Hledat

Fotbalový víkend s FC Barcelona

Zajímá vás jak vypadají výkony slavné katalánské značky po výrazném posílení kádru? Dokáže útočné eso Robert Lewandowski spolu s talentovaným Gavim dotáhnout klub zpátky na výsluní? více

Pojeďte si s námi užít zájezd nejen za úžasnou atmosférou stotisícového stadionu Camp Nou, při jednou z tradičních utkání španělské La Ligy!

Program

1. den: PŘÍLET, TRANSFER, UBYTOVÁNÍ

Přílet v odpoledních hodinách na letiště v Barceloně, transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne krátká procházka po přístavu.

2. den: TO NEJLEPŠÍ Z BARCELONY V KOSTCE

Po snídani vyrazíte poznávat krásy Barcelony. Svou cestu započnete prohlídkou nejnavštěvovanější památky Španělska – katedrály Sagrada Familia. Dále bude následovat Gaudího Casa Milá (UNESCO) a Casa Batlló. Nejrušnější promenádou Barcelony – La Rambla se pak dostanete do čtvrti Barri Götic s naprosto jedinečnou atmosférou. Den pak můžete zakončit něčím ostřejším v některé z místních hospůdek a barů.

3. den: MUZEUM FC BARCELONA – FOTBALOVÉ UTKÁNÍ

Volné dopoledne, kdy si Barcelonu užijete podle své chuti. Odpoledne se volnou procházkou vydáte k městské dominantě – proslulému fotbalovému stadionu Camp Nou, kde nejprve navštívíte klubové muzeum slavné fotbalové Barcelony a následně zaujmete svá místa v hledišti tradičního zápasu mezi domácími Blaugranas a hosty z Valencie. Postavíte se na stranu příznivců Barcy, nebo jejich vyzyvatelů z východního pobřeží?

Poznámka: do muzea FC Barcelona činí 700 Kč za osobu (nutno objednat při rezervaci z důvodu garance vstupenek). Zakoupit si vstupenku na místě nebude možné!

4. den: ODLET

Po snídani transfer na letiště, odlet do Prahy.

POZNÁMKA

 • Změna programu vyhrazena.
 • Pořadí navštívených míst může být změněno.
 • Minimální počet účastníků: 15.
Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
PŘIPRAVUJEME NOVÉ TERMÍNY.

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Barcelona – Praha včetně všech poplatků
 • 3 noci se snídaní ve 3* hotelu ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • transfer z/na letiště
 • vstupné na fotbalový zápas FC Barcelona
 • služby česky/slovensky hovořícího průvodce během celého zájezdu
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek od 2 800 Kč za jednolůžkový pokoj
 • vstupy dle programu: katedrála Sagrada Família (cca 750 Kč)*, Casa Milà cca (610 Kč)*, muzeum FC Barcelona (700 Kč)*
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje
 • doprava MHD po Barceloně
 • povinná pobytová taxa 3,03 EUR/ os./ noc, taxa je splatná na místě a může být kdykoliv změněna
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
 • (pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 814 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 201 Kč) na COVID-19

*uvedené vstupy je nutné objednat při rezervaci zájezdu z důvodu garance vstupenek, zakoupení vstupenek na místě není možné!

ODJEZD DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Odjezd Příjezd Odjezd Příjezd
 • Letecká společnost ČSA Czech Airlines – linkové spoje

  ČSA Czech Airlines je společností s více než devadesátiletou tradicí. Přeprava na střední a dlouhé lety je zajišťována letadly typu Airbus A330 – 300 nebo Airbus A319-100. Společnost patří k síti dvaceti aerolinek mezinárodní aliance SkyTeam.

  Palubní zavazadla

  Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 8 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55 ⨉ 40 ⨉ 20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

  Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tato zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 23 kg povolenému každému cestujícímu a součet všech tří rozměrů (délka + šířka + výška) nepřesahuje 158 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo dohromady, nesmí však přesáhnout 32 kg.

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. Neopakovatelnou atmosféru stadionu Camp Nou
 2. Klubové muzeum FC Barcelona
 3. Utkání dvou týmů ze špičky španělské La Ligy
 4. procházku po nejrušnější ulici celého Španělska
 5. návštěvu unikátní katedrály Sagrada Familia
 6. prohlídku toho nejlepšího z Barcelony

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

Doporučujeme

Přehled dalších zájezdů

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627