Napište nám rezervace@delfintravel.cz Rezervace +420 222 937 627

Servis CK +420 277 775 909

Hledat
Odběr novinek Odebírat

To nejlepší z Korfu a jižní Albánie

Pojeďte s námi prožít nezapomenutelné okamžiky na Korfu, nejzelenějším řeckém ostrově, kde bujná příroda, moře a bílé útesy tvoří neopakovatelnou atmosféru, jež uchvátila i rakouskou císařovnu Sisi. více

Náš zájezd vás provede od severu k jihu těmi nejkrásnějšími místy ostrova. Obdivovat budete vápencové útesy s proslulým Canal d´Amour v Sidari, zdoláte nejvyšší vrchol Pantokrator a zatouláte se i v ulicích hlavního města Kerkyry, které překypuje italským šarmem díky mnoha památkám z dob Benátské republiky. Zastavíte se v tradiční vesnici Afionas s křivolakými uličkami a domky s barevnými dveřmi nebo si odpočinete na překrásné pláži, která odděluje jezero Korission a Jónské moře. Na závěr se ponoříte do pohodové atmosféry jihoalbánské Sarandy, prastarého archeologického naleziště Butrint nebo se vypravíte na fakultativní výlet do malebného města Parga v pevninské části Řecka. Vydejte se objevit kouzlo smaragdového ostrova Korfu a jižní Albánie s námi!

To nejlepší z Korfu a jižní Albánie

Termíny a Ceny

Program

1. den: PŘÍLET, TRANSFER, UBYTOVÁNÍ

Přílet na Korfu. Transfer do hotelu a ubytování.

2. den: HLAVNÍ MĚSTO KERKYRA (UNESCO)

Poznávání tohoto úchvatného města začne na poloostrově Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Zde si užijete netradiční pohled na letadla přistávající nad klášterem Vlacherna a Myším ostrovem. Dále navštívíte rozsáhlý park a palác Mon Repos, kde se narodil princ Philip, otec britského krále Karla III.

Poté vás již čeká hlavní město Kerkyra (UNESCO) s jeho neopakovatelnou atmosféru křivolakých uliček benátského města. Během společné procházky uvidíte Novou pevnost, hlavní náměstí Esplanádu, Liston, radnici a navštívíte i kostel sv. Spyridiona. Po osobním volnu následuje přejezd do letního sídla císařovny Sisi – chrámu Achileon. Den zakončíte ochutnávkou typických korfských produktů, hlavně kumquatů – miniaturních citrusů, které se pěstují právě na Korfu.

3. den: PANTOKRATOR - NEJVYŠŠÍ HORA OSTROVA A CANAL D´AMOUR V SIDARI

Nejvyšší hora ostrova Pantokrator šplhá do výšky 906 m n. m. Tento poznávací den začíná téměř pod vrcholem hory a až vyjdete úplně nahoru, budete mít celé Korfu jako na dlani. Dohlédnete na okolní ostrůvky, pevninské Řecko či Albánii a při krásném počasí možná až do Itálie. Přímo na vrcholu se nachází také klášter ze 17. století a malý bufet. Výhledy s pravou řeckou kávou v ruce budou určitě nezapomenutelné.

Nedaleko hory Pantokrator, leží “vesnice duchů” Perithia, která byla založena v době byzantské nadvlády. Pozůstatky vesnice tvoří osm kostelů, zvonice a mnoho různých domů, které tu stále odolávají času.

Vaše cesta bude dále pokračovat na sever ostrova, do letoviska Sidari. To je typické skalními útvary a bílými útesy, z nichž nejznámější je Canal d’Amour („kanál lásky“). Legenda praví, že každý kdo propluje pod obloukem jeskyně si zajistí lásku milované osoby na věky.

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

29. 9. – 6. 10. 2024

7 nocí

Polopenze

letecky

To nejlepší z Korfu a jižní Albánie

Akce

záloha 5000 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 30.6.2024)

28 490,-

Rezervovat

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Korfu – Praha včetně všech poplatků
 • ubytování 7 nocí v hotelu Gemini 4* ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • polopenzi formou bufetu
 • transfery dle programu
 • výlety dle programu
 • 1x  přeprava lodí do Albánie a zpět
 • služby česky/ slovensky hovořícího průvodce během celého zájezdu
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 6 690 Kč za jednolůžkový pokoj
 • fakultativní výlet do Pargy
 • případné další fakultativní výlety a vstupy
 • spropitné ani jiné vedlejší výdaje
 • pobytová taxa 7 EUR / pokoj / noc, splatná na místě*
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie

*výše pobytové taxy se může kdykoliv změnit v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
29. 9. – 6. 10. 2024 QS 1116 (doba letu 02:10) 29. 9. 2024 18:30
Letiště Václava Havla Praha
29. 9. 2024 21:40
Letiště Korfu
QS 1117 (doba letu 02:15) 6. 10. 2024 22:25
Letiště Korfu
6. 10. 2024 23:40
Letiště Václava Havla Praha

*výše uvedené časy jsou orientační. Přesné časy odletů / odjezdů obdržíte v pokynech, které vám budou před vaší cestou zaslány e-mailem.

 • Letecká společnost Smart Wings

  Smartwings je největší českou leteckou společností patřící do koncernu Smartwings Group. Smartwings provozuje pravidelné linky, charterové lety a privátní lety. Pravidelná letecká spojení Smartwings nabízí do více než 80 destinací nejen po Evropě. Letecká flotila Smartwings se skládá z letounů Boeing.

  Palubní zavazadla

  Každý cestující si může vzít na palubu jedno příruční zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 8 kg (např. 56 x 45 ⨉ 25 cm) + jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg,  40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík (k přeložení do carga). Stále také platí, že místo kabinového zavazadla si cestující budou moci vzít na palubu hudební nástroj (max. 8 kg, 90x35x20 cm vč. obalu). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

  Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tato zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 23 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 ⨉ 120 cm. Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

  Poplatky za doplňkové služby a Všeobecné přepravní podmínky

  Pravidla přepravy najdete na webových stránkách dopravce: https://smartwings.com/cs/cestovni-informace/

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. Hlavní město Kerkyra plné italského šarmu
 2. historická místa, kláštery a zapadlé vesničky
 3. plavbu do albánské Sarandy
 4. přírodu, útesy tyčící se nad mořem a zelené vnitrozemí
 5. koupání a relax na krásných plážích

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

29. 9. – 6. 10. 2024

7 nocí

28 490,- 28 490,- +6 690,-

Další informace

 • na za osobu 55+ se vztahuje též na jednu osobu libovolného věku, která doprovází osobu 55+ na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji.
 • Cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve dvoulůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500 Kč/pobyt/osoba.
 • * Cena za třetí dospělou osobu libovolného věku ve třílůžkovém pokoji, která doprovází alespoň dvě dospělé osoby 55+ . Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky. Čtyři dospělé osoby na standardním pokoji nejsou možné.
 • Infant do dvou let života /0-1,99/ platí pouze za letištní taxy ve výši 1190 Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle.

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627