Hledat

Cestování v roce 2022

Milí příznivci cestování,
soudě dle množství zarezervovaných zájezdů vnímáme, že vaše cestovatelská chuť roste a rok 2022 skýtá světlejší zítřky pro naši společnou vášeň – cestování.


Abychom i my přispěli a podpořili vaše cestovatelské touhy, prodlužujeme akci na sníženou zálohu na podzimní termíny našich zájezdů, a to 31. května 2022.


Při závazné rezervaci podzimních zájezdů do 31.5.2022 získáváte u naší CK tyto výhody:

zaplatíte pouze sníženou zálohu 8000 Kč / osoba (3000 Kč v případě autobusových zájezdů)
• navíc získáte možnost bezplatné změny zájezdu do jakékoliv evropské destinace až 45 dní před odjezdem/odletem na jiný zájezd z naší nabídky na rok 2022
garance vrácení všech peněz v případě rušení zájezdu ze strany CK je již dva roky u nás samozřejmostí.

Pro bližší informace o akci prosím čtěte dále.

Obujte opět toulavé boty a pojďte se v nich toulat s námi.

Tým CK Delfín travel

Chystám se na dovolenou v roce 2022 do EXOTICKÉ destinace

 • Řada exotických destinací se pomalu začíná otevírat zahraničním návštěvníkům, avšak podmínky pro cestování nejsou v každé destinaci stejně příhodné. Před rozhodnutím o uskutečnění každého zájezdu dobře vážíme, zda jsme schopni dostát vašemu očekávání na program zájezdu a kvalitu služeb. Běžně vybíráme od klientů zálohu pouze ve výši 8000 Kč/osoba (není-li uvedeno jinak) a do okamžiku rozhodnutí, zda se zájezd bude realizovat, nevybíráme od klientů žádné další zálohy či doplatky. Vybírána je pouze první minimální záloha za účelem rezervace zájezdu, resp. letenky. Avšak i tato záloha je v případě rušení či změny zájezdu ze strany CK vratná. Předpokládáme, že v podzimních termínech 2022 již nebudou v cestování velká omezení a rozpis plateb poběží dle standardních podmínek.
 • O případném zrušení zájezdu či změně klienty informujeme přibližně měsíc před plánovaným datem odletu.

Chystám se na dovolenou v roce 2022 do EVROPSKÉ destinace

 • Do 31.5. 2022 vybíráme pouze snížené zálohy. Není-li uvedeno jinak, na evropské destinace je to 8000 Kč /os.
 • Až na výjimky platí, že pro evropské destinace s datem odletu v květnu a červnu 2022 vybíráme doplatky do 100% ceny zájezdu 30 dní před datem zahájení zájezdu. Zájezdy s odletem v červenci až prosinci 2022 mají většinou splatnost doplatku do 50% ceny zájezdu k 30.6.2022 a doplatek do 100% je pak splatný nejdéle 30 dnů před zahájením zájezdu.
 • Připravili jsme pro Vás speciální rezervační podmínky, které Vám umožní nakoupit zájezd v předstihu bez obav – viz níže:

Změna zájezdu ze strany zákazníka – platí pro evropské destinace

 • Při nákupu zájezdu do 31. května 2022 bude moci zákazník využít speciálních nákupních podmínek a v budoucnu změnit bezplatně svou rezervaci a smlouvu z jakéhokoliv důvodu /např. i z důvodu zdravotní obavy z cesty/ na jiný zájezd z nabídky pro rok 2022. Bude tak moci učinit do 45 kalendářních dní před odletem/odjezdem. V takovém případě si zákazník zvolí nový libovolný zájezd z nabídky CK Delfín travel pro rok 2022 a bude-li tato změna ze strany CK proveditelná, zákazníkovi jí umožní bezplatně. Svěřené finanční prostředky se převedou na nově vzniklou rezervaci.

Změna zájezdu ze strany CK

 • Dojde-li k podstatné změně parametrů zájezdu na straně cestovní kanceláře /např. nové datum odletu, zásadní změna programu aj./ či z důvodů vyšší moci, budete o takové změně vždy v předstihu informováni. V takovém případě budete požádáni o vyjádření souhlasu se změnou či budete moci bezplatně odstoupit od smlouvy a Vaše finanční prostředky Vám budou navráceny v plné míře.
 • Pozor, mezi podstatné změny parametrů zájezdu nepatří povinnost podstoupit na vlastní náklady test o negativitě na COVID-19, být plně očkován či jakékoliv jiné povinné prokázání zdravotní způsobilosti v destinaci či po návratu do ČR, příp. v místě transitu. Stejně tak mezi podstatné změny parametrů zájezdu nepatří ani povinnost podstoupit karanténu po návratu do ČR.

Zrušení zájezdu na straně CK

 • V předstihu Vás osloví pracovníci naší cestovní kanceláře či partnerské prodejní kanceláře a budou Vás o zrušení zájezdu informovat e-mailem či telefonicky.
 • S ohledem na aktuální vývoj situace v ČR a v konkrétní destinaci jsme schopni Vás informovat o zrušení Vašeho zájezdu měsíc až 21 dní před odletem/odjezdem.
 • Z tohoto důvodu, prosím, nespěchejte na odpovědi ohledně zájezdů, které se mají uskutečnit až v delším časovém horizontu a vyčkejte na naše sdělení.
 • S uhrazenými finančními prostředky za zájezd můžete naložit následovně:
  • Převést uhrazenou cenu zájezdu, nebo její část, na jakýkoliv jiný zájezd z naší aktuální nabídky
  • Převést uhrazenou cenu zájezdu, nebo její část, do poukazu neboli “voucheru”, který si budete moci vyčerpat až do konce roku 2024. Poukazy/vouchery jsou pojištěné proti úpadku CK. 
  • Hodnotu poukazu je možné čerpat i po částech.
  • Jestli poukaz/voucher pro Vás není vhodným řešením, můžete požádat o navrácení uhrazené částky zpět na Váš účet.

U všech zájezdů garantujeme od samého počátku pandemie vrácení peněz v případě, že se zájezd nebude realizovat či dojde k podstatné změně jeho parametrů. Platí pro všechny naše klienty bez omezení věku.

Cestovní připojištění COVID

 • V rámci pojištění na cesty velmi doporučujeme uzavřít připojištění na COVID-19, které je součástí našeho cestovního pojištění. Bližší informace Vám nabídne naše prodejní kancelář.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

PROČ DOVOLENÁ S NÁMI?

KLIENTŮ
ROČNĚ
13 000
LET
NA TRHU
19
VLASTNÍCH
ZÁJEZDŮ
103
CHARTEROVÝCH
LETŮ
427

Chcete dostávat aktuální informace? přihlášení k newsletteru

Chcete pomoci s výběrem? Zavolejte nám! 222 937 627