Hledat

Jóga ve Františkových lázních

Relaxace těla a mysli v lázeňském městě

Už nějakou dobu si říkáte, že je čas něco pro sebe udělat? Pojeďte s námi cvičit jógu do Františkových Lázní a dopřejte si pro sebe to nejlepší! více

Pojďte si s námi zacvičit jógu do Františkových Lázní. Dopřejte svému tělu relaxaci s léčivou silou pramenů, které jsou ve Františkových Lázních známy již od 15. století. Spojte tak pohyb s ozdravnými účinky, které ještě umocní klid a pohoda vyzařující z tohoto města. Ve Františkových Lázních najdete 21 minerálních pramenů, klasicistní lázeňské domy ve žluté barvě a krásné parky plné zeleně. A to není vše! Pro zájemce máme připraveny zajímavé výlety do okolí.

 

Program

Jóga pro psychickou a fyzickou rovnováhu

Během vašeho pobytu ve Františkových Lázních bude cvičení jógy rozděleno na ranní a podvečerní sekci. Ranní sekce je zaměřena na postupné protažení, rozhýbání a posílení vašeho svalstva a celkové rozproudění energie v těle. Lekce jsou uzpůsobeny fyzické zdatnosti všech členů skupiny, nemusíte se tedy obávat vysoké fyzické náročnosti. Jógu s námi zvládne každý účastník a díky uvolněné atmosféře se budete cítit skvěle.

Druhá sekce probíhá vždy v podvečer. Na této lekci v pozvolnějším tempu si odpočinete, zklidníte svou mysl a uvolníte se. Na konci každého dne se budete cítit fyzicky i psychicky odpočatí, zregenerovaní a spokojení.

shutterstock_1313071601

Vliv jógy na naše zdraví

Jóga je velmi prospěšná jak pro duševní, tak pro fyzické zdraví. Odbourává stres, naučí vás, jak správně držet tělo, dýchat i relaxovat a ukáže vám, jak čerpat životní energii. Pravidelné cvičení obnovuje přirozenou pružnost páteře, zlepšuje flexibilitu těla a vyrovnává svalové dysbalance. Podle některých studií jóga zlepšuje i kvalitu spánku a ulevuje od bolesti.

shutterstock_760566325

POZNÁMKA

Doporučujeme si vzít s sebou: pohodlné a prodyšné oblečení na cvičení (šortky, legíny, tričko, nátělník a mikinu na relaxaci), podložku na cvičení, lahev na vodu a ručník.

Termíny a ceny

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Poznámka Cena
Rezervovat

14. 9. – 19. 9. 2021

5 nocí

polopenze

autobusem

Akce

záloha 2 500 Kč / osoba
(při nákupu zájezdu do 30.06.2021)

10 190,-

Rezervovat

Cena za osobu zahrnuje:

 • autobusovou dopravu Praha – Františkovy Lázně – Praha
 • 5 nocí s polopenzí ve 4* hotelu Spa & Kur Hotel Harvey, ve standardních dvojlůžkových pokojích (polopenze – snídaně formou bufetu včetně nápojů – káva, džus, voda; servírovaná večeře – výběr ze 3 menu, u večeře k dispozici voda)
 • volný vstup do bazénu
 • volný vstup do finské sauny a parní lázně
 • volný vstup do fitness
 • minerální pramen přímo v hotelu
 • zapůjčení županu zdarma
 • služby česky/slovensky hovořícího průvodce
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek od 1360 Kč za jednolůžkový pokoj
 • případné fakultativní výlety a vstupy
 • parkovné  před hotelem 100 Kč / noc
 • příplatek 1 190 Kč za léčebné procedury (1x prohřívací fango zábal, 1x aromamasáž částečná (15 min.), 1x koupel v minerálním pramenu, 2x parafínový zábal na ruce, 1x vířivá koupel dolních končetin -platí pro termín 15.6.-20.6.2021
 • příplatek 1 390 Kč za léčebné procedury (1x prohřívací fango zábal, 1x aromamasáž částečná (15 min.), 1x koupel v minerálním pramenu, 2x parafínový zábal na ruce, 1x vířivá koupel dolních končetin -platí pro termín 14.9.-19.9.2021
 • povinnou lázeňskou taxu ve výši 21 Kč/ os./ noc. Taxa je splatná na místě.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. ranní a podvečerní lekce jógy
 2. 21 léčebných pramenů, které pomáhají například při onemocnění pohybového ústrojí
 3. volný vstup do bazénu, finské sauny a fitness
 4. ozdravné procházky a výlety do okolí
 5. partu podobně naladěných aktivních lidí

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

14. 9. – 19. 9. 2021

5 nocí

10 190,- 10 190,- +1 425,- 10 190,-

Doporučujeme

Přehled dalších zájezdů

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Kontaktujte nás

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627