Hledat

Františkovy Lázně

Ozdravný pobyt v lázeňském městě

Pojeďte s námi objevit krásu nejzápadnějších lázní České republiky a vyzkoušet si léčebnou sílu jedinečných přírodních pokladů Františkových Lázní. Příjemným zpestřením odpočinkového pobytu pro vás mohou být zdejší noblesní kavárny, výtečné restaurace nebo se s námi můžete vydat na některý z nabízených fakultativních výletů. více

Nádherné město s klasicistní architekturou, procházky v lázeňských kolonádách a parcích, ochutnávka františkolázeňských oplatek a především kouzlo minerálních pramenů používaných při léčebných procedurách. To vše vás čeká na našem pobytovém zájezdu ve Františkových Lázních, ve městě s dvousetletou tradicí léčby mnoha onemocnění.

Program

Františkovy Lázně

Malebné Františkovy Lázně založil v roce 1793 císař František I. Habsburský a k jejich založení přispěl Dr. Bernhard V. Adler, jenž byl jmenován prvním zemským lázeňským lékařem. Františkovy Lázně jsou proslulé především svými 21 léčivými prameny s teplotou od 9 do 11°C, které již 200 let hojně pomáhají v léčbě celé řady onemocnění. Pro léčení se využívají výhradně místní přírodní léčivé zdroje v té nejvyšší kvalitě, dodržují se tradiční léčebné postupy a zároveň se aplikují metody nejmodernější medicíny.

A s čím vším vám mohou místní prameny pomoci? Zdejší léčebné procedury využívají pacienti s nemocemi pohybového ústrojí, srdce, krevního oběhu či gynekologickými problémy. Ve Františkových Lázních se léčí také neplodnost, nemoci trávicího ústrojí, nervového systému a onemocnění kůže jako je například atopický ekzém nebo lupénka. Lázně navštěvují i pacienti po onkologických léčbách či zájemci o preventivní léčebnou kúru. Kromě pramenů má blahodárné účinky na zdraví také zdejší čisté ovzduší, které je jedním z nejčistších v České republice.

Zajímavosti o Františkových Lázních

Františkovy Lázně si oblíbila i celá řada slavných osobností a umělců. Jedním z nich byl básník J. W. Goethe, který se do lázní zamiloval a opakovaně je navštěvoval. Prohlásil o nich, že jsou jedním z nejkrásnějších míst v srdci Evropy. Symbolem města je socha chlapce s rybou v rukách, ke které se váže zajímavá místní legenda. Žena, která se sochy chlapce dotkne, prý do roka otěhotní. Zda je tato legenda pravdivá ale bohužel s jistotou nevíme.

shutterstock_1321389215

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena

HOTELY

 • Spa & Kur Hotel Harvey

  ČESKÁ REPUBLIKA

  DETAIL

  Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Spa & Kur Hotel Harvey se nachází v centru Františkových Lázní, obklopený rozlehlým parkem. Hotel nabízí wellness služby a širokou nabídku léčebných procedur. Odpočinete si zde například v relaxačním bazénu s vířivkou a masážními tryskami, sauně či parní lázni... více

Informace o dopravě najdete na stránce hotelu

 • Spa & Kur Hotel Harvey

  ČESKÁ REPUBLIKA

  DETAIL

  Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Spa & Kur Hotel Harvey se nachází v centru Františkových Lázní, obklopený rozlehlým parkem. Hotel nabízí wellness služby a širokou nabídku léčebných procedur. Odpočinete si zde například v relaxačním bazénu s vířivkou a masážními tryskami, sauně či parní lázni... více

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. 21 léčivých pramenů
 2. krásnou architekturu a příjemnou atmosféru lázeňského prostředí
 3. volný vstup do hotelového bazénu, finské sauny a fitness
 4. procházky po kolonádách s ochutnávkou lázeňských opatek
 5. jedno z nejčistších ovzduší v České republice

Doporučujeme

Přehled dalších zájezdů

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace? přihlášení k newsletteru

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627