Hledat

Cestování v roce 2021

Vážení cestovatelé,
jestliže u nás máte zakoupený zájezd na rok 2021, anebo se chystáte ke koupi nového zájezdu, prosím, vezměte v potaz níže uvedené informace.

Cestování v roce 2021 zdar!
Tým CK Delfín travel

Zvažuji koupi nového zájezdu

 • Věříme, že od června 2021 bude možné realizovat velkou část plánovaných zájezdů, které máme zveřejněné na našich webových stránkách. Avšak situace v oblasti cestování je stále variabilní a je třeba ji pečlivě sledovat. Rádi bychom vás v této souvislosti požádali o shovívavost a pochopení, pokud budeme muset učinit změny v zájezdu či zájezd přesunout na jiný termín nebo dokonce zrušit.
 • U všech zájezdů garantujeme od samého počátku vypuknutí pandemie vrácení peněz v případě, že se zájezd nebude realizovat či dojde k podstatné změně jeho parametrů. Platí pro všechny naše klienty bez omezení věku.
 • Připravili jsme pro Vás speciální rezervační podmínky, které Vám umožní nakoupit zájezd v předstihu bez obav.
 • Neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky či osobně na prodejně. Rádi Vám poradíme a vše si před novou koupí zájezdu vysvětlíme.

Chystám se na dovolenou v období od června do prosince 2021

 • Od pozdního jara očekáváme zlepšení podmínek pro cestování, a tedy i pro realizaci zájezdů plánovaných pro rok 2021.
 • Do 30. června vybíráme pouze minimální zálohy pro rezervace zájezdů s datem odletu od 1. srpna 2021 dále. Není-li uvedeno jinak, na evropské destinace je to 2 500 Kč /os. A na exotické destinace 2 500 Kč/os.
 • Až na výjimky platí, že pro evropské destinace s datem odletu v červnu a červenci vybíráme doplatky do 100% ceny zájezdu k datu 30 dne před odletem a pro evropské destinace s datem odletu od 1. srpna dále pak vybíráme 50% ceny zájezdu k datu 1. července 2021 a zbytek ceny do 100% je splatný 30 dní před datem zahájení zájezdu.
 • Obecně dále platí, že pro exotické destinace s datem odletu od 1. června 2021 dále obdržíte splátkový kalendář v okamžiku rezervace či na vyžádání předem, a to vždy s ohledem na závazky vůči leteckým společnostem a partnerům v destinacích.

Změna zájezdu

 • Dojde-li k podstatné změně parametrů zájezdu na straně cestovní kanceláře či z důvodů vyšší moci /např. nové datum odletu, zásadní změna programu aj./, budete o takové změně vždy v předstihu informováni. V takovém případě budete požádáni o vyjádření souhlasu se změnou či budete moci bezplatně odstoupit od smlouvy a Vaše finanční prostředky Vám budou navráceny v plné míře.
 • Pozor, mezi podstatné změny parametrů zájezdu nepatří povinnost podstoupit na vlastní náklady test o negativitě na COVID-19 či jakékoliv jiné povinné prokázání zdravotní způsobilosti v destinaci či po návratu do ČR, příp. v místě transitu.
 • Při nákupu zájezdu do 30. června 2021 (včetně) bude moci zákazník využít speciálních nákupních podmínek a v budoucnu změnit bezplatně svou rezervaci a smlouvu z jakéhokoliv důvodu /např. i z důvodu zdravotní obavy z cesty/. Bude tak moci učinit do 7 pracovních dní před odletem u zájezdů, kde je doprava zajištována charterovým letem a 60 dní před odletem u zájezdů, kde je doprava zajištována letecky na pravidelné lince /platí i pro autobusové zájezdy. V takovém případě si zákazník zvolí novou náhradní destinaci na libovolný zájezd z nabídky CK Delfín travel pro rok 2021 a bude-li tato změna ze strany CK proveditelná, zákazníkovi jí umožní bezplatně. Svěřené finanční prostředky se převedou na nově vzniklou rezervaci.

Zrušení zájezdu ze strany CK

 • V předstihu Vás osloví pracovníci naší cestovní kanceláře či partnerské prodejní kanceláře a budou Vás o zrušení zájezdu informovat e-mailem či telefonicky.
 • S ohledem na aktuální vývoj situace v ČR a v konkrétní destinaci jsme schopni Vás informovat o zrušení Vašeho zájezdu měsíc až čtrnáct dní před odletem/odjezdem.
 • Z tohoto důvodu, prosím, nespěchejte na odpovědi ohledně zájezdů, které se mají uskutečnit až v delším časovém horizontu a vyčkejte na naše sdělení.
 • S uhrazenými finančními prostředky za zájezd můžete naložit následovně:
  • Převést uhrazenou cenu zájezdu, nebo její část do poukazu neboli “voucheru”, který si budete moci vyčerpat až do konce roku 2022. Poukazy/vouchery jsou pojištěné proti úpadku CK.
  • Poukaz nelze směňovat za peníze a je třeba vyčerpat celou jeho hodnotu. Hodnotu poukazu je však možné čerpat i po částech.
  • Pokud je již vypsaný konkrétní zájezd, na který byste rádi uhrazenou hodnotu převedli, můžete se již přihlásit na konkrétní (nový) zájezd z nabídky pro rok 2021 či 2022.
  • Jestli poukaz/voucher pro Vás není vhodným řešením, můžete požádat o navrácení uhrazené částky zpět na Váš účet.

Cestovní připojištění COVID

Nově nabízíme v rámci pojištění na cesty i připojištění na COVID-19. Bližší informace Vám nabídne naše prodejní kancelář.


REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Kontaktujte nás

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627