. Pauls Bay na severu Malty. Svým hostům nabízí pohodlné interiéry a kvalitní služby, které zpříjemní váš pobyt plný poznávání a zážitků. Hotel disponuje venkovním i vnitřním bazénem a wellness zónou. Jeho okolí se přímo nabízí k procházkám. Přímořská promenáda leží jen pár minut chůze od hotelu, stejně jako množství restaurací a barů... více

 • Hotel Gillieru Harbour

  DETAIL

  Hotel Gillieru Harbour 4* se nachází přímo na malebném nábřeží v zálivu St. Paul’s Bay a svým hostům nabízí příjemné prostředí pro pohodlný pobyt. V okolí hotelu se pak nachází řada obchodů, restaurací a barů, promenáda i autobusová zastávka.

   .. více

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. historická města s půvabnou architekturou, kterou nikde jinde neuvidíte
 2. prehistorické stavby chrámů zapsané v UNESCO
 3. útesy s jeskynními systémy a překrásně modré moře
 4. výlet za poznáním ostrova Gozo

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

17. 10. – 24. 10. 2024

7 nocí

29 990,- 29 990,- +4 990,-

19. 10. – 26. 10. 2024

7 nocí

29 990,- 29 990,- +4 990,-

Další informace

 • Cena za osobu 55+ se vztahuje též na jednu osobu libovolného věku, která doprovází osobu 55+ na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji.
 • Cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve dvoulůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500 Kč/pobyt/osoba.
 • * Cena za třetí dospělou osobu libovolného věku ve třílůžkovém pokoji, která doprovází alespoň dvě dospělé osoby 55+ . Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky. Čtyři dospělé osoby na standardním pokoji nejsou možné.
 • Hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci.

Další zájezdy do této destinace

Všechny zájezdy

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627