Hledat

Jóga na ostrově Rhodos

Pohoda a cvičení u moře

Udělejte něco jen pro sebe! Pojeďte si s námi zacvičit jógu na nejslunečnější řecký ostrov Rhodos. více

Jóga patří mezi vůbec nejpříjemnější způsoby cvičení. Za krátkou chvíli se dopracujete k výsledkům, které vám mohou přinést zdravější a pružnější tělo, klidnější mysl či kvalitnější spánek. V našem komfortním hotelu Atlantica Mikri Poli 4* nedaleko pláže vám to pak půjde úplně samo 😎.

Program

S jógou ku zdraví

Cvičení jógy bude po dobu celého zájezdu probíhat 2x denně. Během dopoledne se zaměříte na rozproudění energie, společně se protáhnete a postupně rozcvičíte zatuhlá místa v těle. Lekce jsou vždy uzpůsobeny fyzickým možnostem všech členů skupiny. Cvičíte jen podle svých možností.

Podvečerní lekce pak plynule navážou na cvičení z dopoledních bloků. V pozvolném tempu nakonec zklidníte svůj organismus s maximální péčí o vaše zdraví a pohodu.

Proč cvičit jógu

Jóga je velmi starý nástroj pro udržení zdraví těla i mysli. Navozuje pohodu, pomáhá čelit chronickému stresu a posiluje naše umění správně relaxovat, zvládat emoce a čerpat životodárnou energii.

Pravidelné cvičení jógy posiluje celé tělo, navrací přirozenou pružnost páteře a ohebnost. Tím dochází k úlevě od bolesti či zatuhnutí a snižuje se též riziko poranění při fyzické zátěži. Nesmíme zapomenout ani na lepší prokrvování vnitřních orgánů nebo úpravu hormonální nerovnováhy.

Užívat si v hotelu Atlantica Mikri Poli 4*

2 lekce jógy každý den, skvělá cvičitelka, fajn parta lidí – to je jen část toho co vás na této dovolené čeká. Svůj aktivní pobyt si totiž budete užívat v komfortním hotelu Atlantica Mikri Poli 4* v letovisku Kolymbia.

Zajisté oceníte vybavenost hotelu a jeho služby či možnost sportovního vyžití. Pro ještě větší pohodlí jsme pro vás připravili pobyt s programem all inclusive, který vám zajistí nejen pravidelný přísun vitamínů 😋, ale i lehátka a slunečníky zdarma na nedaleké pláži.

POZNÁMKA

 • Doporučujeme si vzít s sebou pohodlné a prodyšné oblečení na cvičení (šortky, legíny, tričko, nátělník a mikinu na relaxaci), podložku na cvičení, lahev na vodu a ručník.
 • Změna hotelu vyhrazena.
Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Poznámka Cena
PŘIPRAVUJEME NOVÉ TERMÍNY.

Vaším zájezdem vás může provázet:

 • ILONA ŠRUTOVÁ

  Lektorka jógy 

  Jmenuji se Ilona Šrutová. Žiji v Liberci, ve městě, kde je blízko do hor. Mám dvě děti, jednoho psa, jeden muškát, stovky knih a asi deset legín na cvičení jógy. Právě jóga se stala nedílnou součástí mého života již před více jak deseti lety. Studium jógy, předávání zkušeností a jóga samotná, jsou mou cestou, radostí, naplněním a vděčností.
  Vedu veřejné lekce, vyučuji jógu pro osoby se zdravotním znevýhodněním ve sdružení Tulipan. V rámci dobrovolnictví spolupracuji se Seniorem s radostí a komunitním střediskem Kontakt, kde probíhají lekce jógy pro seniory. Od roku 2019 spolupracuji s CK Delfín travel. Je to práce, kde se mohly spojit všechny moje tři vášně – jóga, cestování a lektorství. Komunikovat s klienty, společně s nimi cestovat a poznávat nová místa, sdílet nové zážitky a navazovat nová přátelství – Dream job.❤️

ODJEZD DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Odjezd Příjezd Odjezd Příjezd

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. aktivní pobyt u moře
 2. ranní a podvečerní lekce jógy pro zdraví a harmonii celého těla
 3. program all inclusive v hotelu Atlantica Mikri Poli 4*
 4. možnost koupání i poznávání ostrova

Kompletní ceník

Doporučujeme

Přehled dalších zájezdů

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
22
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
466

Chcete dostávat aktuální informace o cestování, novinkách či akcích? Přihlaste se k odběru našich e-mailů.

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627