+420 222 937 627
dovolena@delfintravel.cz

CK Delfín travel vypravila první přímý charterový let z Prahy do Tirany

CK Delfín travel vypravila 11. září 2014 se společnostmi Air Consulting a Enter Air historicky první přímý charterový let z Prahy do Tirany, hlavního města Albánie. Letadlo vítala vodní slavobrána, cestující si užili křest.

„Atmosféra se nedá popsat, ta se musí prožít! Slavnostní křest letadla jsem zažila poprvé a byla jsem pyšná na to, že právě klienti naší cestovní kanceláře mohou být součástí takové události,“ popsala zástupkyně CK Delfín travel v Albánii Lenka Kubizňáková.

Již v Praze zavládlo příjemné napětí. I pracovníci pražského letiště vnímali sváteční atmosféru, křest nové destinace se nekoná každý den.

Letadlo odstartovalo v 8:20 a za pěkného počasí přistálo v Albánii chvíli po 10 hodině, kde již první charterový let z Prahy do Tirany očekávala albánská delegace. Po přistání vítala posádku a cestující vodní slavobrána připravená dvojicí hasičských vozů. Zástupci CK Delfín travel a letiště v Tiraně připravili pro klienty malé občerstvení a posádka společnosti Enter Air přijala poděkování od ředitele tiranského letiště s přáním úspěšné sezóny a spolupráce do dalších let.

Klienti, kteří se účastnili prvního turnusu v Albánii od 11.9. do 18.9. tak měli příležitost okusit pověstnou albánskou pohostinnost již v prvních minutách svého pobytu. Atmosféru tohoto dne zachycuje přiložené video a fotografie.

Přejeme naší nové destinaci štěstí a mnoho spokojených klientů!

Rroftë Shqipëria!

Více informací o naší nové destinaci najdete na: http://www.dovolenaproseniory.cz/destinace/albanie-55/informace-o-albanii/