Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

Fotbalový víkend s FC Barcelona

Zajímá vás jak vypadají výkony slavné katalánské značky po výrazném posílení kádru? Dokáže útočné eso Robert Lewandowski spolu s talentovaným Gavim dotáhnout klub zpátky na výsluní? více

Pojeďte si s námi užít zájezd nejen za úžasnou atmosférou olympijského stadionu El Estadio Olímpico Lluís Companys, při jednou z tradičních utkání španělské La Ligy!

Fotbalový víkend s FC Barcelona

Termíny a Ceny

Program

1. den: PŘÍLET, TRANSFER, UBYTOVÁNÍ

Přílet v odpoledních hodinách na letiště v Barceloně, transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne krátká procházka po přístavu.

2. den: TO NEJLEPŠÍ Z BARCELONY V KOSTCE

Po snídani vyrazíte poznávat krásy Barcelony. Svou cestu započnete prohlídkou nejnavštěvovanější památky Španělska – katedrály Sagrada Familia. Dále bude následovat Gaudího Casa Milá (UNESCO) a Casa Batlló. Nejrušnější promenádou Barcelony – La Rambla se pak dostanete do čtvrti Barri Götic s naprosto jedinečnou atmosférou. Den pak můžete zakončit něčím ostřejším v některé z místních hospůdek a barů.

3. den: FOTBALOVÉ UTKÁNÍ

Volné dopoledne, kdy si Barcelonu užijete podle své chuti. Odpoledne se volnou procházkou nebo metrem vydáte k dominantě Barcelony – kopci Montjüic, užijete si dechberoucí výhledy na Barcelonu, a také se zde nachází El Estadio Olímpico Lluís Companys – olympijský stadion, kde se budou všechny zápasy fotbalové Barcelony v roce 2024 konat.

Následně zaujmete svá místa v hledišti a oddáte se podmanivé atmosféře tradičního zápasu mezi domácími Blaugranas a hosty z Mallorcy. Postavíte se na stranu příznivců Barcy, nebo jejich vyzyvatelů z Baleárských ostrovů?

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
PŘIPRAVUJEME NOVÉ TERMÍNY.

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Barcelona – Praha včetně všech poplatků
 • 3 noci se snídaní ve 3* hotelu ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • transfer z/na letiště
 • vstupné na fotbalový zápas FC Barcelona
 • služby česky/slovensky hovořícího průvodce během celého zájezdu
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek od 4 212 Kč za jednolůžkový pokoj
 • vstupy dle programu: katedrála Sagrada Família (cca 750 Kč)*, Casa Milà cca (650 Kč)*
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje
 • doprava MHD po Barceloně
 • povinná pobytová taxa 4,13 EUR/ os./ noc, taxa je splatná na místě a může být kdykoliv změněna
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
 • (pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 814 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 201 Kč) na COVID-19

*uvedené vstupy je nutné objednat při rezervaci zájezdu z důvodu garance vstupenek, zakoupení vstupenek na místě není možné!

ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet

*výše uvedené časy jsou orientační. Přesné časy odletů / odjezdů obdržíte v pokynech, které vám budou před vaší cestou zaslány e-mailem.

 • Vueling

  Vueling airlines je španělská nízkonákladová letecká společnost. Sídlí v Barceloně, jedná se o druhou největší leteckou společnost v zemi. Hlavní letecké základny má v Barceloně–El Prat a Římě–Fiumicino. V březnu 2017 létal Vueling do 163 destinací. V roce 2014 společnost přepravila 17,2 mil. Spadá pod nadnárodní leteckou holdingovou společnost International Airlines Group.

  Společnost byla založena v roce 2004, v roce 2009 se do ní sloučila společnost Clickair. Její jmeno pochází ze španělského slova „vuelo“, což znamená let.

  VÁHOVÉ LIMITY ZAVAZADEL

  Cestující si smí vzít na palubu dvě zavazadla. Váha většího příručního zavazadla nesmí přesáhnout 10 kg o max. rozměrech 55 x 40 x 20 cm vč. rukojetí a koleček. Druhé zavazadlo (např. kabelka) nesmí přesáhnout rozměry 40 x 20 x 30 cm. Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml a nesmí přesáhnout celkový objem 1 litr. Bližší informace v přepravních podmínkách dopravce.

  Cestující je dále oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 23 kg pro každého cestujícího s platnou letenkou.

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. Neopakovatelnou atmosféru zápasu španělské La Ligy
 2. Utkání dvou týmů plné fotbalových hvězd
 3. procházku po nejrušnější ulici celého Španělska
 4. návštěvu unikátní katedrály Sagrada Familia
 5. prohlídku toho nejlepšího z Barcelony

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627