Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Legendární Korfu trek

Pěší turistika smaragdovým ostrovem Korfu

Turistika na Korfu? Bezpochyby 😉 Pojďte s námi projít část legendární turistické trasy Korfu trek, která vede napříč celým ostrovem. více

Korfu trek měří 220 kilometrů a vy během tohoto zájezdu projdete jeho nejatraktivnější etapy o délce zhruba 60 km. Zavedou vás do různých částí ostrova včetně vrcholu nejvyšší hory Pantokrator, prochodíte stezky podél pobřeží lemované nádhernými plážemi a zátokami s průzračnou vodou. Zažijete i parádní výhledy, pohodu a nezapomenutelnou atmosféru tohoto ostrova. Tak neváhejte, obujte pohorky a vydejte se prochodit tuto nádheru s námi!

Legendární Korfu trek

Termíny a Ceny

Program

1. den: PŘÍLET, TRANSFER, UBYTOVÁNÍ

Přílet na Korfu. Transfer do hotelu a ubytování.

2. den: KAVOS – MYS ASPROKAVOS

První etapa vás zavede na samotný jih ostrova. Okružní trasu zahájíte v letovisku Kavos, a poté zamíříte k nejjižnějšímu místu ostrova, k mysu Asprokavos. Zde zažijete nezapomenutelný výhled na ostrov Paxos a řeckou pevninu.

Dále se vydáte severozápadním směrem, který vás zavede k pozůstatkům kláštera Panagia Arkoudila. Z tohoto mysticky působícího kláštera z 18. století se vám z nedaleké vyhlídky naskytnou další působivé výhledy. Na pláži Arkoudilas se budete moci osvěžit a poté pokračovat ve vaší trase, na jejímž konci vás při závěrečném sestupu k moři čekají další fantastické výhledy.

Trasa je dlouhá přibližně 11 km.

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

29. 9. – 6. 10. 2024

7 nocí

Polopenze

letecky

Legendární Korfu trek

Akce

záloha 5000 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 30.6.2024)

27 490,-

Rezervovat

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Korfu – Praha včetně všech poplatků
 • ubytování 7 nocí ve 4* hotelu,  ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • polopenzi formou bufetu
 • transfery dle programu
 • služby česky/ slovensky hovořícího průvodce během celého zájezdu
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 6 690 Kč za jednolůžkový pokoj
 • případné fakultativní výlety a vstupy
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje
 • pobytová taxa 7 EUR / pokoj / noc, splatná na místě*
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie

*výše pobytové taxy se může kdykoliv změnit v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
29. 9. – 6. 10. 2024 QS 1116 (doba letu 02:10) 29. 9. 2024 18:30
Letiště Václava Havla Praha
29. 9. 2024 21:40
Letiště Korfu
QS 1117 (doba letu 02:15) 6. 10. 2024 22:25
Letiště Korfu
6. 10. 2024 23:40
Letiště Václava Havla Praha

*výše uvedené časy jsou orientační. Přesné časy odletů / odjezdů obdržíte v pokynech, které vám budou před vaší cestou zaslány e-mailem.

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

Během zájezdu můžete být ubytováni v některém z těchto hotelů:

 • Hotel Gemini 4*

  KORFU

  DETAIL

  Hotel Gemini 4* se nachází na východě Korfu, nedaleko hlavního města Kerkyra (Korfu). Po nedávné rekonstrukci hotelu si budete užívat jeho eleganci v moderních minimalistických interiérech. Velkou výhodou hotelu je taktéž zdejší příjemné okolí i bezprostřední blízkost pláže... více

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. rozmanité pěší túry o délce 10 - 14 km
 2. koupání v moři a příjemnou atmosféru na celém ostrově
 3. nejvyšší horu Korfu - Pantokrator
 4. hlavní město Kerkyra zapsané v UNESCO
 5. fakultativní lodní výlet do městečka Parga

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

29. 9. – 6. 10. 2024

7 nocí

27 490,- 27 490,- +6 690,-

Další informace

 • Cena za osobu 55+ se vztahuje též na jednu osobu libovolného věku, která doprovází osobu 55+ na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji.
 • Cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve dvoulůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500 Kč/pobyt/osoba.
 • * Cena za třetí dospělou osobu libovolného věku ve třílůžkovém pokoji, která doprovází alespoň dvě dospělé osoby 55+ . Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky. Čtyři dospělé osoby na standardním pokoji nejsou možné.
 • Infant do dvou let života /0-1,99/ platí pouze za letištní taxy ve výši 1190 Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle.

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627