Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Jóga na Sicílii

Týden cvičení u moře

Vydejte se s námi cvičit jógu na aktivní zájezd na italskou Sicílii! Toužíte-li udělat něco pro sebe, jóga je zajisté tím pravým spojencem. více

Vrací nám zdraví, ohebnost, vnitřní klid a radost ze života. A co teprve v kombinaci s tak kouzelným místem jako je Sicílie, která je plná památek UNESCO, nádherných městeček a přírodních krás! Týden cvičení u moře pod vedením naší zkušené lektorky si jistě báječně užijete.

Program

Jóga pro zdraví a dlouhý život

Cvičení jógy bude během vašeho zájezdu probíhat ve dvou blocích. Dopolední lekce jsou zaměřené na protažení, pozvolné rozcvičování zatuhlých míst v těle a na celkové rozproudění a zvýšení energie. Lekce budou koncipovány podle fyzických možností všech členů skupiny. Každý cvičí jen podle svých momentálních možností.

Podvečerní lekce plynou v pozvolném tempu, které má navodit zklidnění organismu s maximálním přínosem pro vaše zdraví a pohodu.

shutterstock_450224419

Vliv jógy na naše zdraví

Jóga nabízí pohodu nejen tělesnou, ale i duševní. Odbourává chronický stres a učí jak správně relaxovat, zvládat emoce a čerpat životní energii.

Pravidelné cvičení pak navíc vyrovnává svalové dysbalance, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje celkovou flexibilitu těla. Velkým plusem jógy je schopnost ulevovat od bolesti a snižovat riziko fyzického poranění při sportu a jiné zátěži.

PRAKTICKÉ INFORMACE:

 • Doporučujeme si vzít s sebou pohodlné a prodyšné oblečení na cvičení (šortky, legíny, tričko, nátělník a mikinu na relaxaci), podložku na cvičení, větší šál (pareo), nebo tenkou deku, lahev na vodu a ručník.
 • Změna hotelu vyhrazena.
Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

28. 5. – 6. 6. 2024

9 nocí

Polopenze

+ přikoupit
Plná penze

letecky

Jóga na Sicílii

Akce

záloha 2500 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 31.12.2023)
posledních 8 míst

27 990,-

Rezervovat
Rezervovat

17. 9. – 24. 9. 2024

7 nocí

Polopenze

+ přikoupit
Plná penze

letecky

Jóga na Sicílii

Akce

záloha 2500 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 31.12.2023)

24 990,-

Rezervovat

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Sicílie – Praha včetně všech poplatků
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu Club Eloro
 • polopenzi formou bufetu včetně vody, vína
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
 • lekce cvičení dle programu (2x denně, ráno a večer)
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Navíc k ceně zájezdu: ZDARMA

 • nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek od 8 890 Kč za jednolůžkový pokoj dle délky pobytu
 • možnost přikoupit plnou penzi od 2 890 Kč dle délky pobytu
 • fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
 • svoz z / na Letiště Václava Havla
 • Povinný poplatek 5 eur/osoba/noc (3 eura dítě) za klubovou kartu. V ceně klubové karty jsou zahrnuty lehátka a slunečník na pláži (od 3. řady), lehátka a slunečník u bazénu, dále karta zahrnuje využití posilovny, tenisových kurtů či animací. Poplatek je splatný na místě.
 • Další povinné poplatky: pobytová taxa 4 eura/den, hradí se pouze prvních 6 dní pobytu (celkem 24 eur). Poplatky jsou splatné na místě. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie

Vaším zájezdem vás může provázet:

 • Robert Hýbler

  Lektor jógy

  Robert je rodilý sportovec. Od malička hrál závodně tenis, jako starší běhal maratony, ultramaratony a později absolvoval i dlouhé triatlonové závody. Pak ale vstoupila do jeho života jóga. Stal se instruktorem jógy na Powerjóga Akademii a absolvoval také 3 leté studium jógy a jógové terapie na FTVS v Praze.

  S jógou po ránu i k večeru, s jógou v teple i v chladu, s jógou v mládí i ve stáří, s jógou ve zdraví i v nemoci, s jógou v nadšení i roztrpčení, s jógou v klidu i v rozechvění, s jógou stále dál… krok za krokem. Dnes už si život bez jógy ani nedokážu představit. Jóga se postupně stala mým každodenním průvodcem, společníkem i rádcem a rád vám z ní předám to nejlepší.

 • MONIKA FIALOVÁ

  Lektorka jógy 

  „Někdy nás špatné věci dostanou na cestu, která vede k tomu nejlepšímu, co nás kdy potká.“ – B. Tracy
  S jógou jsem se poprvé setkala v roce 2015, a jak to často v dnešní uspěchané době bývá, přivedly mě k ní vlastní zdravotní problémy. V té době jsem ale měla jiné zájmy, hodně jsem jezdila na kole, toulala se po horách a klidná atmosféra na hodinách jógy se mi zdála dosti podivná a vzdálená. Velmi rychle jsme si ale k sobě našly cestu, a pokud se objeví den, kdy nemohu praktikovat, říkám, si že je něco špatně. Není nic lepšího než za brzkého ráno rozbalit podložku a pustit se do jógové praxe.
  Jóga je pro mě mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro mě nalezení vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se nacházím. V době úspěchu i neúspěchu. V každém dni, ať už je lepší či horší.
  Na svých lekcích kladu důraz na spojení dechu s pohybem. Bude pro mě radost sdílet s vámi vše, co jsem se naučila a stále se učím od svých učitelů a vlastní praxe.
  Jsem vděčná všem svým učitelům, kteří mi vstoupili do cesty a ukázali v životě ten správný směr. Má jógová cesta dává mému životu velký smysl. Pozorně naslouchám svým potřebám tak, aby tělo bylo zdravé a spokojené. Miluji hory, jógu, cestováni, chůzi naboso a dobrou kávu.

 • Radmila Pokorná

  Lektorka jógy

  Jóga je neodmyslitelnou součásti mého života. Je pro mě způsobem pohlížení na život a jeho dění. Je pro mě souhrou pohybu těla, dechu a mysli. Pomáhá mi udržovat tělo zdravé a pružné, pročistit a zklidnit mysl, překonávat překážky, ale hlavně přijímat život tak jak přichází..

  Jógu učím od roku 2009. Moje lekce jógy se s přibývajícími zkušenostmi mění a přizpůsobují potřebám klientů a doby. Snažím se z lekce udělat něco jako výjimečné setkání, protáhnout tělo, posílit ho, zbavit napětí, duši pohladit, zklidnit, dostat se do rovnováhy. Nezapomene ani na obličejovou jógu, kde se v této časti těla nachází nejvíce svalů, které také protáhneme. Toto vše a mnoho dalšího je jedinečné poslání Jógy v dnešní době.

  ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
  TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
  28. 5. – 6. 6. 202428. 5. 2024
  Letiště Václava Havla Praha
  28. 5. 2024
  Letiště Catania Fontanarossa
  6. 6. 2024
  Letiště Catania Fontanarossa
  6. 6. 2024
  Letiště Václava Havla Praha
  17. 9. – 24. 9. 202417. 9. 2024
  Letiště Václava Havla Praha
  17. 9. 2024
  Letiště Catania Fontanarossa
  24. 9. 2024
  Letiště Catania Fontanarossa
  24. 9. 2024
  Letiště Václava Havla Praha

  Letecká přeprava – obecné podmínky

  Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

  Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

  Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

  Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

  U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

  Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

  Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

  POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

  V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

  HOTELY

  • Hotel Club Eloro

   SICÍLIE

   DETAIL

   Čtyřhvězdičkový Hotel Club Eloro se nachází v klidném prostředí městečka Marina di Noto na jihu Sicílie. Rozlehlá písečná pláž se nachází přímo u hotelu a doslova vybízí k báječné dovolené plné koupání, slunce a odpočinku. Letiště v Catanii je od hotelu vzdálené 88 kilometrů... více

  NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  1. ranní a podvečerní lekce jógy pro zdraví a harmonii celého těla
  2. odpočinek a koupání v moři
  3. osobitost a krásu sicilských památek a měst
  4. partu podobně naladěných aktivních lidí
  • KSS 26

   MAJESTÁTNÍ SOPKA ETNA A ROMANTICKÁ TAORMINA

   Návštěvu Etny si určitě nenechte ujít. Obvod její základny čítá až 140 kilometrů a její výška pak přes 3 330 metrů. Procházka k lávovému poli pod vrcholem kráteru tak pro vás bude nezapomenutelným zážitkem. Etna je od roku 2013 zapsána mezi přírodní památky světového dědictví UNESCO.

   Dále navštívíte městečko Taormina, které je považováno za jedno z nejkouzelnějších a nejromantičtějších míst na světě. Pyšní se nádhernými výhledy, jednou z nejkrásnějších pláží a zachovalým řecko – římským amfiteátrem.

   Celodenní fakultativní výlet.

   Cena: cca 80 EUR (ceny budou upřesněny na začátku roku 2024)

  • Syrakusy a Ortygia

   Syrakusy (UNESCO) byly největším a hlavním městem Velkého Řecka – Magna Graecia. Během celodenního výletu se seznámíte s památkami připomínajícími jeho dávnou minulost: archeologickým nalezištěm Neapolis s řeckým divadlem, Heronovým oltářem, jeskyní Dionýsiovo ucho, nebo srdcem Syrakus – ostrovní části Ortygia s krásnou katedrálou.

   Při zpáteční cestě do hotelu Eloro 4*, zastávka v barokním městě Noto (UNESCO).

   Celodenní fakultativní výlet.

   Cena: cca 60 EUR (ceny budou upřesněny na začátku roku 2024)

  • 026 SIC

   Stará rybářská vesnička Marzamemi

   cca 45 EUR

   Stará rybářská vesnička Marzamemi je vzdálena pouhých 30 minut jízdy od vašeho hotelu. Prohlédnete si staré rybářské domy, palác Villadorata a malý kostelík na hlavním náměstí. Příjemné odpoledne můžete zakončit nákupy, ochutnávkou rybích specialit v místních restauracích, nebo skleničkou vyhlášeného vína Nero d´Avola v některém z barů.

   Polodenní fakultativní výlet.

  Kompletní ceník

  Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za Plná penze Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

  28. 5. – 6. 6. 2024

  9 nocí

  27 990,- 26 990,- +3 690,- +13 890,- 23 990,-

  17. 9. – 24. 9. 2024

  7 nocí

  24 990,- 23 990,- +2 890,- +10 790,- 20 990,-

  Další informace

  • Cena za osobu 55+ se vztahuje též na všechny osoby na smlouvě o zájezdu, kde je uvedena jako spolucestující alespoň jedna osoba ve věku 55+.
  • Cena za osoby mladší 55 let, které necestují alespoň s jednou osobou 55+ uvedenou na smlouvě o zájezdu, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500 Kč / pobyt / osoba.
  • Druhá osoba dítě /2-10,99 let/, ve dvoulůžkovém pokoji, nemá nárok na slevu z ceny.
  • * Cena za třetí dospělou osobu libovolného věku ve třílůžkovém pokoji, která doprovází alespoň jednu dospělou osobu 55+ . Třetí dospělá osoba ve třílůžkovém pokoji má nárok na slevu z ceny 1 000 Kč ze základní ceny dospělé osoby. Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky.
  • ** Cena za 1. a 2.dítě: třetí nebo čtvrtá osoba dítě /2-10,99 let / ve tří a/nebo čtyřlůžkovém pokoji, která doprovází alespoň dvě dospělé osoby libovolného věku.
  • Hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci.
  • Infant do dvou let života /0-1,99/ platí pouze za letištní taxy ve výši 1 190 Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle.
  • Možnost přikoupit plnou penzi za 2 890 Kč, v případě zájezdu na 9 nocí za 3 690 Kč.
  • Povinný poplatek 5 eur/osoba/noc (3 eura dítě do 11 let) za klubovou kartu. V ceně klubové karty jsou zahrnuty lehátka a slunečník na pláži (od 3. řady), lehátka a slunečník u bazénu, dále karta zahrnuje využití posilovny, tenisových kurtů či animací. Poplatek je splatný na místě.
  • Pobytová taxa 4 eura/den, hradí se pouze prvních 6 dní pobytu (celkem 24 eur). Poplatky jsou splatné na místě. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

  Doporučujeme

  Přehled dalších zájezdů

  PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

  KLIENTŮ
  ROČNĚ
  13 000
  LET
  NA TRHU
  22
  VLASTNÍCH
  ZÁJEZDŮ
  103
  CHARTEROVÝCH
  LETŮ
  466

  Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

  Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627