Hledat

SRÍ LANKA – aktuální podmínky pro cestování

Vážení klienti,

jak jistě víte, cestování je nyní spojené s novými administrativními úkony. Neobávejte se jich! Bezpečně vás provedeme všemi kroky, které je nutné učinit pro odjezd na vaši dovolenou. Poradíme, pomůžeme a vy se budete jenom těšit!

ODJEZD DO DESTINACE

  • vstup je umožněn turistům, kteří se prokáží:
    • EU certifikátem s QR kódem (získaný prostřednictvím www.ocko.uzis.cz) potvrzující dokončené očkování minimálně 14 dnů po poslední dávce
    • nebo EU certifikátem s QR kódem (získaný prostřednictvím www.ocko.uzis.cz) prokazující negativní PCR test (stáří do 72 h) před započetím cesty (provedený certifikovanou laboratoří stěrem z nosohltanu)
    • před odletem je nutné zažádat o elektronickou cestovní autorizaci ETA, a to prostřednictvím portálu http://www.eta.gov.lk/slvisa/.
  • je nutné prokázat se místním pojištěním (covid-19), pro vyřízení navštivte stránky https://portal.pionline.lk/covidinsurance/. Pojištění činí 12 USD a kryje pojistné výdaje ve výši 50 000 USD po dobu jednoho měsíce (včetně dětí pod 2 roky). Tímto získáte referenční číslo potřebné k vyřízení víz!!

NÁVRAT Z DESTINACE

  • od 9.4. 2022 návrat do ČR bez omezení (nevyplňují se žádné formuláře, nepředkládají se žádné certifikáty).

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627