Hledat

Cestování v roce 2021

Vážení cestovatelé,
jestliže u nás máte zakoupený zájezd na rok 2021, anebo se chystáte ke koupi nového zájezdu, prosím, vezměte v potaz níže uvedené informace.

Velmi si vážíme vaší přízně. Cestování v roce 2021 zdar!
Tým CK Delfín travel

Chystám se na dovolenou v roce 2021

 • Až na výjimky platí, že pro nové rezervace na evropské destinace s datem odletu od 1. srpna dále vybíráme 50% ceny zájezdu v okamžiku vytvoření závazné rezervace zájezdu a zbytek ceny do 100% je splatný 30 dní před datem zahájení zájezdu.
 • Obecně dále platí, že pro exotické destinace s datem odletu od 1. září 2021 a dále obdržíte splátkový kalendář v okamžiku rezervace či na vyžádání předem, a to vždy s ohledem na závazky vůči leteckým společnostem a partnerům v destinacích.
 • U všech zájezdů garantujeme od samého počátku vypuknutí pandemie vrácení peněz v případě, že se zájezd nebude realizovat či dojde k podstatné změně jeho parametrů.

Změna zájezdu

 • Dojde-li k podstatné změně parametrů zájezdu na straně cestovní kanceláře či z důvodů vyšší moci /např. nové datum odletu, změna hotelu, zásadní změna programu aj./, budete o takové změně vždy v předstihu informováni. V takovém případě budete požádáni o vyjádření souhlasu se změnou či budete moci bezplatně odstoupit od smlouvy a Vaše finanční prostředky Vám budou navráceny v plné míře.
 • Pozor, mezi podstatné změny parametrů zájezdu nepatří povinnost podstoupit na vlastní náklady test o negativitě na COVID-19 či jakékoliv jiné povinné prokázání zdravotní způsobilosti před vycestováním, v destinaci či po návratu do ČR,  příp. v místě transitu. Stejně tak mezi podstatné změny parametrů zájezdu nepatří ani povinnost podstoupit karanténu po návratu do ČR.

Zrušení zájezdu

 • V předstihu Vás osloví pracovníci naší cestovní kanceláře či partnerské prodejní kanceláře a budou Vás o zrušení zájezdu informovat e-mailem či telefonicky.
 • S ohledem na aktuální vývoj situace v ČR a v konkrétní destinaci jsme schopni Vás informovat o zrušení Vašeho zájezdu měsíc až čtrnáct dní před odletem/odjezdem.
 • Z tohoto důvodu, prosím, nespěchejte na odpovědi ohledně zájezdů, které se mají uskutečnit až v delším časovém horizontu a vyčkejte na naše sdělení.
 • S uhrazenými finančními prostředky za zájezd můžete naložit následovně:
  • Převést uhrazenou cenu zájezdu, nebo její část do poukazu neboli “voucheru”, který si budete moci vyčerpat až do konce roku 2022. Poukazy/vouchery jsou pojištěné proti úpadku CK.
  • Poukaz nelze směňovat za peníze a je třeba vyčerpat celou jeho hodnotu. Hodnotu poukazu je však možné čerpat i po částech.
  • Pokud je již vypsaný konkrétní zájezd, na který byste rádi uhrazenou hodnotu převedli, můžete se již přihlásit na konkrétní (nový) zájezd z nabídky pro rok 2021 či 2022.
  • Jestli poukaz/voucher pro Vás není vhodným řešením, můžete požádat o navrácení uhrazené částky zpět na Váš účet.

Cestovní připojištění COVID

 • Nově velmi důrazně doporučujeme v rámci pojištění na cesty zřídit si též připojištění na COVID-19. Bližší informace Vám nabídne naše prodejní kancelář.

Věříme, že v druhém pololetí roku 2021 bude možné realizovat velkou část plánovaných zájezdů, které máme zveřejněné na našich webových stránkách. Avšak situace v oblasti cestování je stále variabilní a je třeba ji pečlivě sledovat. Rádi bychom vás v této souvislosti požádali o shovívavost a pochopení, pokud budeme muset učinit změny v zájezdu či zájezd přesunout na jiný termín nebo jej dokonce zrušit.


REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627