Hledat

Cvičení na Sicílii

Týden cvičení u moře

Pojeďte si zacvičit na náš nový aktivní zájezd Cvičení na Sicílii. Spojte příjemnou dovolenou u moře s pohybem a poznáváním tohoto báječného ostrova. více

Sicílii si zamilujete. Najdete zde krásné pláže i čisté moře, mnoho památek UNESCO i podmanivou atmosféru měst. Dále pak dechberoucí přírodu, které vévodí Etna a několik přírodních parků. A až budete z celé té krásy a poznávaní patřičně znavení, v kterékoliv hospůdce či kavárně na vás bude čekat vynikající káva, místní speciality a lahodné víno.

Program

Vaše cvičení pro zdraví a dobrou kondici

Každý den se můžete těšit na 2 lekce cvičení. U ranních lekcí se protáhnete, zahřejete a cíleně posílíte svalstvo a rozcvičíte zatuhlé klouby a páteř. Lekce probíhají vždy s ohledem na fyzické možnosti cvičenců, popřípadě dle jejich aktuálních potřeb. Podvečerní lekce se odehrávají v klidnějším tempu, šetrně protahují vaše tělo a připraví ho na klidovou část dne.

Naše zkušené lektorky vás bezpečně provedou všemi bloky cvičení s ohledem na maximální přínos pro vaše zdraví a pohodu.

Vliv cvičení na lidský organismus

O prospěšnosti fyzické aktivity na lidský organismus i ve zralém věku již bylo napsáno mnohé. Připomeňme si nejpodstatnější benefity:

Cvičení posiluje svaly – pevné svaly zajišťují správné držení těla a tím se výrazně ulevuje celému pohybovému aparátu od bolestivých obtíží. Navíc pravidelná fyzická aktivita zlepšuje osteoporózu.

Cvičení podporuje zdravý oběhový systém – lepší činnost srdce a krevního oběhu, optimální hodnoty krevního tlaku i cholesterolu. Nepostradatelný je pak pohyb obzvláště pro osoby trpící diabetem.

Cvičení udržuje dobrou kondici – díky pravidelnému pohybu docílíte zdravé tělesné hmotnosti a dobré fyzičky až do vysokého věku.

Cvičení zlepšuje psychickou odolnost – sportování posiluje psychiku, odbourává stres, pomáhá zvládat emoce a pozitivně ovlivňují spánek.

VÍCE INFORMACÍ O CESTOVÁNÍ DO DESTINACE NADETE ZDE.

Rezervovat Termín Délka Stravování Doprava Hotel Poznámka Cena
Rezervovat

7. 9. – 14. 9. 2022

7 nocí

Polopenze

+ přikoupit
Plná penze, + přikoupit
All inclusive

letecky

Cvičení na Sicílii

Akce

záloha 2 500 Kč / osoba (při nákupu zájezdu do 31.12.2021)

21 990,-

Rezervovat

Cena za osobu zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha – Sicílie – Praha včetně všech poplatků
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Club Eloro 4*
 • polopenzi formou bufetu včetně vody a vína
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
 • lekce cvičení dle programu (2x denně, ráno a večer)
 • garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

Navíc k ceně zájezdu: ZDARMA

 • nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+

Cena za osobu nezahrnuje:

 • příplatek 8 190 Kč za jednolůžkový pokoj
 • možnost přikoupit plnou penzi za 2 730 Kč nebo all inclusive za 4 550 Kč
 • fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
 • svoz z / na Letiště Václava Havla
 • Povinný poplatek 7 eur/osoba/noc (4 eura dítě) za klubovou kartu. V ceně klubové karty jsou zahrnuty lehátka a slunečník na pláži (od 3. řady), lehátka a slunečník u bazénu, dále karta zahrnuje využití posilovny, tenisových kurtů či animací. Poplatek je splatný na místě.
 • Další povinné poplatky: pobytová taxa 2 eura/noc a hotelová taxa Covid 3 eura/noc. Poplatky jsou splatné na místě. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
 • pokud je vyžadováno: RT-PCR test (cca 814 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 201 Kč) na COVID-19
ODLET DO DESTINACE NÁVRAT DO ČR
TERMÍN Číslo letu Odlet Přílet Číslo letu Odlet Přílet
7. 9. – 14. 9. 20227. 9. 2022
Letiště Václava Havla Praha
7. 9. 2022
Letiště Catania Fontanarossa
14. 9. 2022
Hotel Club Eloro 4*
14. 9. 2022
Letiště Catania Fontanarossa

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených ve smlouvě o zájezdu. Prosíme, mějte v den odletu a příletu zapnutý mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje cestující na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

Za poškození nebo ztrátu zavazadla při letecké přepravě přebírá plnou odpovědnost letecká společnost. Pokud dojde ke škodě, musí být tato skutečnost nahlášena ihned po příletu na příslušném místě na letišti a sepsán protokol (P.I.R.), který je potřebný pro další jednání s leteckou společností. Náklady spojené s vyřizováním reklamace nese klient. Dojde-li v průběhu letecké přepravy k poškození či ztrátě zavazadla, je nutné, aby cestující tuto skutečnost nahlásil ihned po příletu příslušnému pracovišti na letišti, kde bude sepsán reklamační protokol, nezbytný pro další jednání s leteckou společností. Za poškození či ztrátu zavazadla nenese cestovní kancelář odpovědnost.

Podrobný přepravní řád smluvních leteckých společností je k dispozici na https://www.delfintravel.cz/dokumenty-ke-stazeni/.

POZOR! ZMĚNY V BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ODBAVENÝCH ZAVAZADEL

V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie provádí pracovníci bezpečností kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 detekční kontroly uvnitř zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu mohou být některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má chránit cestující a předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla. Abyste předešli možnému poškození zavazadla při detekční kontrole, je nejlepší používat kufry s tzv. TSA zámky (jsou označeny červeným diamantem) balící fólie či visací zámky, které je možné přeštípnout bez poškození zavazadla. Více informací na stránkách Letiště Václava Havla: http://www.prg.aero/kontrola/

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 1. aktivně strávená dovolená u moře
 2. ranní a podvečerní lekce cvičení pro vaše zdraví a dobrou kondici
 3. koupání a krásné pláže
 4. zážitek z pravé Itálie

Doporučujeme si vzít s sebou pohodlné a prodyšné oblečení na cvičení (šortky, legíny, tričko, nátělník), sportovní obuv, podložku na cvičení, ručník a míč overball o průměru 20 – 26 cm.

Kompletní ceník

Termín Počet nocí Cena za osobu 55+ ve dvoulůžkovém pokoji Cena za 3. osobu na přistýlce Příplatek za Plná penze, All inclusive Příplatek za jednolůžkový pokoj Cena za 1. a 2. dítě**

7. 9. – 14. 9. 2022

7 nocí

21 990,- 21 090,- +2 730,- +8 190,- 15 990,-

Další informace

 • Cena za osobu 55+ se vztahuje též na všechny osoby na smlouvě o zájezdu, kde je uvedena jako spolucestující alespoň jedna osoba ve věku 55+.
 • Cena za osoby mladší 55 let, které necestují alespoň s jednou osobou 55+ uvedenou na smlouvě o zájezdu, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500 Kč / pobyt / osoba.
 • Druhá osoba dítě /2-10,99 let/, ve dvoulůžkovém pokoji, nemá nárok na slevu z ceny.
 • * Cena za třetí dospělou osobu libovolného věku ve třílůžkovém pokoji, která doprovází alespoň jednu dospělou osobu 55+ . Třetí dospělá osoba ve třílůžkovém pokoji má nárok na slevu z ceny 900 Kč ze základní ceny dospělé osoby. Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky.
 • ** Cena za 1. a 2.dítě: třetí nebo čtvrtá osoba dítě /2-10,99 let / ve tří a/nebo čtyřlůžkovém pokoji, která doprovází alespoň dvě dospělé osoby libovolného věku.
 • Hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci.
 • Infant do dvou let života /0-1,99/ platí pouze za letištní taxy ve výši 1 190 Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle.
 • Možnost přikoupit plnou penzi za 2 730 Kč nebo all inclusive za 4 550 Kč na osobu.
 • Povinný poplatek 7 eur/osoba/noc (4 eura dítě do 11 let) za klubovou kartu. V ceně klubové karty jsou zahrnuty lehátka a slunečník na pláži (od 3. řady), lehátka a slunečník u bazénu, dále karta zahrnuje využití posilovny, tenisových kurtů či animací. Poplatek je splatný na místě.

Doporučujeme

Přehled dalších zájezdů

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace? přihlášení k newsletteru

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627