Hledat

Cestování v roce 2022

Vážení cestovatelé,


velmi si přejeme, aby rok 2022 nabídl tolik očekávaný návrat k běžnějšímu cestování.

Jsme na ten okamžik připraveni a vyhlížíme jej se stejným očekáváním jako vy. Chtěli bychom přispět k cestovatelské náladě a podpořit vás. Proto jsme připravili zcela jedinečnou akci do 31.12. 2021, která se nebude jen tak opakovat.

Při závazné rezervaci zájezdu do 31.12.2021 získáváte u naší CK:

• možnost zakoupit váš oblíbený zájezd z naší nabídky na rok 2022 za ceny letošní roku 2021. Tyto ceny jsou aktuálně vypsané na našich www stránkách
• přitom zaplatíte pouze minimální zálohu 2500 Kč / osoba
• navíc získáte možnost bezplatné změny zájezdu do jakékoliv evropské destinace až 30 dní před odjezdem /odletem za jiný zájezd z naší nabídky na rok 2022
garance vrácení všech peněz v případě rušení zájezdu ze strany CK je již dva roky u nás samozřejmostí

Pro bližší informace o akci prosím čtěte dále.

Takto neopakovatelná akce platí pouze do 31.12. 2021. Po tomto datu dojde k aktualizaci a navýšení prodejních cen u převážné většiny našich zájezdů na rok 2022 a změně dalších podmínek pro nové rezervace od 1. 1. 2022.

Nenechte si to ujít, můžete jenom získat.

Tým CK Delfín travel

Chystám se na dovolenou v roce 2022 do EXOTICKÉ destinace

 • Řada exotických destinací se pomalu začíná otevírat zahraničním návštěvníkům, avšak podmínky pro cestování nejsou v každé destinaci stejně příhodné. Před rozhodnutím o uskutečnění každého zájezdu dobře vážíme, zda jsme schopni dostát vašemu očekávání na program zájezdu a  kvalitu služeb. Do 31.12.2021 vybíráme od klientů zálohu pouze ve výši 2500 Kč/osoba (není-li uvedeno jinak)a do okamžiku rozhodnutí, zda se zájezd bude realizovat, nevybíráme od klientů žádné další zálohy či doplatky. Takové rozhodnutí uděláme přibližně měsíc před plánovaným datem odletu. Vybírána je pouze první minimální záloha za účelem rezervace zájezdu, resp. letenky. Avšak i tato záloha je v případě rušení či změny zájezdu ze strany CK vratná.
 • Klienti, kteří mají zaplacenou jakoukoliv část ceny zájezdu do některé z exotických destinací s datem odletu v roce 2022, budou přibližně měsíc před plánovaným datem odletu kontaktováni naším personálem s žádostí o potvrzení své účasti a doplacení zájezdu či budou informováni o jeho zrušení a příp. změně.

Chystám se na dovolenou v roce 2022 do EVROPSKÉ destinace

 • Do 31.12. 2021 zaplatíte za zájezd v roce 2022 cenu stejného nebo obdobného zájezdu z letošního roku 2021. Aktuální ceny naleznete na našich www stránkách a platí pouze pro závazné rezervace do 31.12.2021
 • Do 31.12. 2021 vybíráme pouze minimální zálohy. Není-li uvedeno jinak, na evropské destinace je to 2500 Kč /os.
 • Až na výjimky platí, že pro evropské destinace s datem odletu v roce 2022 vybíráme doplatky do 50% ceny zájezdu k datu 15. února 2022 a zbytek ceny do 100% je splatný 30 dní před datem zahájení zájezdu.
 • Připravili jsme pro Vás speciální rezervační podmínky, které Vám umožní nakoupit zájezd v předstihu bez obav – viz níže:

Změna zájezdu ze strany zákazníka – platí pro evropské destinace

 • Při nákupu zájezdu do 31. prosince 2021 bude moci zákazník využít speciálních nákupních podmínek a v budoucnu změnit bezplatně svou rezervaci a smlouvu z jakéhokoliv důvodu /např. i z důvodu zdravotní obavy z cesty/ na jiný zájezd z nabídky pro rok 2022. Bude tak moci učinit do 30 kalendářních dní před odletem/odjezdem. V takovém případě si zákazník zvolí nový libovolný zájezd z nabídky CK Delfín travel pro rok 2022 a bude-li tato změna ze strany CK proveditelná, zákazníkovi jí umožní bezplatně. Svěřené finanční prostředky se převedou na nově vzniklou rezervaci.

Změna zájezdu ze strany CK

 • Dojde-li k podstatné změně parametrů zájezdu na straně cestovní kanceláře /např. nové datum odletu, zásadní změna programu aj./ či z důvodů vyšší moci, budete o takové změně vždy v předstihu informováni. V takovém případě budete požádáni o vyjádření souhlasu se změnou či budete moci bezplatně odstoupit od smlouvy a Vaše finanční prostředky Vám budou navráceny v plné míře.
 • Pozor, mezi podstatné změny parametrů zájezdu nepatří povinnost podstoupit na vlastní náklady test o negativitě na COVID-19, být plně očkován či jakékoliv jiné povinné prokázání zdravotní způsobilosti v destinaci či po návratu do ČR, příp. v místě transitu. Stejně tak mezi podstatné změny parametrů zájezdu nepatří ani povinnost podstoupit karanténu po návratu do ČR.

Zrušení zájezdu na straně CK

 • V předstihu Vás osloví pracovníci naší cestovní kanceláře či partnerské prodejní kanceláře a budou Vás o zrušení zájezdu informovat e-mailem či telefonicky.
 • S ohledem na aktuální vývoj situace v ČR a v konkrétní destinaci jsme schopni Vás informovat o zrušení Vašeho zájezdu měsíc až 21 dní před odletem/odjezdem.
 • Z tohoto důvodu, prosím, nespěchejte na odpovědi ohledně zájezdů, které se mají uskutečnit až v delším časovém horizontu a vyčkejte na naše sdělení.
 • S uhrazenými finančními prostředky za zájezd můžete naložit následovně:
  • Převést uhrazenou cenu zájezdu, nebo její část, na jakýkoliv jiný zájezd z naší aktuální nabídky
  • Převést uhrazenou cenu zájezdu, nebo její část, do poukazu neboli “voucheru”, který si budete moci vyčerpat až do konce roku 2024. Poukazy/vouchery jsou pojištěné proti úpadku CK.  Upozorňujeme, že se nejedná se o typ „Lex Voucher“.
  • Hodnotu poukazu je možné čerpat i po částech.
  • Jestli poukaz/voucher pro Vás není vhodným řešením, můžete požádat o navrácení uhrazené částky zpět na Váš účet.

U všech zájezdů garantujeme od samého počátku pandemie vrácení peněz v případě, že se zájezd nebude realizovat či dojde k podstatné změně jeho parametrů. Platí pro všechny naše klienty bez omezení věku.

Cestovní připojištění COVID

 • V rámci pojištění na cesty velmi doporučujeme uzavřít připojištění na COVID-19, které je součástí našeho cestovního pojištění. Bližší informace Vám nabídne naše prodejní kancelář.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace? přihlášení k newsletteru

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627