Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Černá Hora

Perla Jaderského moře

Pojeďte si s námi užít milovaný Jadran zase trošku jinak! Černá Hora na vás už čeká s otevřenou náručí. více

Těšte se třeba na krásnou pláž letoviska Čanj, kde slunce a moře vytváří fascinující kontrast s výšinami zelených hor, které se vypínají jen pár kroků od pobřeží. A co teprve pověstná přívětivost místních nebo večery strávené u dobrého vína a oblíbených balkánských specialit? Ano, máte pravdu. K ideálu pak již chybí jen zajímavé výlety za poznáním skvostů zdejší přírody jako je záliv Boka Kotorska nebo dechberoucí Skadarské jezero. Přidejte se k nám a prožijte dovolenou v Černé Hoře plnou krás a nekončící pohody.

Černá Hora

Termíny a Ceny

Dovolená v Černé Hoře

MOŘE, PLÁŽE, HORY...

Černá Hora je na první pohled nenápadná země ležící na pobřeží Jaderského moře. Srdce nás Středoevropanů, prahnoucích po moři a slunci, si však dokázala získat velmi rychle. Není divu, nabízí nám lákavou esenci oblíbeného Jadranu kořeněnou divokou přírodou hor a živou balkánskou kulturou.

Neveliká rozloha Černé Hory je jen o trochu větší než území Středočeského kraje a žije zde asi tolik obyvatel jako v Brně a Ostravě dohromady, o to více zážitků však dokáže přinést a nadchnout tak nejednoho zkušeného dovolenkáře. Nevěříte?

Perla Jaderského moře

Černou Horu odedávna provází hned několik přezdívek, které vyjadřují její jedinečnost. Tak například rozmanité pobřeží Černé Hory jí zaslouženě získalo přezdívku „Perla Jaderského moře„. Najdete zde prostorné písečné pláže i malé zátoky mezi útesy, které omývá čisté moře a svádí tak k zaslouženému odpočinku.

Ozdobou pobřeží jsou pak krásná historická městečka a jeden vskutku nevídaný klenot. Tím je přírodní záliv Boka Kotorska (UNESCO) ukrývající starobylá města Kotor či Perast.

Dalším přírodní unikátem Černé Hory je Skadarské jezero, jehož hladinu pokrývá mnoho vodních rostlin, včetně kvetoucích leknínů. Celá země je pak oproti známějšímu Chorvatsku mimořádně zelená.

Pokračování textu zde >>

 

AKCE: změna zájezdu až 14 dnů před odletem ZDARMA dle podmínek ZDE >>

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

19. 9. – 26. 9. 2024

7 nocí

Polopenze

+ přikoupit
Plná penze, + přikoupit
All inclusive

letecky

Černá Hora - Hotel Pearl Beach 4*

20 990,-

Rezervovat
Rezervovat

22. 9. – 29. 9. 2024

7 nocí

Polopenze

+ přikoupit
Plná penze, + přikoupit
All inclusive

letecky

Černá Hora - Hotel Pearl Beach 4*

poslední 2 místa

20 990,-

Rezervovat

vyprodáno

26. 9. – 3. 10. 2024

7 nocí

Polopenze

+ přikoupit
Plná penze, + přikoupit
All inclusive

letecky

Černá Hora - Hotel Pearl Beach 4*

vyprodáno

HOTELY

 • Hotel Pearl Beach Resort

  DETAIL

  Nově zrekonstruovaný hotel Pearl Beach Resort 4* se nachází v letovisku Čanj na klidnější Barské riviéře v Černé Hoře. Svým hostům poskytuje ideální podmínky pro odpočinkovou dovolenou u krásné pláže Jaderského moře, s krásnými výhledy do prostředí zelených hor, které resort obklopují. Relaxovat zde můžete také u několika bazénů, na masáži ve wellness centru, nebo u sklenky dobrého vína na terase hotelové restaurace. Vzdálenost hotelu od letiště v Tivatu je přibližně 50 km... více

Informace o dopravě najdete na stránce hotelu

 • Hotel Pearl Beach Resort

  DETAIL

  Nově zrekonstruovaný hotel Pearl Beach Resort 4* se nachází v letovisku Čanj na klidnější Barské riviéře v Černé Hoře. Svým hostům poskytuje ideální podmínky pro odpočinkovou dovolenou u krásné pláže Jaderského moře, s krásnými výhledy do prostředí zelených hor, které resort obklopují. Relaxovat zde můžete také u několika bazénů, na masáži ve wellness centru, nebo u sklenky dobrého vína na terase hotelové restaurace. Vzdálenost hotelu od letiště v Tivatu je přibližně 50 km... více

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. dovolenou spojující moře s výhledem na překrásné hory
 2. přírodní pláže a koupání v čistém moři
 3. přátelskost místních a vynikající balkánské speciality
 4. divokou přírodu hor i nížin kolem jezer
 • BOKA KOTORSKA

  60 EUR

  Kotorský záliv (UNESCO) je největším přírodním zálivem v jižním Jadranu, který vznikl zatopením ústí řeky do moře. Za svůj věhlas vděčí jedinečným přírodním krásám, které budete moci obdivovat spolu se skvosty historických měst Kotor a Perast.

  Lodí poplujete na ostrov Gospa od Škrpjela. Jedná se o umělý ostrov s kostelem, jenž patří k nejhodnotnějším památkám Boky kotorské. Původní stavba ostrova a kostela byla zahájena již v 15. století na místě objevení obrazu Panny Marie. Od těch dob až do dnešních dnů se zde v červenci koná tradiční událost Fašinada. Během slavnosti vypluje zálivem procesí ozdobených lodí a bárek a u ostrova shazují kameny.

  *Minimální počet účastníků = 15

 • SKADARSKÉ JEZERO

  60 EUR

  Skadarské jezero je největším jezerem na Balkáně. V současné době je toto jezero jedním z mála míst v Evropě, která poskytují útočiště ohroženým pelikánům kadeřavým. Břehy tohoto jezera jsou na černohorské straně posety množstvím pevností, klášterů a kostelů, jež budí dojem, že se zde zastavil čas. Během dvouhodinové plavby lodí po jezeře vás čeká i malé občerstvení.

  Odpoledne vás čeká návštěva vesničky Rijeka Crnojevica a stejnojmenného kláštěra.

  *Minimální počet účastníků = 15

Země černých hor

Jméno a tuto další přezdívku vysloužily Černé Hoře vrcholky hor, jež se v dešti zbarvují do černé barvy. Černá Hora je hornatým státem a hory tu tvoří až 95% rozlohy země. Nejznámější je pohoří Durmitor (UNESCO) na severu, Prokletije na hranici s Albánií nebo Lovćen při pobřeží. Mnoho vrcholů zde šplhá přes 2500 metrů a další stovky vrcholů dosahují 2000 metrů.

Dovolená v Černé Hoře, na krásné pláži v laskavém obětí horských velikánů, je pak ideálem pro všechny, kteří si rádi dopřejí moře i hory zároveň.

Srdce Balkánu

„Srdce Balkánu“ nebo „Křižovatka západu a východu“ jsou další přezdívky Černé Hory, které nás zde odkazují na potkávání mnoha kultur východu a západu či střetávání historických vlivů na jejím území, které jsou patrné až do dnešních dnů.

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627